90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №136

  • 40 420
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10
Привет Simple Smile Днес ми беше въглехидратен ден и да си напиша отчета
З-банан
О-баница с тиква
В-вегетарианска пица
2 кафета и около 2 литра вода
Все още не съм се теглила и мерила,утре след водния ще дам отчет.
Лека вечер

Извинявай,но утре не е плодов и чак тогава воден ????????????????????

# 691
  • Мнения: 87
Да Simple Smile Обърках се:-) утре на плодове и сряда воден и после мерки

# 692
  • Мнения: 11 494
Отново съм при вас  Grinning

# 693
  • Мнения: 0
Направо не искам да коментирам днешния въглехидратен  ooooh! .. срам ме е от себе си. Слава богу утре ще ми се поразтовари организма с малко плодчета.

# 694
  • Мнения: 15
Днес изкарах плодовия на 1 краставица,2 банана,3 ябълки и ягоди.
Утре втори воден. Peace newsm37

# 695
  • Мнения: 980
Здравейте .Нова съм в тази темичка.Започнахме с мъжа ми режима вчера на 1.05.Днес сме на варива,а утре е въглехидратния ден,който ама никак не ми е ясен.Запланувала съм за обяд пърленка от черно брашно с лютеница и маслини и зелена салата,а за вечеря същото +варена тиква с фруктоза.Това режимно ли е? По-добре ли ще е вечерята да е само пърленка ? И ако се яде сладко,само сладко ли трябва да се консумира за вечеря?Също забеязвам,че вие си хапвате и сладки неща в които има яйца,мляко и млечен шоколад.Не би ли било по-редно сладкото което се консумира да не вкл.тези продукти?Извинете ме за сигурно смешните въпроси,но тези неща ме вълнуват.Притеснявам се да не сбъркам някъде.Също така,четох първа страница,естествено ми е ясно какво се яде през различните дни,но все пак има доста продукти с които съм в чуденка в кои дни могатда се консумират.Има ли някъде таблица или систематизирана информация какво да се яде през различните дни.Например се чудя любимите ми овесени ядки дали спадат към варива или въглехидрати?????????????Ами ако може да ми отговорите с няколко думи,че утре имам да се чудя какво да правя.Поздрави
Планираната ти храна е режимна.  Peace За торта във въглехидратен ден не се притеснявай. Ясно е написано - "за вечеря парче торта". Какво има в тортата е неважно- аз правя на домачадието  бисквитена торта с нишесте, ям козунак, парченце баклавичка и каквото се сетя в лакомията си (без да прекалявам в количествата) и после кантарът ВИНАГИ след такъв ден ми е отчитал минус. За мен въглехидрати има във всичко със захар. Овесените ядки са въглехидрати, консумирай ги с компот.
За да се ориентираш в храните - прочети примерните менюта от първата страница. На мен лично много ми помогнаха и като съм си сподялала в темата какво съм яла, момичетата не са ме поправяли. Значи съм на правилния път.  Grinning

За баницата със сирене и на мен ми е хикс защо не е подходяща за въглехидратен ден, щом в една торта има мляко, яйца, сметана.. Но пък изрично е упомената, че не е подходяща, затова се съобразявам и не съм я яла от 2 месеца и кусур, въпреки че умирам за топла ароматна баничка, мекичка и златиста, с купичка кисело мляко за гарнитура... Ама нали ..пустата му нова рокля, която съм виснала в гардероба... Whistling

# 696
  • Мнения: 86
Здравейте момичета,
От днес и аз съм с Вас   bouquet
Диетата я правих миналата година от края на Май, но този път ще я започна по-раничко, че нещо съвсем се отпуснах на ядене покрай тез празници. Успях да сваля 14 кг. за 90-те дни, от които си върнах 2-3кг. и то отскоро.
Днес белтъчен: З-ябълка и кафе; О-няколко тиквички на скара със зелена салата и сирене; В-пилешко варено месо.
Успех на всички Hug

# 697
  • Мнения: 1 560
__EtnA__ , цял ден си мисля за содена питка. Може ли да споделиш рецептата, че на мен последния път ми се получи тиклена!

