Тук сме се събрали,фенове на Азиатските сериали -3

  • 42 552
  • 710
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 15 517
  А , точно, за снега по Коледа беше! Така и не разбрах валя ли сняг  Joy.

# 631
  • Мнения: 7 914
В момента гледам Woman Who Still Wants to Marry. Много ми допада до 8-ма серия и стискам палци да не го разводнят накря. Много е смешен и забавен.
 Напомня ли леко на Sex and the City. Flutter

# 632
  • София
  • Мнения: 15 517
В момента гледам Woman Who Still Wants to Marry. Много ми допада до 8-ма серия и стискам палци да не го разводнят накря. Много е смешен и забавен.
 Напомня ли леко на Sex and the City. Flutter
    И аз го гледах миналата седмица и ми хареса! Малко съм разочарована от Dream High. Оставам с впечатлението,че там любов, брак и кариера изобщо не могат да се комбинират! Омръзна ми тъкмо като разберат,че се обичат и да се разделят за дълго време!

# 633
  • Мнения: 6 987
.............................Омръзна ми тъкмо като разберат,че се обичат и да се разделят за дълго време!

Че то иначе няма да е корейска драма, ако това не се случи Joy Joy Joy .

И на мен "Woman Who Still Wants to Marry" ми хареса. Показа, че и в Корея има 30-годишни неомъжени жени, които имат съвсем нормални желания, съмнения и стремежи. И то без да са забъркани в разни невъзможни трагични любови, объркани семейни връзки и тем подобни драми.

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 14:13 от 2в1

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Къде се изгубиха всички newsm78 ?Аз гледах The Last Scandal of My Life!Много ми хареса сериалчето! didkapan благодаря за превода  bouquet Изобщо благодаря на тези от вас,които се трудят да има български субтитри!

# 635
  • Мнения: 9 309
Ами аз кротко си чакам да ми излезнат останалите епизоди на Lie To Me с Kang Ji Hwan.
Изтеглих си и филма - The Samurai of Ayothaya,но не съм го гледала.
Сега когато е топичко -  не ми се стои хич в къщи Blush

# 636
  • Мнения: 174
Сега когато е топичко -  не ми се стои хич в къщи Blush
Ох, то топличко ама с тез черни облаци дето се появяват от нищото... ще вали-няма да вали... не можеш спокойно на плажа да отидеш да изпиеш по една биричка. А друго си е привечер да слезеш на бира и цацка, и да те полъха бриза. Simple Smile Уж от четвъртък го дават да се оправя. Simple Smile

dovede, радвам се, че сериалчето ти е харесало. Simple Smile

# 637
  • Мнения: 9 309
Стига с този дъжд Confused все се чудя с какво да се облека и трябва да мъкна чадър.
Иначе благородно ти завиждам за плажа с биричката и цацата.

# 638
  • София
  • Мнения: 15 517
Ами аз кротко си чакам да ми излезнат останалите епизоди на Lie To Me с Kang Ji Hwan.
Изтеглих си и филма - The Samurai of Ayothaya,но не съм го гледала.
Сега когато е топичко -  не ми се стои хич в къщи Blush
  Дъщерята изгледа преведените серии на Lie To Me и продължи да го гледа на английски, аз не знам и не мога да го гледам   Embarassed! Аз довършвам Sungkyunkwan Scandal, но ми се струва,че доста е разводнен, можело е и да е по-къс от 20 серии. Изгледах и "Если любить... как они..", много хубав филм. И този загледах "Мафиози в памперсе / Kid Gang [2007]", но едва изгледах две серии, много ми спира дорамата.

# 639
  • Мнения: 6 987
.............................А друго си е привечер да слезеш на бира и цацка, и да те полъха бриза. Simple Smile

 smile3515 Това, щото ти завиждам за морето и за това, че съм се родила на грешното място, т.е. в планината  smile3503 hug .

От няколко дена не мога да спра да слушам една група, за която научих от една мацка от Спирита (благодаря ти пак Спиди  bouquet ). Тук пеят заедно бивш и настоящ вокал на въпросните Boohwal. Бившият Park Wan Kyu изпълнява и една от песните в Хонг Гил Донг. А за гласа на настоящият Dong ha нямам думи.Просто са невероятни.



Аз гледам "Manny". Става сериалчето, като се абстрахирам от абсурдното държане на главната, която има две деца, но реагира като 12 годишна пуберка при вида на мъж по потник. Не им ли омръзна на тези режисьори и сценаристи да използват такива похвати smile3507.

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Добро утро!2в1 страхотни са тези Boohwal.Изгледах техни клипове в YoyTube,но може ли от някъде да се свалят  песните им?

# 641
  • Мнения: 9 309
  Дъщерята изгледа преведените серии на Lie To Me и продължи да го гледа на английски, аз не знам и не мога да го гледам   Embarassed! Аз довършвам Sungkyunkwan Scandal, но ми се струва,че доста е разводнен, можело е и да е по-къс от 20 серии. Изгледах и "Если любить... как они..", много хубав филм. И този загледах "Мафиози в памперсе / Kid Gang [2007]", но едва изгледах две серии, много ми спира дорамата.
Има само 2 преведени на български и 10 на английски.Последните епизоди са леко разочорование,но пък малко остана.
Sungkyunkwan Scandal  ми хареса.Направен е по роман,но май не е следван изцяло сюжета му.Главният е малко вдървен,но всички останали са страхотни.

Едно "морско"кафенце за добро утро.

# 642
  • Мнения: 174
Благодаря за кафенцето Tuon и аз сега започвам моето. Simple Smile
Този Lie To Me / Излъжи ме, не съм го започнала още,  но от коментарите разбрах, че сценаристите могат да съсипят кариерата на един добър артист, а в случая са двама. Ще чакам да излезе целия сериал, че... като надникна и обикновено искам на един дъх да ги изгледам, и по принцип, така правя за сериали в процес на излъчване - чакам да излязат целите. Само за The Greatest love направих грешката да погледна и какво стана... трябваше да му започнем превод, че чакането за следващата серия да е по-поносимо. Joy Joy Joy

# 643
  • Мнения: 6 987
Tuon, мерси за кафенцето. И аз пия моето, макар че е "планинско" Mr. Green .

dovede, чичко Гугъл всичко намира Wink . Аз копирам заглавието на дадена песен от ютюб, добавям едно мр3 накрая и като цъкна в Гугъл ми излиза от къде мога да си я сваля. Има техни песни, даже и това изпълнение от клипа го има за сваляне Peace . Групата е била една от най-популярните през 80-те. Сменили са няколко вокалисти и въпреки, че са позагубили от блясъка си все още са доста популярни. А последните 2-3 години като, че ли се възраждат отново благодарение на новият си вокалист Jung Dong-ha, който май печели фенки не само с гласовите си данни thumbsup .

didkapan, и аз като теб си чакам да излязат всички серии. Макар, че направих грешката с "New tales of Gisaeng" и сега нямам търпение за последните десетина серии Close .

Започнах да свалям Starlit . Някой има ли отзиви за него?

Последна редакция: вт, 14 юни 2011, 10:14 от 2в1

# 644
  • Мнения: 9 309
За Lie to Me само ще кажа,че нещо не  се получава химията между Yoon Eun Hye и Kang Ji Hwan
И двамата са много добри, но нещо между тях липсва,но филмчето е интересно и си заслужава гледането.

Общи условия

Активация на акаунт