Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 22"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 20 502
  • 728
  •   1
Отговори
# 600
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
ейййййййййй, всички заради мен ли посетихте Фатмето Mr. Green

Joy Joy Joy Joy, че някой и са се заседяли

# 601
  • Сливен
  • Мнения: 15
ейййййййййй, всички заради мен ли посетихте Фатмето Mr. Green

Joy Joy Joy Joy, че някой и са се заседяли
даже и аз минах да видя за кво иде реч ама нищо не разбрах само се повтарят Фатме и Керим те даже не са превели вярно името на Бг  ooooh!

# 602
  • Мнения: 56
Благодаря ви  bouquet

Вили, ако даваш да ти пусна нещо, да те задържам повечко пред лаптопа hahaha Не теб, Тинчето следели. Mr. Green



Айде на купонЯ  

# 603
  • Мнения: 0
здравейте на всички Hug

# 604
  • Мнения: 21 201
Добър ден момичета! От полунощ, та чак до сега няма влизане във форума. Мъжа ми се майтапи и вика, че нарочно са го изключили, за да си обърнем внимание на семействата по празниците, а аз направо бях бясна. Дано повече да няма такива продължителни проблеми. Желая Ви приятен ден.

# 605
  • Мнения: 61
Добър Ден  ooooh! голям зор да се влезе тук
ами довечера  ако пак е така  Crossing Arms

# 606
  • Мнения: 21 201
Габи, да се надяваме, че повече няма да има проблеми. Аз примерно трябваше да чакам доста, за да мога да пиша.

# 607
  • Мнения: 8 604
Добър ден. Hug
И аз досега не можах да влезна и се притесних, че може и довечера да е така и да взема да спечеля наградата.
Sick Joy

# 608
  • Мнения: 1 306
Такова желание имах днес да се разпиша във форума, то пък сайта блокирал... Crossing Arms
Довечера ще се опитам да гледам серията с вас! Peace

# 609
  • Мнения: 61
Наде да вземеш да му обърнеш внимание на човека, ти чак и задълженията си си забпавила Wink
Аз пробвах сутринта към 6.30 и сега 2 пъти и влязох Simple Smile
 здр Снежи, Зори, СИС  Hug

# 610
  • Мнения: 8 604
Габи,  Hug
Отивам малко да хайманосвам и пак се връщам. Wink

# 611
  • Мнения: 54
Здравейте Hug Hug Hug

Имах късмет  newsm44 на третия опит ме пусна... но пак ме изхвърли. Добре, че бързо си смени решението. Mr. Green


Такова желание имах днес да се разпиша във форума, то пък сайта блокирал... Crossing Arms
Довечера ще се опитам да гледам серията с вас! Peace

Сестричке, ето те и теб  Hug Точно си мислех, че ще дойдеш и трябва да се влезе някак.  Rolling Eyes Довечера искам да дойдеш. Naughty

# 612
  • Сливен
  • Мнения: 15
Добро утро народе довечера ако блокира сайта ще намерим решение като снощи да коментираме епизодите споко  Hug
Зори добре си ни дошла този път повече време ще си на линия нали bowuu

# 613
  • Мнения: 54
Миме, да се надяваме, че няма да се налага да търсим варианти. Praynig

# 614
  • Мнения: 1 306
Ще се постарая, че и сестрата се е наточила да ме бие, ако закъснея.  Stop А и ще взема наградата и ще ми завидите. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт