Мъжете и тяхната промяна в брака

  • 13 703
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 035
Всеки се променя с течение на годините и това е нормално. За жалост, процесът на стареене е необратим, колкото и да ни е тъжно. Когато аз съм искала да постигна нещо, съм давала предложения за обща диета, за общ спорт и т.н. 
Третирането на мъж като малолетен е сред най-грубите грешки, която една жена може да направи. Явното и грубо налагане на мнение, отношението като към по-ниско интелигентно създание, е неефективно в дългосрочен план.

# 16
  • Мнения: 1 252
Промени се! И не само той, и аз се промених. Не бих критикувала промените му , щом съм с него след толкова много години.

# 17
  • Мнения: 25 888
Аз пък друго се замислих... Ако един мъж реши, че жена му е затъпяла от гледане на сериали и висене по форуми, какви ли мерки ще предприеме?
Ще метне телевизора и компютъра през терасата, ще ѝ заключи цялата козметика, ще ѝ остави само едни маратонки и едни дънки с две тениски (стигат ѝ, няма нужда от повече парцалки) и ще ѝ вземе карта за регионалната библиотека? Е, ако са си насмогнали на харчовете, може и да я абонира за новите издания на някое и друго издателство, и да я върже на дивана да чете. И никакво пускане, докато не покрие удовлетворително теста за интелигентност!  Naughty
Ех, мечтииии...  Whistling

# 18
  • Мнения: 1 252
Хахха , Сийо, разсмя ме Joy
Как ще ми изхвърли компа? А , смее ли? Нали аз ще си опразня мазето от флексове , дрелки и каквито се досещаш машинариии Joy Аз си представих как летят Laughing

# 19
  • Мнения: 4 965
Каке, ама вързана на дивана ще надебелее. По-добре да я кара да тича от дома до библиотеката и обратно, че да поддържа и линия, докато възстановява закърнелите познания. Wink

Ако моята половинка ми прилагаше подобни на авторката похвати, нямаше нито да ми пука как изглежда, нито изобщо да се интересувам къде живее и какво прави, защото отдавна щяхме да сме се разделили.

# 20
  • Мнения: 64


 

 
 
но физически се изостави, а това мен много ме дразни. Понапълня и пусна корем,
станал е като нерез, уж отслабва, но нищо не е отслабнал, в последно време е започнал и да подсмърча, не му е запушен носа, някакъв пуст навик е придобил.

Супер много ме дразни такъв. Само като подсмръкне и започвам да му крещя на среща.
 

 

Май ти е ужасно досаден.
Що не си намериш любовник?
Определено по - малко ще забелязваш съпруга си. Wink

# 21
  • Мнения: 170
Да не би любовта да си е отишла! На мен на това ми навява поста на авторката.
Докато сме заслепени от чувствата, недостатъците на любимия ни се виждат някак милички, странни, но характеризиращи го и някак такива едни усмихващо - дразнещи, но много сладки.
Тръгне ли си обаче любовта, даже преимуществата му започват да дразнят, а какво остава за недостатъците, особено, ако между двамата има натрупано, стаено напрежение. Може би авторката трябва да помисли за отношенията със съпруга си и защо всичко у него предизвиква у нея дразнение. Мисля, че не подсмърчането и шкембенцето са проблема тук.

# 22
  • Мнения: 3 611
Виктория ти е дала много хубав съвет.
Разбирам защо си стигнала чак до степен на непоносимост към съпруга ти - най- лошото е че ти вече не виждаш мъжа в него и несъзнателно се държиш с него да не казвам като малоумник, но аре - като към малко дете, което трябва да бъде поучавано , направлявано и обгрижвано. А вътрешно искаш той да ти покаже, че е мъж и да се държи като такъв, за да спечели уважението ти.
Няма да стане, мацка, дори и след време да има промяна в положителна посока, тя няма да дойде от теб...

# 23
  • Мнения: 3 066
Пепепрудка- не си мислила,че ако се държиш както е било в началото- да си гальовна,нежна,да търсиш милувка и гушкане, да му угаждаш ,да се грижиш за себе си ,да го изненадваш ,да го караш да се чувства,че е много важен за теб ,няма да получиш същото обратно?
Аз съм на този принцип-прави това и се дръж така както би искала с теб да се държат !

# 24
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Тук откога се превърна в тийн-форум?  Thinking Като сте сключвали брак, да не би да сте сключили и договор за непроменяне? Шкембе пуснал, подсмърчал ... Спри да му готвиш и не му давай да гледа турски сериали.

# 25
  • Мнения: 64
Пепепрудка- не си мислила,че ако се държиш както е било в началото- да си гальовна,нежна,да търсиш милувка и гушкане...
 
 

Ама каква милувка, тя жената не може да го понася...ти гушкане те гони. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 25 888
И после пак ми разправяйте, че нямало наследственост... С такава майка...
Ами че то така се започва! А как още ще се променя, охооо...  ooooh!
Разведи се, докато е време!  Mr. Green

ПП Отдавна тук стана тийн-форум, да. Уж пораснали, но с детски акъл - още им се пързаля.

# 27
  • Мнения: 3 066
Ама каква милувка, тя жената не може да го понася...ти гушкане те гони. Simple Smile
Ами,четете ,тя сама си е писала,че чувствайки се виновна наричайки го нерез ,му се е извинили и се е държала нежно,гушкала го е и т.н. Heart Eyes
Та,отношението се променя когато и ти си по добър към другият.
Това не е дете на 3 години да му вземаш колата,да му приготвяш колелото и да му спираш яденето,щото виждаш ли бил напълнял. Не е честно към ничий партньор такова отношение и освен да се отчужди от такова отношение може да се промени всичко ако се разбере причината за преядането и се минимизира риска от това да се случва често. Занимавайте се с нещо друго  Heart Eyes,че да остава по малко време за ядене Simple SmileSimple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 2 217
Критиката на външния вид ми е много неприятна - отправена към мен и да я отправя към някого, особено към съпруга си.....Ако толкова ми пречат килограмите му, ще намеря начин да го провокирам сам да поиска да отслабне, без да долавя моето негодувание. Например бих могла да се поразхубавя и аз, ако имам килца за сваляне - да поотслабна и така......
Виж за поведение, характер, навици и т.н. може и да се поозъбя.....

# 29
  • Мнения: X
Бях се ядосала, защото той не желае да ходи на фитнес, аз го бях записала, а той се е отписал.
От понеделник обаче няма да му давам да ходи с кола на работа, преди малко бях в мазето и му напомпах гумите на колелото, така че ще не ще ще го кара до работа, другата му переспектива е пеш, но съм сигурна че ще предпочете колелото.
Ти за кого говориш? 
За мъжа си или за 3-годишното си дете?   newsm78
Ако става въпрос за мъжа ти,колко време мислиш,че ще търпи да се държиш с него като с идиот?

И после пак ми разправяйте, че нямало наследственост... С такава майка....

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт