Тук сме се събрали,фенове на Азиатските сериали -3

  • 42 514
  • 710
  •   1
Отговори
# 495
# 496
  • София
  • Мнения: 15 498
   Свърших сестрата, много досаден филм, но упорито го изгледах. Сега започвам този: When Its At Night / Когато настъпи нощта !Някой има ли мнение за него?

# 497
  • BG
  • Мнения: 4 459
Ти ме разби,въобще пък не предположих за него, вероятно заради цвета на косата.

# 498
  • Мнения: 6 926
   Свърших сестрата, много досаден филм, но упорито го изгледах. Сега започвам този: When Its At Night / Когато настъпи нощта !Някой има ли мнение за него?

Леко, свежо, неангажиращо, приключенско, повече комедия и по-малко драма. Индиана Джоунс в корейски вариант  Laughing .

# 499
  • София
  • Мнения: 15 498
  Свърших сестрата, много досаден филм, но упорито го изгледах. Сега започвам този: When Its At Night / Когато настъпи нощта !Някой има ли мнение за него?

Леко, свежо, неангажиращо, приключенско, повече комедия и по-малко драма. Индиана Джоунс в корейски вариант  Laughing .
 Гледам ,че участва актрисата, която играе в "Моето име е Ким Сан Сун". Нейните персонажи обикновено са на грубиянки разни!

# 500
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
 Гледам ,че участва актрисата, която играе в "Моето име е Ким Сан Сун". Нейните персонажи обикновено са на грубиянки разни!

И тук е такава. С тази външност явно не става за роля на "мило момиче".  Иначе сериала не е нещо, което да те държи будна цяла нощ. По-подходящ е за приспиване, нищо че има кримка в него. 

# 501
  • София
  • Мнения: 15 498
 Гледам ,че участва актрисата, която играе в "Моето име е Ким Сан Сун". Нейните персонажи обикновено са на грубиянки разни!

И тук е такава. С тази външност явно не става за роля на "мило момиче".  Иначе сериала не е нещо, което да те държи будна цяла нощ. По-подходящ е за приспиване, нищо че има кримка в него.  
 Изгледах 4 серии, на мен ми харесва, интересен е и ми задържа вниманието! Обичам да виждам как се променят героите.
           П.П.Чак сега видях какво съм написала - интересен е и ми задържа интереса, вместо вниманието... Joy

Последна редакция: ср, 18 май 2011, 22:53 от Тайна

# 502
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Днес докато преглеждах сериали в Спирит,попаднах на този - Mischievous Kiss.Главната роля се изпълнява от Ким Хьон Джунг!Дали някой го е гледал и струва ли си?  newsm78

# 503
  • София
  • Мнения: 15 498
Днес докато преглеждах сериали в Спирит,попаднах на този - Mischievous Kiss.Главната роля се изпълнява от Ким Хьон Джунг!Дали някой го е гледал и струва ли си?  newsm78
   На мен ми беше тъпичък, заради глупавата главна героиня! Но явно корейците обичат такива филми, с грозновати и глупави момичета и красиви и умни момчета!

# 504
  • Мнения: 9 264
Днес докато преглеждах сериали в Спирит,попаднах на този - Mischievous Kiss.Главната роля се изпълнява от Ким Хьон Джунг!Дали някой го е гледал и струва ли си?  newsm78
   На мен ми беше тъпичък, заради глупавата главна героиня! Но явно корейците обичат такива филми, с грозновати и глупави момичета и красиви и умни момчета!
Ама важното е момчетата да са хубави Laughing

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 55
 newsm10

# 506
  • Мнения: 6 926
Айде тогава няколко хубави момченца за лека нощ  newsm08

# 507
  • София
  • Мнения: 15 498
   2в1, това не става за лека нощ,  за разсънване. Трябваше да го пуснеш утре сутринта!

# 508
  • Мнения: 9 264
 Laughing
Определено ме разсъниха сладурите от клипчето.

Добро утро Coffee

# 509
  • Мнения: 6 926
Добро утро Mr. Green



Раз-два , раз-два .........  хайде момичета, в такт с музиката   261uu tooth

Общи условия

Активация на акаунт