Октомврийската дружина стана на половин година! (продължение)

  • 21 134
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 53
Ние вече имаме и 3-те приема на Пентаксим и Синфлорикс. Пентаксимът 2 пъти си го купихме...чакахме, но така и не го получиха.
За сметка на това пък сме с анемия, хемоглобин 70  Shocked. Сега даваме Малтофер, дано поукрепи нещата... Cry

# 676
  • Мнения: 2 286
Честити месечинки на Никола на мама Bobinka 85, Димитър на мама Lina borisova, Димитър на мама Firolina, Василена на мама Vivi_ana, Полина на мама DoubleTrouble! Да за здрави, весели и палави бебоците!


Флафи, честито за яслата!

Стискам палци на всички, които чакат утрешното класиране Praynig

Mиме, яде ли днес Дени? Как сте? Hug

Ева, всичко ще се оправи!  bouquet

# 677
  • Мнения: 415
flufffy,  Hug Пускам ти рецептата на лични. Признавам си, че няма да повторя тази торта - изобщо не ми е по вкуса. Само моите момчета са доволни от толкова шоколад  Joy
Какво за яслата? Разкажи моля те.
Я тука е имало нещо интересно Laughing дай ми я и на мене моля  Peace

Мина спи, обаче се стряска и реве постоянно. Баткото донесе освен сополи и едно разстройство. Не знам Мина дали я хванаха съвсем тия неща, уж има по малко и от двете, но това стряскане и реване няма от какво да е (ние не сме слагали ваксини скоро).

Мина мрази да яде. Захранването ни с "вкусната сладка ябълка" се провали - всичко плюе и се прави да повръща. Другата седмица ще пробвам с нещо гадно, например картоф.

За хемоглобина аз бях забравила, а и нашата педи няма да се сети, ако не беше форума...

Ние няма да кандидатстваме сега за ясла. Имам две познати които съм си набелязала за детегледачки, те още не знаят  Mr. Green мъжът ми също не знае  Mr. Green но не ме и интересува... ще ги пазаря на две смени да идват.

А на това "Дете" мъжа ми много му набрах - утре щяхме да пътуваме и той сега изкара все едно ми прави няква кой знае каква услуга че ще ни води с децата СИ на великото му СЕЛО! и ми поставя условия - утре щял да спи до късно (което значи до 12), щом го карам да си ляга, вместо да си попълва данъчните декларации на него и майка му, както най-обича да прави - утре е последния срок (друго си е да се юркаш в последния момент, нали, колко щеше да е скучно ако ги беше попълнил преди месец примерно!!!). Така че вече никъде няма да ходим, аз ще се виждам с приятелки уикенда, няма да приготвям багажи, яденета  глупости, да спя в полеви условия и т.н. само заради чистия въздух, какво да се прави ще живеем в мръсната софия. И повече няма да му подреждам "играчките". А като напълни къщата с боклуци и вече няма къде да се минава, ще му мисля... може да пусна наематели, а ние да се изнесем с децата.

ПС Мислех да направя един "запис" ама като видях че е чак на 46 страница малко ме досрамя и взех че се олях  Simple Smile

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 181
Здравейте  Simple Smile
 Орхидейке, Мила, по повод ваксините и АД , алерголога ни каза , че ваксините съвсем възможно е да го провокират и поне при нас е така. Със 100 % сигурност АД ни се появи след първия прием на Пентаксим.  Иначе много съм наплашена от ваксините, защото гледах при Гала в "На кафе" едни майчета, които твърдяха ,че аутизма при децата им е провокиран от ваксина.


Буболеченце, вашето пишле беше ли се забелило поне малко? Този хирург за който споменаваш в добри условия ли работи, в смисъл хигиената и стерилността много ме вълнуват? Но като прочетох, какво си написала, разбрах, че няма какво да чакаме Rolling Eyes

Аз също днес взех изследванията , по мое мнение са добри- хемоглобина  е 126 , урината също е добре.

Мартакели, значи сте музиканти, супер  Simple Smile

 smile3524

# 679
  • Мнения: 2 286
Добро утро!


Кафенцеее


Малко излежаване в уикендния ден  Party

Мунка, такива са мъжете поняка - защо да е лесно като може да е сложно... Остави му децата птк ти си излез, разсей се малко...

