Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 22

  • 24 369
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 232
Моля да ме извините, че се бавя с 11еп., но преводът не ми спори-диалозите в тази серия са многословни, а в същото време незначими. Повечето сцени имат битов характер и са леко досаднички  Wink. Ще се постарая тази нощ да довърша първата част.
Аз също искам да благодаря за преводите и субтитрите, както и на всички, които правите тази тема толкова уютна  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet


Пак с благодарности - не бързаме - бавно и с любов - ще стане....

# 691
  • Мнения: 0
  Здравейте муцки.  smile3525 smile3525

# 692
  • Мнения: 0

Колко са щастливи!!


# 693
  • Мнения: 115
Ново стаООООООООтно слухче -
1) Сеансите при психолога, не са само част от шоуто, те са нужни за  излекуването на Фатмагюл и за да приеме тя брака си.
2) Ще видите физически и осезаеми промени във Фатмагюл и в отношението и към Керим след 34 епизод. Ще видите сцените за които сте си мечтали.

# 694
# 695
# 696
  • Мнения: 115

Последнита снимки са от някакъв площад, /Нова джамия или нещо такова, сигурно съм далече от истината/ където продавали чинийки /Керим държи една такава/  със пшеница за да се хранят гълъбите. Докато се хранят гълъбите трябва да си пожелаеш нещо и то ще се сбъдне.
Керим е ясно какво ще си пожелае. Какво ще си пожелае Фатмето?

# 697
  • Мнения: 12 009

Само дънките ли.... Sick

# 698
# 699
  • Мнения: 12
Здравейте на всички, Благодаря ви за топъл прием  Hug, тук съм вече доста често и ви чета. За малките постове аз не се притеснявам, по трудно ми е с големите текстове, като превод например, защото се увличам и почвам да мачкам думите, както само аз мога  Laughing. С голямо удоволствие ще ви помагам.!
  bouquet    bouquet    bouquet

      

             Хайде сега , добре дошла !!! newsm51 newsm51    love001  love001  love001


              Момичета , това е Иринка , кажете и , че пише правилно и смело да пише в темата - тя преведе 12 епизод за нас!!!  Hug Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 12 009


Благодаря ви момичета!

# 701
# 702
  • Мнения: 0
БЛАГОДАРЯ ТИ ИРИНЧЕ!!! smile3525 smile3525

# 703
  • Мнения: 12

 
       Муцка , липсаше ни ..!?  Hug Hug

# 704
  • Мнения: 35
Здравейте на всички, Благодаря ви за топъл прием  Hug, тук съм вече доста често и ви чета. За малките постове аз не се притеснявам, по трудно ми е с големите текстове, като превод например, защото се увличам и почвам да мачкам думите, както само аз мога  Laughing. С голямо удоволствие ще ви помагам.!
  bouquet    bouquet    bouquet

      

             Хайде сега , добре дошла !!! newsm51 newsm51    love001  love001  love001


              Момичета , това е Иринка , кажете и , че пише правилно и смело да пише в темата - тя преведе 12 епизод за нас!!!  Hug Hug Hug Hug
Добре дошла, не се притеснявай за писането, благодарим за превода  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт