Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 2

  • 50 465
  • 715
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Тя 4 другата седмица...да поотпочинем малко.... #Crazy Whistling

Аз викам така- другата седмица са Хюсню и Ръза....  Peace Peace Peace После седмица почивка, че аз съм на матури и просто няма да мога да влизам толкова често..  Sad Sad И то дойде края на месеца, когато и ББ: ще се появи Енгин в сериала, след сватбата и бомбата.....  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Тогава вече ще мислим за Енгин и Синан.... Whistling Whistling Whistling
Какво ще кажете....  newsm78 newsm78 newsm78

# 676
  • Мнения: 0
Тя 4 другата седмица...да поотпочинем малко.... #Crazy Whistling

Аз викам така- другата седмица са Хюсню и Ръза....  Peace Peace Peace После седмица почивка, че аз съм на матури и просто няма да мога да влизам толкова често..  Sad Sad И то дойде края на месеца, когато и ББ: ще се появи Енгин в сериала, след сватбата и бомбата.....  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Тогава вече ще мислим за Енгин и Синан.... Whistling Whistling Whistling
Какво ще кажете....  newsm78 newsm78 newsm78
Става!  Peace Peace

# 677
  • Мнения: 368
Ами сега какво ще правим с Хюсню и Ръза!!!!
Синан и Енгин ще ги оставим за по нататък......!

Според мен те не са ни нужни!На нас ни трябва млада плът а те отдавна са на друга тема Joy Joy JoyТатко Ръза може да ми бъде баща Joy Joy
Ама Синанчо...100%ще го отвлечем...
Но и неговата тряя да ужбийме....(Елиф)
Че и тя не пуска лесно.... Whistling

# 678
  • Мнения: 0
Според мен те не са ни нужни!На нас ни трябва млада плът а те отдавна са на друга тема Joy Joy JoyТатко Ръза може да ми бъде баща Joy Joy

Не баща, дядо може да ми е, ама пък нали някой трябва да се грижи за нашите, докато нас ни няма- сега, горките , какво ли правят- ние хубаво им носим храна, ама няма да караме така вечно я...  Thinking Thinking Thinking Thinking

# 679
  • Мнения: 368
Тя 4 другата седмица...да поотпочинем малко.... #Crazy Whistling

Аз викам така- другата седмица са Хюсню и Ръза....  Peace Peace Peace После седмица почивка, че аз съм на матури и просто няма да мога да влизам толкова често..  Sad Sad И то дойде края на месеца, когато и ББ: ще се появи Енгин в сериала, след сватбата и бомбата.....  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Тогава вече ще мислим за Енгин и Синан.... Whistling Whistling Whistling
Какво ще кажете....  newsm78 newsm78 newsm78
ОК....става... Peace

# 680
  • Мнения: 0
Ама Синанчо...100%ще го отвлечем...
Но и неговата тряя да ужбийме....(Елиф)
Че и тя не пуска лесно.... Whistling

Ще отиде да носи вода на Пантерата... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha и много поздрави от нас.....  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 681
  • Мнения: 0
Ама Синанчо...100%ще го отвлечем...
Но и неговата тряя да ужбийме....(Елиф)
Че и тя не пуска лесно.... Whistling

Ще отиде да носи вода на Пантерата... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha и много поздрави от нас.....  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Оооо пак ще падне стрелба!

# 682
  • Мнения: 0
Ама Синанчо...100%ще го отвлечем...
Но и неговата тряя да ужбийме....(Елиф)
Че и тя не пуска лесно.... Whistling

Ще отиде да носи вода на Пантерата... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha и много поздрави от нас.....  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


 hahaha hahaha hahaha

# 683
  • Мнения: 0
Оооо пак ще падне стрелба!

Ти си тренирай редовно, че никога нищо не се знае..... Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 684
  • Мнения: 0
Оооо пак ще падне стрелба!

Ти си тренирай редовно, че никога нищо не се знае..... Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Естествено!!!!

# 685
  • Мнения: 368
Аз отивам да се къпя...след 15-20 минутки съм при вас.... Peace Twisted Evil

# 686
  • Мнения: 0
А за новата тема- анкета ще има ли....  newsm78 newsm78 newsm78

Аз предлагам така:

Кой е любимият ви комисар????  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

а) Месут
б) Али
в) Хюсню

Забележете, че нарошно не съм сложила Тарзан, че иначе само за него ще гласуваме.....  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 687
  • Мнения: 0
И аз ще тръгвам!Ще ида да видя нашите "гости",след половин час пак ще дойда!Ще ги целуна и прегърна и заради вас Twisted Evil Twisted Evil Twisted EvilЧао на всички!!!!!

# 688
  • Мнения: 0
И аз ще тръгвам!Ще ида да видя нашите "гости",след половин час пак ще дойда!Ще ги целуна и прегърна и заради вас Twisted Evil Twisted Evil Twisted EvilЧао на всички!!!!!
Чао!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 0
Предлагам анкетата да е:

Кое от семействата най ви харесва?
а/На Ръза
б/На Хюсню
в/На Месут
г/Друго
д/Всички семейства ми харесват

Общи условия

Активация на акаунт