


,вие имате въздействието на Йозлем-
както каза Серхан,тя може всеки да развесели,а вие можете на всеки да върнете настроението от филма
,да напиша и аз нещо по фрагманите.
Снощи говорихме с моя приятелка за сериала и като обсъдихме фрагманите, тя изказа доста интересно предположение, предвид неочакваното заминаване на Харун! Може ли това да е негов сън в резултат от стреса, на който е подложен от непрекъснатите заплахи на Бату и всъщност нищо от това, което ни показват да не е истина- имам предвид раздялата и сбогуването!
Доста често във фрагманите има подвеждащи кадри и думи, извадени от контекста- може и сега да е така?!
Знам ли...
Всъщност ще видим твърде скоро- след около час и половина!
Снощи говорихме с моя приятелка за сериала и като обсъдихме фрагманите, тя изказа доста интересно предположение, предвид неочакваното заминаване на Харун! Може ли това да е негов сън в резултат от стреса, на който е подложен от непрекъснатите заплахи на Бату и всъщност нищо от това, което ни показват да не е истина- имам предвид раздялата и сбогуването!
Доста често във фрагманите има подвеждащи кадри и думи, извадени от контекста- може и сега да е така?!
Знам ли...
Всъщност ще видим твърде скоро- след около час и половина! 




Препоръчани теми