Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 22

  • 24 381
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252
Пърхам като тази пеперудка. Много хубави думи. Темичката е прекрасна от такива момичета като Вас.

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252


Тук това дали е колаж, или ще ги видим така - една срещу друга...

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252


Искам тези дънки.....

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252


Супер....

# 679
  • Мнения: 12








                    Да се посмеем с този заразителен смях...!? Peace Peace Peace

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252


И тези може да минат за маркови дънки....

# 681
  • Мнения: 12



               А , тези , тези , Мацо...!?  hahaha hahaha hahaha

# 682
# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252


И тези и онези - и тази риза....

# 684
  • Мнения: 12

Мили момичета , искам да изкажа искрената си благодарност за труда Ви и насладата , която ми носите !!!

MARIANA 51 -  Доайен и двигател на темата  smile3501 smile3501 smile3501

NELKA 123 - Гл. редактор и Прометей на темата  newsm51 newsm51 newsm51

SLAWENA -  Поетичната муза на темата  smile3525 smile3525 smile3525

GERI - Корпус за бързо реагиране и романтика  newsm10 newsm10 newsm10

И всички Вие дами тук - благодаря за Ви   newsm51 newsm51 newsm51    love001  love001  love001  smile3525 smile3525 smile3525


                 Миличка , ти като специалист човешки ресурси как ни "изтипоса" ...!?"   love001

                Забравила си мила себе си , ти си "политика" на темата ни , защото притежаваш способността  да поставяш  "баланса"  , когато на нас ни избият "чивиите" ..!?   Hug Hug Hug

                Политик от западняшки модел , не български...!? Joy Joy Joy

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252


Пък тук едно цвете къде е застанало. Не можем да видим каква
марка са дънките....

# 686
  • Мнения: 2
Моля да ме извините, че се бавя с 11еп., но преводът не ми спори-диалозите в тази серия са многословни, а в същото време незначими. Повечето сцени имат битов характер и са леко досаднички  Wink. Ще се постарая тази нощ да довърша първата част.
Аз също искам да благодаря за преводите и субтитрите, както и на всички, които правите тази тема толкова уютна  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

# 687
  • Мнения: 0
Здравейте на всички, Благодаря ви за топъл прием  Hug, тук съм вече доста често и ви чета. За малките постове аз не се притеснявам, по трудно ми е с големите текстове, като превод например, защото се увличам и почвам да мачкам думите, както само аз мога  Laughing. С голямо удоволствие ще ви помагам.!
  bouquet    bouquet    bouquet

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 20:30 от irina08

# 688
  • Мнения: 12
Моля да ме извините, че се бавя с 11еп., но преводът не ми спори-диалозите в тази серия са многословни, а в същото време незначими. Повечето сцени имат битов характер и са леко досаднички  Wink. Ще се постарая тази нощ да довърша първата част.
Аз също искам да благодаря за преводите и субтитрите, както и на всички, които правите тази тема толкова уютна  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet



            Весела , мила просто ги прескочи ...!? Когато нямат значение , аз само обяснявам с няколко думи какво е станало...!? Peace Peace Peace

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252
Здравейте на всички, Благодаря ви за топъл прием  Hug, тук съм вече доста често и ви чета. За малките постове аз не се притеснявам, по трудно ми е с големите текстове, като превод например, защото се увличам и почвам да мачкам думите, както само аз мога  Laughing. С голямо удоволствие ще ви помагам.!
  bouquet   bouquet   bouquet

Добре дошла. С благодарности за преводите...

Общи условия

Активация на акаунт