Правя я по тази рецепта, дано ти хареса  Grinning
http://www.receptite.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0 … %87%D0%B5%D1%80/1

# 698
  • Мнения: 0
Здравейте, в момента съм на 34-тия ден от диетата, вече свалих килограмите, които ми бяха цел (дори и малко отгоре), предполагам че сега мога да я спра, но не знам как трябва да продължа да се храня отсега нататък, за да не си върна килограмите. В инструкциите намерих само, че след 90-те дни глад (които аз не съм ги изкарала докрай) трябва да се продължи да се закусва с плод в следващите 90 дни (сиреч почивката), но това е всичко. Някой може ли да даде съвет?

# 699
  • Мнения: 10
Да Simple Smile Обърках се:-) утре на плодове и сряда воден и после мерки

Значи ще си плуваме заедно. thumbsup   успех !!!

# 700
  • Мнения: 1 461
RockBottom и аз си достигнах желаните килограми но ще я изкарам до краи защото искам да ги задържа тези килограми които съм свалила

# 701
  • Мнения: 1 669
Здравейте, в момента съм на 34-тия ден от диетата, вече свалих килограмите, които ми бяха цел (дори и малко отгоре), предполагам че сега мога да я спра, но не знам как трябва да продължа да се храня отсега нататък, за да не си върна килограмите. В инструкциите намерих само, че след 90-те дни глад (които аз не съм ги изкарала докрай) трябва да се продължи да се закусва с плод в следващите 90 дни (сиреч почивката), но това е всичко. Някой може ли да даде съвет?

Здравей, и аз като теб бързо достигнах желаните килограми, но по съвет на момичетата продължих до край. Увеличих порциите и в плодовите дни включих повече сушени плодове и ядки. Не правих водните дни. Резултатът е - трайно свалени и задържани килограми. Приключих диетата точно на 23 декември, следваха празници с "голямо лапане" и въпреки всичко не мръднах от желаните килограми. Сега въртя диетата за втори път. Нямам нищо за сваляне, карам я на огромни порции и въртя един килограм до припадък, но точно това е и моята цел - да изглеждам добре през лятото Wink, а и по-нататък, както се очертава.

Желая ти да вземеш правилното решение! Laughing

# 702
  • Мнения: 135
Планираната ти храна е режимна.  Peace За торта във въглехидратен ден не се притеснявай. Ясно е написано - "за вечеря парче торта". Какво има в тортата е неважно- аз правя на домачадието  бисквитена торта с нишесте, ям козунак, парченце баклавичка и каквото се сетя в лакомията си (без да прекалявам в количествата) и после кантарът ВИНАГИ след такъв ден ми е отчитал минус. За мен въглехидрати има във всичко със захар. Овесените ядки са въглехидрати, консумирай ги с компот.
Благодаря за отговора.Дълго време се отнаях с недоверие към този режим точно поради факта,че има въглехидратен ден.Тъй като единствената диета която ми е подействала някога е с напълно премахване на въглехиратите от менюто си мислех,ч при мен няма да има резултат.Но все пак смятам да опитам.Проблема е,че аз имам инслулинова резистентност.Има ли някой тук с моя проблем?

# 703
  • Мнения: 2 426
Добро утро момичета. Навън е мрачно, но на мен ми е слънчево на душата Grinning. Снощи преди да си легна кантара показваше около 62 кг. Казвам около, защото е механичен и е от най-обикновените, т.е не мери съвсем точно, но служи за ориентир. Не спах добре през нощта и признавам си, че ми мина през ума да стана и да хапна нещо, защото тоя чай и тая вода ми остъргаха стомаха. Това премина и сега като станах - кантара показа 60 кг!!!!!!! Ей, признавам не вярвах, че това е възможно след воден ден. И така, отчета е - 67 кг започнах, завършвам на 60 кг. Надявам се, че няма да си върна някое килце, защото съм пред цикъл и дай боже да стигна до поне 52 кг. Бях 48-50 кг преди 6 години и неусетно с болестите и нервите се натрупаха килограмите. Извинете ме за дългото писане, но съм радостна и искам да кажа на всички нови фиданки, че режима действа Peace.

# 704
  • Мнения: 0
Хайде и аз с вас!
Цяла седмица ви чета и се обучавам! Харесах си 03.05 като дата и ...стартирам:)
Днес белтъчен:
З: Киви
О: Салата(краставици + риба тон)
В: Същото като на обяд (1/2 от него)
Смятам да не се меря поне до първата четворка:) Започвам при височина 170 см и 62 кг! Целта ми е 55 кг. Смело, но повечето от вас имат и по - добри резултати...така че, до скоро момичета!

Общи условия

Активация на акаунт