Жената Овен 23 тема/великденска

  • 20 985
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
ВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ!
ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ ОВЕНКИ!!!

# 31
  • Мнения: 348
Momicheta,Hristos Vozkrese!
Pojelavam vi da ste zdravi! Hug


# 32
  • Сливен
  • Мнения: 140
христос воскресе мили момичета
да се надяваме че няма паднали агънца от нас  hahaha

такаа ..
честита темичка,много е хубава,нека я напълним с приятни моменти
честита годишнина  (малко на патерица) на МЕРИ 68,нека любовта никога не напуска сърцата ви и страстта е винаги в очите ви

# 33
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Добро утро!

Излизам на разходка. После мисля да чистя, пера, да оправя маникюра и педикюра си....
С пожелание за хубав ден с много усмивки и чудесно настроение!
Желая една невероятна седмица изпълнена с много преживявания, нежност, красота.

# 34
  • Мнения: 608

Пожелавам ви хубав, слънчев ден.  HugАз прекарах празниците на Албена. Връщам се изтощена от всичко-от времето прекарано там, от слънцето, от човекопотока. Сигурно ще се адаптирам по-нататък, но поне засега едвам успявам да свърша у дома най-необходимите неща- да се наспя и изкъпя  Laughing

# 35
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ДобрЮтрУУУУ Hug

ЕЛИ,
Много ми стана мило и тъжно като те четох. Не може ли Веско да поеме нещо от твоите задължения newsm78 Например със прахосмукачката, да включи Пенето, ей такива неща, които могат да се правят и от мъж. Знам, че ти е добро момчето и няма да ти откаже. Моя почна и да готви навремето, като почнах работа по цял ден. Ама без да му казвам или настоявам, и прозорците миеше. Та си мисля, че Веско би могъл поне нещо малко да ти помогне, като знам, че е свястно момче. Гушкам те и ти пожелавам много сили, знам, че си силна, ама и аз да ти пожелая Hug

БОБИЧ,
КаЙвето, убиец, както го обичам със много каймаче  bouquet Иначе аз ще си мацна лак, маникюра съм си го оправила, педикюра ми го напраЙха, че аз не мога.

МОМИЧЕТА,
Къде сте бе,  само няколко души сме които пишем във темата. Пак да ви емна и да ви дръпна ушите. Ако не беше темата, щяхме ли да се намерим? Толкова ли ви е трудно да пишете? Ако искате ми се сърдете, че ви питам, защото съм имала проблеми във друга тема за това, когато попитам де са момите, де се изпокриха, що не пишат. Но пък нека си попитам аз, може и да ми отговорите, що тука не пишете. Интересно ми е що така newsm78

# 36
  • Мнения: 481
Боби благодаря за закуската    bouquet
Ели до края на лятото ще свикнеш, но не е хубаво и да се поболяваш от работа все пак. Нервите няма кой да ти ги плати в крайна сметка.  Hug
Делта не се ядосвай, пишем си. Аз повече ви чета де ама се отбелязвам от време на време.  Crazy

На мен от вчера ми е много криво на работа. Ядосах се страшно много вчера и днес още ме държи. А уж на мен бързо ми минава. Не си поддържат компютрите, от две години не е виждал преинсталация служебния специално и накрая аз и колегата ми сме виновни, че не работел и има вируси и т.н. и сме били развалили празника на някого си там, били сме нарочно заразявали компа с вируси за да не работим Не знам да се смея или да плача на подобна мисъл... Сякаш на мен ми е много хубаво да работя по празници без даже да ми плащат двоен надник и да не е в изправност техниката.
Че даже и глоба може да си отнеса, без да зависи нещо от мен и единствената ми вина е че съм дошла на работа и съм включила компютъра за да мога да работя.  Crossing Arms #2gunfire #Cussing out
Ох спирам, че пак ме хваща яд а не си струва да си тровя нервите с глупости пък и да занимавам вас с такива простотии.  Hug


# 37
  • Мнения: 410
здравейте.Делтеее-добре ги подкара''оФцете''-ми така де-никой не пише,а в тоя клюкарски ФБ-първи пушки Joy.Ели-почини-пък все ще се оправиш някак  bouquet

# 38
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Ели, Кокошинке,  Hug
За Делтито и всички овенки - по едно пролетно цвете от Етрополе

# 39
  • Мнения: 678
Аз съм тук...Не съм в настроение,уморена съм от работа,снощи до 22,днес от 6 часа....Абе ужас,никакъв празник не изкарах........

# 40
  • Мнения: 410
Ели, Кокошинке,  Hug
За Делтито и всички овенки - по едно пролетно цвете от Етрополе

  bouquet

# 41
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ПЕПИЧ, Hug
Ти си от редовните Hug
Иначе пише не ми се пише, максимум два дена няма да пиша, ама ако не пиша, темата отива на майната си иначе.  Нали тука се намерихме бе!!!!

# 42
  • Мнения: 678
Делте,в албума с козунаците във Фейса,съм ти качила една снимка специално на теб/разгледай го,дано се сетиш за какво иде реч/,ако не се сещаш,ми пиши на лични/..... Hug

# 43
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ПЕПИЧ,
Кой фейс Душе точнУ. Снимковия мятрЯл дето лепим, или тоя ежедневния? Сега шЪ видя, ама ти пак ми дай нишан Hug

# 44

Общи условия

Активация на акаунт