За ваксините и последвслите неприятности - напълно съгласна! И аз си мислех дали нашата лактозна непоносимост не е вследствие на ваксините, защото се появи малко след първата двойка пентаксим-синфлорикс Thinking . Но няма вече какво да се направи... Дано наистина новата ваксина е по-читава....

Приятен уикенд!

# 680
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622


Тази сутрин рано рано,че сън не ме вхаща с това класиране..... Crazy flufffy чудесна новина! Бравоо!
hailie ние е сервирала закуската, от мен сладкото....




Арим, много сте готини! Поздравления за тортата!

# 681
  • Мнения: X
Мирче, педиатърката каза, че нашата фунтанела е голяма. Много ми е странно дали Еве ще хареса месото, аз го мразя от дете, но тя дотук на всичо се дърпа, включително и на плод, така че просто ще я чакам да й дойде апетит.

Ева, започни да наблягаш на храни богати на желязо, не съм много сигурна, но май елда, месо, броколи, оризова каша. Най-добре говори с педиатъра си ако не си ги въвела.

Нани, не го твърдяха само майчетата при Гала имаше доктори от САЩ и правеха изследвания в Токуда.

# 682
  • Мнения: 26
Добро утро!
Хейли, Мишана - страхотни сте с чудесната закуска и десерта към нея! Hug
Мирче, искам и аз рецептата на тая красота, дето си я сътворила! Hug
Оле, аз пък чак сега се загледах в градовете, под аватара ти. Ми то моя роден край-гледай ти hahaha Да ти кажа за ваксините при нас-на Яни и поставяха отделно Пентаксима и на следващата седмица Симфрорикса, за да следим реакциите. Ами и на двата поредни приема на тази пневмококова ваксина ни ставаха хематоми, придружени с продължително зачервяване на местото , лека температура и раздразнителност. Лекарката отчете това като странични ефекти и трети прием така и не правихме! Hug
А да не забравя- честити месечинки днес!
  bigdance2  bigdance2

# 683
  • Мнения: 441
Флъфи, честито за яслата!!
За урината, ей сега видях, че освен левкоцити, уробилиноген (леко увеличен, не е над нормата) има и Са оксалати, което на мен ми мяза на песъчинки... Confused ще потворя изследването в понеделник, не ми се чака до 25.05, когато ни е часа при педка!

Честити месечинки!!!

и да се похваля - Момо са го приели в ДГ, първа група от септември  Party отивам да чета какви документи са нужни!!

Арим, айде моля ти се, такава мацка си! пу пу пу! сигурно скоро ще те мислят за гадже на Боян  Blush

# 684
  • Мнения: 7
Привет, момичета!  newsm19

Честити месечинки на бебчовците родени днес!

Моя Ники вече има всички ваксини, ще отдъхнем малко. ooooh!

И на нас ни исписаха Малтофер и ампули Витамин Ц, хемоглобина му е 96 и доки каза, че много трудно се вдига с храна и за това желязо в течен вариант. Mr. Green

Ей, не иска моето бебе АМ и това е, кърмата ми почти спря и пробвах 4 вида АМ и не ще и това е, доки ме кара да давам кисело мляко, но аз не смея и сега се кърмим само от едната гърда, че другата вече не пуска. Crazy

Хубав уикенд и от нас и много послушни бебчета  Hug Hug Hug

# 685
  • Мнения: 1 298
Флъфи, що така лоша яслата? Не са ли добри швейцарските?

Нани, вие също ли ще обрязвате?

Оле, хаха, как да няма какво да се обсъжда. Холандец без мнение няма.
Той за хемоглобин и да не е чувал, мнение има.

Но, майтапа настрана, да, не се затормозяват тук хората явно, не знам.
Аз верно ще питам следващия път, защо не проверяват хемоглобина.  newsm78

Аз снощи дадох месо, но изяде 2 лъжички. Абе, не върви яденето при нас.
Ако не е мляко,сок или хляб, не го яде. А и плодовете ги приема с малко повече желание.

