Смолян

  • 40 746
  • 328
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 983
Честит осми март бъдещи и настоящи майчета!!! Бъдете най-щастливите и обичани майки и съпруги!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 76
  • Мнения: 288
Честит 8 март и от нас! Бъдете здрави и много щастливи!

# 77
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Честит 8 март мили момичета,
 бъдете много обичани, много желани и
 винаги се чувствайте единствени за хората, които обичате
   bouquet

# 78
  • Мнения: 391
Мишленце, твоя от Устово ли е  Party
Да от Устово е, но вече 10г. живее в София, но може и да се познавате, знае ли човек. Иначе блока му е близо до моста, който беше паднал при наводнението. Блоковете имаха някакво име от рода на Победа или Прогрес  Laughing

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!
БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ

# 79
  • Мнения: 649
здравейте майчета! от днес съм на линия, бях с малкият за една седмица на гости на немската ни баба    Grinning  ние сме добре, обаче тук тоз сняг направо ни натрупа  и едни задръствания по улиците  Sad 
adyto, ще стискам палци малкият / или малката- знаеш ли вече ?/ да не се върти  много и всичко да мине добре  Praynig  иначе за самолетите, аз само лятото летя до българия и ползвам немските чартари до морето,  има специално от кьолн евтини билети( hlx, german wings), но не до българия. ние така бяхме ходили до италия за 80 евро. от българските компании не съм много очарована, но те са малко по-евтини от немските и летят до софия. ама вие като сте в мюнхен,от там може и да е по- различно  newsm78

# 80
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Момичета, къде се загубихте  Sad

# 81
  • Мнения: 649
майчета, къде сте?
аз да разкажа какво правим  Grinning пък може някой да се включи  Laughing
малкият вече няма спиране  newsm32 по цял ден пълзи из хола и  като излезна аз от стаята и той след мен, още не успява много бързо... иначе добре, че времето се пооправи, та сме пак на вън с часове
айде сега вие  Mr. Green
поздрави на всички смолянски майчета и бебчета

# 82
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Браво mopssy , че се включи в темата  Heart Eyes
Значи така Лоренцо, браво на детето  Hug. Нашето слънце чак днес пекна, но ние и предишните дни си излизахме, че нали взимаме детска кухня.
Приятен ден и целувки на Лоренцо. Весела и дълга разходка  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 1 425
Здравейте!

 Адито е в болницата - има леко изтичане на водите и лекарите искат да я наблюдават. Дано да устиска още малко  Praynig.

# 84
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Дано всичко да е наред и да роди вного лесно  Praynig Hug

# 85
  • Мнения: 649
стискам палци всичко да е наред  newsm17

# 86
  • Мнения: 288
стискам палци всичко да е наред  newsm17
Хей момичета, здравейте, благодаря на всички Ви за това, че мислихте за мен през това време   bouquet, само, че аз още съм си бременна  Laughing днес ме изписаха, защото решиха, че това изтичане е било инцидентно и процепа се бил запушил  Rolling Eyes , много интересна ситуация сега ще видя има ли някакво инфо по въпроса из форумите, та... засега нещата се задържат. На този етап имам 100% скъсяване на маточната шийка и чакаме разкритие само, така че според лекарите трябва повече да се разхождам, да скачам и да джиткам насам-натам за го получа Simple Smile , което ми допада като вариант  Laughing Иначе да лежиш в болница е голям ужас и психария - слушаш за разни случаи около теб, кой от кой по-страшен и си въобразяваш разни дивотии, ето защо съм много благодарна, че ме изритаха оттам. А пък и времето се е пооправило и е перфектно за разходки по цял ден.  Laughing
Катюшо, ти как си?
Още веднъж благодаря на всички и целувки
Тези дни съм на линия, така че ще пишем, нали Simple Smile

# 87
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Привет  Hug
Как сте сладурани  Heart Eyes
Хайде Ади, как е малкия сладур, сигурно вече му е тясно в коремчето   Crazy
Ние почти по цял ден сме навън, хапваме на кафето и продължаваме с кафета и разходки.

# 88
  • Мнения: 649
 Flowers Sunflower  майчета честита първа пролет!!
при нас още не е дошла, но е чакаме с нетърпение.
иначе тези дни трябва да правя големи приготовления, след 2 седмици имаме кръщене, а другата седмица мойто смолянско майче ще ми идва на гости  Hug  bg 

# 89
  • Мнения: 649
майчета, явно времето в родният смолян е чудно и хич не се сещате за форума  Wink
адито, да не стана вече мамче?  preggo  или  ylinfant

пишете какво се случва в хубавото ни градче- за тези, които са по-далече  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт