Деца преждевременно родени, но със сила надарени!

  • 29 530
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
Здравейте прекрасни майчета и борбени бебчета  Hug
Честит рожден ден на принцесата на Хепи мама   bouquet най-вече здраве й желая и да бъде едно щастливо и прекрасно дете   bouquet
Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet  bouquet  bouquet

сред всичко изписано и споменато аз искам да добавя само едно нещо  Peace

МОЛЯ СЕ БОГОРОДИЦА, ГОСПОД БОГ И ВСИЧКИ АНГЕЛЧИТА ДА НИ ЗАКРИЛЯ ДЕЧИЦАТА И ИМ ПОМАГАТ ВЪВ ВСИЧКИ ИЗПИТАНИЯ!!!  newsm17 newsm17 newsm17

КУРАЖ МАЙЧЕТА  Hug и не спирайте да мислите позитивно, защото дечицата усещат и имат нужда от позитивното мислене за да имат повечи сили  Praynig сигурна съм,че скоро ще отминат всички препядствия и ще си се гушкате във вкъщи  Peace  Hug Hug Hug

# 691
  • Мнения: 1 868
Благодаря на всички за подкрепата, много ми е нужна в момента!
Моето момченце днес беше почти като вчера, забравя да диша от време на време, хапнал е първата кърма от мама, дано я усвоява по добре Praynig станал е 1290гр като при раждането, това което ме безпокои е, че казаха че на трансфонтанелната ехография се виждат леки изменения и не знаят дали ще му се отразят по някакъв начин и изобщо как  ще се променят, моля се да не му вредят Praynig
Гушкам ви до скоро Hug

# 692
  • Мнения: 1 875
Дани, не съм пускала секрет - аз онзи ден спрях бактробана, от снощи е цивкав Close  И всичко в гърлото му се стича, как пък един сопол не му излезе през носа!
Ще взема да си запаметя един смс "чефо е с хрема, няма да дойдем" и ще му задам пращане до Милена през седмица Twisted Evil




motoneti , стискам палци да се стабилизира детенце скоро Praynig


Истина е, че нищо не ни принадлежи на този свят и е илюзия да смятаме, че притежаваме децата си , но би било благословия, ако Бог ни позволи да прекараме време заедно и ни позволи да бъдем един край друг !
  202uu Heart Eyes

# 693
  • София
  • Мнения: 3 414
 Praynig Praynig Heart Eyes
Орелия чисти се след бактробана и при нас беше така и каква кашлица......съжалявах че го слагах.
Хелче по схема ли давате?какво нейното или стафилококциум?

# 694
  • София,
  • Мнения: 4 267
Орелия не се притеснявай, аз ще и кажа утре на Милена. Оправяйте се бързо! Но пусни пак секрет, задължително!
Иве, Хелче дава на Лора стафилококциум или там както се пише, но първо лекуваха симптома ухото и гърлото с меркуриус - сега трепат бактерията, но са си добре вече.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 711
Ина много добре го е казала  Hug

Ива, тя се подобри още докато давахме за острото състояние, слуха й се оправи, изчакахме да се оправи съвсем и гърлото и от неделя давам стафилококцинума за 7 дена.

# 696
  • Мнения: 130
Здравейте момичета, вчера продухаха клапата на Сара и следобяда тя беше добре, спокойно си спинкаше!!!. А за останалите неща ще трябва да чакаме и да видим с времето какво ще се случи. Ще се моля на Бог да пази детенцето ми и да му даде да има един нормален живот и да се надяваме на най-доброто  Sad Sad Sad. Ще се постарая да мисля отново положително ..........

motoneti  Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig

seawish Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig

# 697
  • Мнения: 4 420
Момичета, моля се за вашите дечица. Не губете надежда  Praynig Hug

# 698
  • Мнения: 3
Добър ден на всички  Simple Smileнадявам се,че приемате нови попълнения Simple Smile.Бих искала първо да пожелая на всички майки на мънички човечета да не губят надежда ,а да бъдат силни,всичко ще бъде наред Simple Smile. И ,ако може да ме посъветвате как да откажа сина си от АМ ,защото е вече на 1,2 годинки , а не иска и да чуе за нормален обяд и вечеря. Извинявам се за дългия пост и благодаря предварително

# 699
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добре дошла и защо трябва да го отказваш от АМ, няма смисъл, всъщност той е още и много малък, а предполагам, че щом се записваш тук е и недоносен, така че му брой коригираната възраст Peace. Предлагай си му пюренца, манджи, но АМ - не трябва да го спираш в никакъв случай, ще се научи  постепенно, търпение му е МАЙКАТА, както се казва! Wink Успех!

# 700
  • София
  • Мнения: 3 414
Хелче а ще продължите ли след 7 дни?по веднъж седмично,ние така бяхме.
Zelena26 че то е полезно за децата,защо да г отказваш?Ако въобще не яде друго просто добавяй към пюрето мляко и така до заместването на обеда после и кашата но нека има поне 200гр дневно още АМ.
На Ради му падна днес зъбчето,зъболекарката каза че е идеално като по книгите и скоро ще имаме ново.Довечер някаква фея щяла да идва Wink
Много положителни мисли за мъниците

# 701
  • София,
  • Мнения: 4 267
Иве ти хубаво ги учи с тая зъбната фея и то два броя докато сменят по 24 зъба Embarassed, сда не се наложи да купуваш ферарита Wink. Иначе не се притеснявай за зъбчетата, ще поникнат нови, а другото и то ли е на падане или се крепи, дано поне то да си остане, аз имах така като малка едно което го бях наранила и си ми стоя така - а уж щеше да ми падне, УВИ дори не се смени, падна ми де ама на 30 години Wink. Може би обаче точно, защото не е паднало някога, а си е останало и на негово място не се е появил новия зародиш, знам ли, та сега съм с дупка на това място - е с коронка де ooooh!. Та както са ти казали явно си е по добре да падне сега като е наранено за да си се образува после новия зародиш, отколкото да остане и да вегетира като моето Peace.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 334
Момичета, извинявайте, че пак отклонявам темата с въпрос от друго естество. Дайте ми идеи какъв пробиотик да давам на моите инатчета. Първоначално давах Биогая, но ми идва малко скъпо. Минах на линекс. По евтин е, но само за него пак трябва да осигуря около 1,50лв. на ден. Аз бях свикнала, но вчера едно майче ми каза, че било добре да сменям пробиотиците. Да не е само един. Благодаря ви предварително.
Новите майчета много ги мисля и стискам палци малките им бебчета бързо да се възстановяват и закрепват.

# 703
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Лактофлор с фибри и без фибри.

Мисля ги и аз новите бебоци. Като забравя да диша, защо не е на апарат  newsm78 или нещо изпускам.

За АМ - в АМ се дослагва пюренца, плодови и подобни. По-широк биберон.

Моят батко голям пък все за феи слага зъбчета, аз някои не съм изхвърлила и той си намери преди време един и си го сложи пак под възглавницата  Joy .

Зъбите които сменят децата са 20 - внимавайте за 6-тия зъб, той е постоянен.

# 704
  • София
  • Мнения: 3 414
Дани аз хич нямаше да казвам за феята,ама зъболекарката ме нахендри Joy
Не са ударени зъбчета му,просто ги сменя много много рано.И другото се е килнало ooooh! ooooh!
Дороти е казала лактофлор.
Дороти какво да внимаваме за 6?че съм на тази вълна

Общи условия

Активация на акаунт