Всичко за Кралската сватба-29.04.11

  • 168 575
  • 3 214
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 23
Боже, каква акустика, какви гласове! Прекрасно е! На мен пък ми се струва, че и на двамата им е малко смешно. Уилям е по-сдържан естествено, докато Кейт е по-открита.
П.С. Целувка, обявиха, че няма да има.

# 302
  • Русе/София
  • Мнения: 1 839
Страхотно се държат младоженците,привидно изглеждат спокойни.

# 303
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
той няма халка, сега няма и целувка, букет не хвърляли... явно само предбрачен договор (в негова полза) има  Laughing

# 304
  • Мнения: 1 936
Е как без целувка! Абсурд!  Naughty

# 305
  • Мнения: 3 369
Сестрата е много хубава, наистина, браво. Laughing
  Уилям малко е оплешивял, горкичкият, ама пак си е симпатяга. Вече повече прилича на баща си, отколкото на Даяна...
на мен ми прилича на даяна повече. има нейното миловидно изражение.
даяна на сватбата си е малко като кукла, сякаш е момиченце, кейт изглежда някак по-зряла.

даяна:

кейт:

# 306
  • Мнения: 1 665
П.С. Целувка, обявиха, че няма да има.

Ще има, на балкона на Бъкингам!


Цитат
даяна на сватбата си е малко като кукла, сякаш е момиченце, кейт изглежда някак по-зряла

Нормално - Даяна се жени на 20, Кейт - на 29!

# 307
  • Мнения: 7 089
А коя е Челси, я кажете тая клюка?  Mr. Green
Кейт е окло 30, Даяна на 20 май...

# 308
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
кейт е на 29, даяна е била на 19

# 309
  • София
  • Мнения: 280
На балкона ще е, чакам с нетърпение

# 310
  • Мнения: 4 299
Епископа говори много хубаво.

# 311
# 312
# 313
  • София
  • Мнения: 6 225
Целувката на балкона на Бъкингам била въведена от Даяна и одеве слушах някъде по радиото, че не било потвърдено дали ще има или не.
И все пак, дано има. Като сме свидетели на сватбата на века, поне нека да е с всички екстри  Laughing.

# 314
  • Мнения: 1 665
А коя е Челси, я кажете тая клюка?  Mr. Green

Дългогодишната приятелка на Хари, с която току се разделят, току се събират.

Общи условия

Активация на акаунт