# 686
  • Мнения: 1
Добро утро!   bouquet

Почерпка за нашата седма месечинка:

Честити месечинки и на Никола на Бобинка 85, адашчето Митко на Фиролина, Василена на Виви_ана и Полина на ДабълТрабъл! Да са здравички и весели!
Арим прекрасна е Евичка и тортата изглежда много вкусна, а ти според мен (по това, което съм виждала по снимките) си просто перфектна!  Hug
Еми много сладко лазите.  Heart Eyes
Евче не се притеснявай ще го вдигнете желязото  Hug и всичко ще е ок с малката сладка Марая.
Честито на всички приети в ДГ!   bouquet Това си е голямо постижение.
Митко също се опитва да лази, ама много тежко това дупе бе, тамън го вдигне от едната страна и то се климне на другата  hahaha но успява да се премести с няколко сантиметра, очаквам скоро да го доосъвършенства.
Оле винаги успяваш да ме развеселиш, независимо в какво настроение съм.  Grinning Благодаря ти, за което.
Иринополис ние ползваме НАН и съм доволна, преди бяхме на Аптамил, Фризолак също пробвахме, нищо не отказва змея.  Joy
Хайде лек, усмихнат и слънчев ден ви пожелавам!

# 687
  • Мнения: 120
Добро утро! Честити месечинки.
Хейли пак се е постарала и се е погрижила за нашето душевно равновесие Laughing  bouquet
Еми, страхотна е Веси! И как хубаво пълзи...Наш Гого , също като адаша на Иринополис не може. Глава се люшка, дупе тежи... Постилам одеала на земята , обръща се по корем и мърда с крачета, ама - цък не мръдва дупетооо. Ще го запишем на плуване.
Арим, много е пораснала твоята Евка, браво за тортата, страхотна ти се е получила.
Иринополис, аз ползвам Фризолак за кашите - папа с кеф.
Флъфи, честито за яслата.
Месото ще го почвам от утре, днес ще намина да накупя пюренца Flutter И без това петият зъб прозира под венеца....Е, Гергьовден наближава и явно детето е решило да седне с нас на масата и да си хапне агнешко Wink

# 688
  • Мнения: 65
Здравейте момичета Simple Smile

Малко ми поразкара шока Sad Ама като ми се обади мъжа ми и замръзнах(аз самата едвам оцелях след една катастрофа преди 10 години,та ми е болна тема) В крайна сметка,всичко ще се оправи!

Ама,че прекрасни истории  Heart Eyes

Нас с Дани ни запозна моя приятелка,която излизаше с неговия съквартирант тогава Simple Smile изобщо не го харесах и аз първоначално Simple Smile След много увещание излезнах с него на вечеря Simple Smile Говорихме си общи неща Simple Smile Каза ми ,че за първи път така го е заинтригувал човек,открихме много общи любими неща,а на накрая на вечерта ми каза,че в неговите очи съм много труден връх за изкачване,но той няма да се откаже и дотам Simple Smile После още близо 2 месеца го размотавах,исках да видя дали ще се откаже и най-накрая се предадох Simple Smile Нищо романтично,моят мъж е най-неРомантичния човек на света,но за сметка на това,винаги гледа да ни зарадва и да не ни липсва нищо Simple Smile

Ноел нас 2рия прием на 2те ваксини ни го малко преди 7мия ни месец,така че спокойно Simple Smile и ние имам още 1 прием на синфлорикс и един на Инфарикс,а после и противо хепатитна,та е сложно Simple Smile

Хемоглобина на Дария беше 120 и нещо.

Краси,аз си взех каша с АМ,защото при мисълта ,че ще цедя всеки ден и ми ставаше зле,за мен е мазохизъм това  Mr. GreenНе,че я яде илия  давам,ама да има  Mr. Green

Мирче,младо и хубаво гадже си си ти Simple Smile Прекрасна и фина жена Simple Smile Браво на тортичката,страхотна е Wink

Еми, страхотна малка принцеса  Hug

Честити месечинки   bouquet

# 689
  • Мнения: 65
Съжалявам за втория пост,но са ни приели в ясла  Mr. Green Егаси кефа Simple Smile Имали сме 10+ точки не по социални,а по общи критерии  Mr. Green Сега само да реша дали искам да я пусна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт