Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 131
Едно много успокояващо клипче ,за всички които да си починат и релаксират е много подходящо

">#at=23[/video]

# 17
  • Мнения: 2 131
ако иската още малко релакс ето ви още едно чудесно клипче

# 18
  • Мнения: 161
Добро утро  Hug

Кате, благодаря ти за новата тема   newsm51
Мария, много интересна информация си ни споделила,благодаря ти   bouquet, ако се сетиш още нещо ще се радвам да го споделиш с нас  Hug.
В интерес на истината аз също си мислех,че може да е имало заплахи,но си мислех,че те са били към Мурат и неговата кариера, а не  към Туба. Какъв човек трябва да си за да постъпиш по този долен начин?! За да направиш детето си щастливо, причиняваш нещастие на други? Нали всичко в този живот се връща, дано да има справедливост и за тях! Надявам се нещата при  Мурат и Туба да се развият като при Халит и Берг  Praynig и да последва една хубава сватба, Мурат и Туба го заслужават.
Извинете ме,но много се ядосах...
Хубав и много усмихнат ден на всички  Hug

# 19
  • Мнения: 0
Добро утро  Hug

Злати, много си ранобудна и кафе си приготвила   bouquet

Свет, няма как де не се събуди човек с тази прекрасна музика   bouquet

Мария, мерси че, споделяш с всички нас, тази информация   bouquet, но искам да те предупредя най добронамерено  Hug, че заради това което пишеш ще те нападат с повод и без повод, това да не те притеснява и отказва,  не си длъжна да даваш обяснение на всеки за това което пишеш, само защото на някои не му харесва или не вярва,  Peace често срещано е в темата, от хора, които не пишат редовно, но държат да си изказват мнението, криейки се зад любимата ми фраза: интернет е свободно място и всеки има право на мнение! Друг е въпроса дали някой има желание да ги чете с подобен тон и намеса  newsm78

Хубав ден ви пожелавам и весели празници  Hug

 easter easter easter

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 08:56 от elma

# 20
  • Мнения: 0


Били, за какъв човек говорим изобщо  #Crazy #Crazy #Crazy - които заради капризите на детето си, си изтегля акциите от бизнес и то печеливш??????????????? Страшно професионално и мъжко, евала на татко Терзи,  ooooh! не случайно не го обичат в тези среди, с подобно непрофесионално пведение, да смесваш личният си живот с работата открай време е добра комбинация и достойно за уважение  Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 09:17 от elma

# 21
  • Мнения: 161
Постоянно си задавам нови и нови въпроси за случилото се... Това,че Мурат се е опитал да защити Туба показва колко много държи на нея, но толкова ли е голямо влиянието на този човек, че да остави Туба без работа?! Мислите ли, че никой не би искал да работи с нея след евентуална негова намеса? Туба е толкова обичана в Турция, а и не само там. Може би има още нещо  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 131
Аз винаги съм се   ядосвала на такива родители които понякога си мислят че правят добро на децата си а в същото време им нанасят много  повече вреди....а такива хора като Бурчин които искат да притежават някого на всяка цена никога няма да са щастливи ако не разберат че насила хубост не става,а и ние всички виждаме колко са щастливи Мурат и Бурчин,как за толкова време никъде не ги видяхме усмихнати и влюбени(истински) каквито трябва да бъдат те като всяко младо семейство,Мурат имам чувството че наистина умишленно усилено работи без почивка,на моменти такива мисли ми минават през главата  Naughty,единсвенната влюбена и щастлива е Бурчин,но никога човек не трябва да забравя че всеки човек си има мярка на търпение ,дано не съм права ,но ми се струва че търпението на Мурат много скоро ще се изчерпи,а дали ще са отново с Туба отново само времето ще покаже,по този въпрос имам някои съмнения,но както са казали руснаците Па живьом, па увидим

предлагам ви да си пуснем хубава музика че май всички сме яхнали метлите и ни идва и Бурчин и родата  #2gunfire #2gunfire

# 23
  • Мнения: 0
Постоянно си задавам нови и нови въпроси за случилото се... Това,че Мурат се е опитал да защити Туба показва колко много държи на нея, но толкова ли е голямо влиянието на този човек, че да остави Туба без работа?! Мислите ли, че никой не би искал да работи с нея след евентуална негова намеса? Нали Туба е толкова обичана в Турция, а и не само там. Може би има още нещо  newsm78



Били, влиятелен е да, но за мен не това е причината, надали някой би могъл да повлияе толкова много на кариерата на Туба, и не само на нейната, не това е несериозно......проблема е че, Турция е консервативна държава и страшно много се влияят от общественото мнение и държат на морала, в този ред на мисли изобщо не е толкова трудно с малко пари и връзки, с платени публикации да сринат имиджа и чрез пресата, би било достатъчно за съжаление  Sad Sad Sad, виждаш сега при безупречното и поведение на Туба , пак се пише какво ли не, само си представи как биха могли да изкарат някаква лична история и последствията от това..........

# 24
  • Мнения: 1 056
Мурат е защитил само себе си. Изобщо не го оправдавайте. Ако има нещо вярно в писаниците до тук. Изкарахте ги и двамата в положението на героите от "Забраненият плод". Ако някой гледа и този сериал, а не живее само със спомените за "Аси".

# 25
  • Мнения: 0
Свет, права си  Peace, аз отдавна съм казала : за любовта трябват двама!
Мурат, не го виждам още дълго време семеен  newsm78, и това му решение няма да има нищо общо с Туба  Naughty

# 26
  • Мнения: 0
Мурат е защитил само себе си. Изобщо не го оправдавайте. Ако има нещо вярно в писаниците до тук. Изкарахте ги и двамата в положението на героите от "Забраненият плод". Ако някой гледа и този сериал, а не живее само със спомените за "Аси".

Вали, нещата никога не могът да бъдат толкова прости, това е живота, не филм с хепиенд

# 27
  • Мнения: 2 131
Една много подходяща песен за Демир и Аси--Иска да прекарам живота си обичайките

# 28
  • Мнения: 161
Постоянно си задавам нови и нови въпроси за случилото се... Това,че Мурат се е опитал да защити Туба показва колко много държи на нея, но толкова ли е голямо влиянието на този човек, че да остави Туба без работа?! Мислите ли, че никой не би искал да работи с нея след евентуална негова намеса? Нали Туба е толкова обичана в Турция, а и не само там. Може би има още нещо  newsm78



Били, влиятелен е да, но за мен не това е причината, надали някой би могъл да повлияе толкова много на кариерата на Туба, и не само на нейната, не това е несериозно......проблема е че, Турция е консервативна държава и страшно много се влияят от общественото мнение и държат на морала, в този ред на мисли изобщо не е толкова трудно с малко пари и връзки, с платени публикации да сринат имиджа и чрез пресата, би било достатъчно за съжаление  Sad Sad Sad, виждаш сега при безупречното и поведение на Туба , пак се пише какво ли не, само си представи как биха могли да изкарат някаква лична история и последствията от това..........


Елма, много си права, аз не се бях замисляла за това.

# 29
  • Мнения: 0
Добро утро момичета
Кате балгодаря за новата тема newsm51
Злати за кафето  smile3525, Свет за клипчетата  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт