90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №136

  • 40 429
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 258
Да се похваля след още едно минусче след вчеращният при мен зеленчуков ден Joy

# 706
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен отново.... Както и предполагах тези дни бяха изпълнени с прегрешения и не смятам да се тегля. Колкото съм - толкова. Дано от тук нататък нямам сериозни поводи за прегрешения.
В събота и снощи посрещах гости като неделя и понеделник бях на път. Снощи от вратата ме посрещнаха гостите, а бях толкова уморена, че като ги изпратихме, докато чаках моя приятел да ми сипе вода съм заспала.
В събота, когато ми беше белтъчния ден, цял ден не се спрях и освен закуската друго не бях яла. Затова пък вечерта прегреших с малко задушени зеленчуци, в които имаше и царевица и зелен фасул.
В деня с варивата си бях режимна, но вчера вечерта (въглехидратния) пак наруших-нямаше друго за ядене и хапнах малко пак от тея зеленчуци и малко пържени картофки.
Не стига това, ами съм и настинала и се надявам да не се налагат лекарства поне днес. Иначе днес съм предвидила в менюто ябълки и ако се наканя да ида и до магазина-грейпфрути.
Поздравления на всички минуси! Успешна седмица на всички!

# 707
  • Кърджали
  • Мнения: 10 383
Добро утро!
АЗ още се боря да доизчистя плюса, който си бях натрупала. Кантара играе малко нагоре - надолу, но смятам, че е нормално. Надявам се утре вече резултата да е  какъвто го искам.
Вчера беше белтъчен - основно на свинско месо го изкарах.
За днес смятам да ям ориз. Закуската - киви.

# 708
  • София
  • Мнения: 12 570
Добро утро, след вчерашния белтъчен нямам нито плюс, нито минус. Задържам на нивото от плодовия, което е добре.
Днес съм на варива, като за вечеря съм си направила печени картофи на фурна и ще хапна 1 домат. А за обяд ще видя какво има в кръчмата.
Закуската бе круша и кафе.

# 709
  • София
  • Мнения: 6 011
ДУ, момичета!
Да си отчета края на режима, последния воден мина и мисля, че това ще са окончателните резултати. Естествено, карам си последната четворка.  Peace
Третия воден ми беше най-лесен - нито ми се ядеше, нито нищо.  Shocked

Килограми -16кг.
Талия -13см.
Ханш -15см.

През август ще повтарям режима, защото въпреки, че свалих доста, все още си причислявам към групата на дебелите - в момента съм 84кг. /но е по-добре от новогодишните 105 кг. де/.  Laughing

Редактирам - спазвах си режима доста стриктно. За всичките дни имам само две грешки - хапнах парченце кашкавал в бобов ден и изядох 2-3 шоколадови бонбони в белтъчен, други грешки нямам.  Peace

# 710
  • София
  • Мнения: 197
Добро утро!  Hug

Сутринта кантара ми показа едни кг, които не може да са верни...ама ще изчакам до утре и ако са ще обява с големи букви  Laughing

Иначе днес въглехидратен
З - ябълка
О- бутерки...мъжа ми ги направи сутринта, но се чудя колко грама да изям  newsm78
В - бисквити "Усмивка" (купешки маслени с шоколад вътре...ммммммм) - майка ми не може да проумее, че НАИСТИНА спазвам диета и само ме изкушава - и днес ще се поддам мааалко Stop

# 711
  • София
  • Мнения: 6 011
И майка ми през половината диета не вярваше и само се чудеше какво да ми предложи изкушаващо. В края на краищата разбра, че съм сериозна и започна да ми предлага режимни изкушения, все ме питаше утре какъв ден ми е.  Laughing

# 712
  • Мнения: 24
Браво Ника,
поздравления за постигнатия резултат. Дай боже всекиму такъв  newsm10

# 713
  • Мнения: 2 674
Такаааа,първи воден ден Simple SmileДотук свалените ми кг са твърдо 4,като последната четворка задържах.Искрено се надявам след водния да има минус PraynigЗаредила съм се с 3литра вода и една кана чай,и най-вече с воля и непоколебимост.Няма и да готвя днеска,за да не се изкушавам като ми замирише на ядене.Притеснява ме само това,че довечера съм на работа и няма да проспя поне нощта.Защото едно е да си легнеш към 23ч.гладен,съвсем друго е да не хапнеш нищо повече от 24 часа...Но ще устискам,де.

# 714
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте, днес съм на първи воден. За сега нещата не изглеждат толкова страшно, но все пак е едва 10 ч. За 28 дни съм - 6кг, ще видим след днешния воден какъв ще е резултата.
Не съм вярвала, че след толкова разрешени храни ще постигна такъв резултат Simple Smile
Успех на всички и хубав и усмихнат ден! Simple Smile

# 715
  • Мнения: 135
Здравейте Hugвлизам само да се похваля че днес ми е четвърти ден плодов макар и не много стриктно спазване се чувствам мноооого добре Embarassedуспех на всички и хубав ден Hug

# 716
  • Мнения: 2 674
Смехорана,с теб вървим заедно LaughingНо ти определено имаш по-добър резултат.Аз си знам къде са ми грешките Embarassed и сега,през втория цикъл на режима, ще ги поправя.Пожелавам ти успех в днешното "плуване" !

# 717
  • Мнения: 15
И аз днес съм на воден,само че втори.Миналия ми мина много лесно,надявам се и този така.Засега нямам проблеми,смятам да устискам,че се боря с един много упорит килограм. #2gunfire Довечера ще споделя как мина,а утре-резултати.
Успешен воден на всички! smile3549

# 718
  • Мнения: 1
Направо не искам да коментирам днешния въглехидратен  ooooh! .. срам ме е от себе си. Слава богу утре ще ми се поразтовари организма с малко плодчета.
И мен, и мен. Голямо освинване беше вечерята и съответно бях наказана с 800+  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire ама какво да се прави, мисля и че задържам вода преди МЦто в края на седмицата.

Днес на плодове  Wink

# 719
  • София
  • Мнения: 250
Смехорана,с теб вървим заедно LaughingНо ти определено имаш по-добър резултат.Аз си знам къде са ми грешките Embarassed и сега,през втория цикъл на режима, ще ги поправя.Пожелавам ти успех в днешното "плуване" !
dimi73 , и аз имам много грешки, като например пих вино, смесвала съм белтъчините, но не се отказвам и бавно и полека вървя на долу Simple Smile
Stardust* , ще се подкрепяме виртуално във водния ден Simple Smile На работа съм от 15.00ч, но мисля да отида по-рано и да правя нещо, каквото и да е, че в къщи не знам дали ще се справя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт