Жената Овен 23 тема/великденска

  • 21 014
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Сливен
  • Мнения: 140
момичета не съм ви чела,но бързам да ви  Hug
днес ни изписаха от болницата
като сколасам с работата и с малкия(голям стрес) ще ви прочета  Hug

# 721
  • Мнения: 575
край-край-край....всичко свърши слава Богу, че и парите внесох Wink...ама тая посредническата агенция / посредничката/ се опита да ме метне-верно Confused....Преди да отида на срещата с нея отидох при позната адвокатка,която ми ксаза,че трябва да подпиша само 2 документа-2 декларации и пълномощно- нищо друго, ама НИЩО! Обаче...тая нашата преди да извади тия документа извади други2 /някакви договори за покупко-продажба и такъм за някаква междинна продажба Rolling Eyes/ и майка ми като собственичка бърза да подписва, че и с мерак Wink....направих й лек скандал за това,че не знаем какви са тези документи а ги подписваме и попитах може ли да ги взема за 10мин да покажа на адвокат и се връщам .."ама нямам време" Wink...."ами тогава не искам да подписваме тези 2 документа"...."Ами добре тогава...то може и без тях...."  Трябваше да си копира нещо и аз поех инициативата,щото ксерокса е точно до моята адвокатка , за да попитам все пак адвокатката си дали трябваше,или да подписваме съотв.документи, а тя ми каза "Добре,че не си подписала единия,с който се задължаваш да платиш на посредника".....  Shocked и най-грубо това беше...парите бяха нефалшиви, посредн.дойде с мен да ги внеса и така....направих си депозит за 3 мес.в ДСК.....в момента съм като изцеден лимон от емоции и то гадни.....но-очаквам включване за някаква обратна връзка, нещо ме кара да си мисля това...Утре трябва да дам нещо,може би 20лв  newsm78 на адвокатката /добра позната ми е /-тя не иска парички,ама като ги знам как всичко обръщат само в пари и ми е ясна работата....толкова от мен по въпроса за деня ми до сега.... Whistling

# 722
  • Мнения: 481
miriams28 Бързо въстановяване  Hug
Румид радвам се че всичко е минало както трябва. Хубаво, че си намерила с кого да се посъветваш и не сте бързали да подписвате документи без да ги четете! Нали знаеш, особено най-дребните буквички са най-важни!  Peace  bouquet Hug
Важното е че сделката е минала и парите са в товята сметка вече. Wink Сега спокойно, можеш вече да се насладиш на таз вечерното пълнолуние.  Wink
Аз имам още 4 дъълги часа на работа.
Утре ще съм на смяна отново и след това понеделник и вторник ми е последната смяна.
Още само 3 смени трябва да избутам.  ooooh!

# 723
  • Мнения: 575
Мириамче, и аз се включвам към поздрава на Кокошинчето!

Кокошинчи,благодаря за подкрепата,мила! Вярно е това с дребния шрифт буквички Confused.Толкова си издържала, та 3 смени ли няма да издържиш Wink!

# 724
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Божеййй, Румид,
Ти днеска си имала яки екшъни #Crazy Ей, сега влизам и чИтЪ Shocked Добре, че Кокошинчето те е подкрепяло!!!

МИРАМИЧ,
Идвай на доклад да кажеш как мина. Ако си свободна де Hug

# 725
  • Мнения: 481
Оо ще издържа и още как ама май ще трябва да се подкрепям с по едно валерянче сутрин, че тук едни инриги се заформят като за послдно, като за изпращане та да видим къде ще му излезе края.  Joy

# 726
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 207
 Hug Hug Hug Hug
Много работа, чета ви, но не ми се пише....
Подготвяме дипломи.....
Руми, и аз се шашках като купувах апартамента,  Hug
Мириамче,  Hug Hug
Хубава вечер!

# 727
  • Мнения: 575
Божеййй, Румид,
Ти днеска си имала яки екшъни #Crazy Ей, сега влизам и чИтЪ Shocked Добре, че Кокошинчето те е подкрепяло!!!

уф, не искам да мисля вече....а Кокошинчето ми беше яка подкрепа,вярно  Heart Eyes

Боби, тези неща не са за коректни будали, мила....трябва да им знаеш тарикатлъците,за да се пазиш...  Stop но едно разбрах наистина- консулта с независим /колко политиЦки прозвуча,а Crazy/ адвокат винаги помага!   

# 728
  • Мнения: 575
Оо ще издържа и още как ама май ще трябва да се подкрепям с по едно валерянче сутрин, че тук едни инриги се заформят като за послдно, като за изпращане та да видим къде ще му излезе края.  Joy

Ние в служ.барче имаме кафе и чай мента и плодов и т.н.  ....шефа ни е кофти човек, .....много често търсим към чая и глог и валериан...Радвай се,че напускаш Wink

слушам за катастрофата на магистрала Тракия в момента......бог да прости душите им....... Sad

# 729
  • Мнения: 157
Пепич, лека и безпроблемна! Пази се. Ако е много натоварено около тия пици и пърленки, не може ли шефката ти да те премести на по-лека работа?

# 730
  • Сливен
  • Мнения: 140
румид ама страшни хора ей,и ако не си питала предварително гърмиш и толкова  Shocked #Cussing out
момичета мерси за  хубавите думи,имах си нужда,така ми беше трудно да гледам как ми тормозят детенце,ама като знам ,че е за добро и ще му помогнат  Sad ,ама добре си поревах
и аз тази вечер видях за катастрофата (в болницата нямаше тв,ама не ми е липсвал)  Sad ,ужас ,мир на душите на всички загинали и бързо възстановяване на ранените
пепито не си давай зор ами отивай да почиваш и да си караш спокойно останалите месеци  Hug

# 731
  • Мнения: 575
 Привет момиценца-кокиценца Heart Eyes
Да си  пожелаем един спокоен летен ден !  bouquet

# 732
  • Varna
  • Мнения: 2 596
  ДобрЮтрУУУУУУУУУУУУУУ Hug

                              ХаДи стига ви толкУз да не кажете, че ви прехранвам и да ми се сърдите, че не може да си влезете във банскиЬО Hug

# 733
  • Мнения: 481
Добро утроо, аз не бих отказала и по-обилна закусчица днес. Нещо съм изгладняла.  Crazy
Но и тази ина Делтичка е върха, как мисли за нашти дупита.  Hug
Румид, радвам се че съм ти била някаква подкрепа вчера с моите дрънканици.  Hug
Видяхте ли лунното затъмнение снощи? Аз усещах последиците от него до 2 през ноща. Котарака направо откачи. Всичките личности, кото живеят в главата му излязаха на свобода и се развихриха с пълна сила.
То на всяко пълнолуние е така де, ама снощи беше още по-силно изразено.   hahaha

п.п.
Май скоро ще имаме нужда от нова тема. Wink

# 734
  • Мнения: 608
  Добро утро  Grinning Снощи ви четох, но направо нямах сила да пиша. Рими, радвам се , че си избегнала опита за измама и всичко е минало добре.
Мириам, след престой в болница у дома се чувстваш като в палат-знам го от десетките лежанки в болница. И дано малкото ти щастие не боледува повече  Hug
 Кокошинке, моя е пощурял от два дни, издава много особен звук-малко като фалшива корабна сирена  Joy Joy Но снощи ме посрещна пред дома, хапна малко, помилва ми се и пак драсна навън.
 Вчера беше тежък ден, но свърши. Лошото е, че проспах половината от днешния, но леглото адски силно ме държеше в прегръдките си  Hug

Общи условия

Активация на акаунт