ТРЕТИ за ЧЕТВЪРТИ (ваканция ура) - 4

  • 35 803
  • 769
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 558
Не мисля, че замък в Равадиново има място в 100 или 500 национални обекта.
Преди две години минахме през гробницата на Филип Македонски в Гърция - бях бясна какво правят там за историята, какви пари са вложили, че ние имаме повече и по-красиви неща. И се зарекох детето ми да види нашите красиви и уникални места - сега тръгвайки в някоя посока на страната ни минаваме през някой от 100 национални обекта. Имаме бронзова значка , малко ни остава до сребърна. Сега на връщане от морето се сдобихме с 4 нови. Благодарна съм и на училището, че ги води по пещерите, че аз  Sick 

# 721
  • Мнения: 2 174
Успях да прочета материала за замъка в Равадиново.
Впечатлена съм от снимките ти Орхидейке !
Как попаднахте на това място?Близо ли е до морето?

# 722
  • Мнения: 3 886
ПРЕДИ  СОЗОПОЛ Е   децата са ми снимани във вяко едно кътче на замъка  страхотно е там очаквало се  да се завърши но не се знае кога утре ще направя албум с децата да ви ги покажа Peace билета за замъка е 6 лв на нас само за мен и мъжо  за децата не платихме

# 723
  • Мнения: 2 174
Трудно повярвах,че това е в България - приличаше на тези от Чехия.
Едва ли ще стигна до него,но чрез снимките ти видях,
че нещо се прави извън хотели и бензиностанции.
Да попитам - съществува ли още фермата за миди ?

# 724
  • Мнения: 3 886
Трудно повярвах,че това е в България - приличаше на тези от Чехия.
Едва ли ще стигна до него,но чрез снимките ти видях,
че нещо се прави извън хотели и бензиностанции.
Да попитам - съществува ли още фермата за миди ?
ЗА ФЕРМАТА НЕЗНАМ Cryаз тез гадости не ги ям hahahaи не се интересувах Embarassed

# 725
  • Мнения: 265
Мариета  bouquet благодаря за обяснението.
Белла Равадиново се намира след Бургас, по посока Созопол( по-близо е до Созопол). Да ви кажа момичета, от Бургас съм, срам ме е  Embarassed, но сега разбирам за съществуването на този замък ooooh!. Непременно ще го посетим. Grinning

# 726
  • Мнения: 2 174
Диди,да го посетиш и да разкажеш !
Все по-трудно се осъществяват пътувания в страната.
Преди,ходейки до морето се отбивахме тук-там,а сега почиваме в Турция и .....
Не остава време и финанси !

# 727
  • Варна
  • Мнения: 6 892
Ние сме спирали и разглеждали този 'замък'. Не ми хареса, не ме развълнува тази грандоманщина и бетон на едно място.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 2 772
Споделям мнението на Flash, но без да съм го виждала на живо.
Бях гледала репортаж за него по телевизията и сега разгледах снимките на Орхидея.

# 729
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 383
В нас само ученика има книжка за 100-те обекта, при това повече от две години, но често я забравя. Да взема да си взема и аз една, че да се подсещаме.  Laughing Това лято беше един месец на до 30 минути с кола от десетина обекта от списъка, но разгледа само един.  Crazy  Взех си бележка за следващото лято какво да направя.
Няколко от съучениците на Петьо се обзаведоха с ПСП-та по Коледа и от тогава той иска лаптоп. Аз съм "за", удобство си е. Имаме един в нас (освен настолния компютър), ползва се от всички при нужда, при определен режим. За момента не му се очертава личен такъв. Не съм фен на таблетите, а и цената им не е ли съизмерима с цената на лаптопите, при това с много по-малко функции? newsm78 Поне за мен е безсмислена покупка.

Мариетке, мерси, ще отидем и ние да го гледаме във вторник  Hug

# 730
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Белла, мидената ферма е на север, в местността Дълбока, между Каварна и нос Калиакра.

Сега се връщам от пазар с Калоян - взехме маратонки, че от следобед подновява тренировките и едни скейтърски - 40 номер моля ви се Shocked...измерих го - 155 см - докъде ще расте това дете Rolling Eyes...

# 731
  • Мнения: 265
Диди,да го посетиш и да разкажеш !
Все по-трудно се осъществяват пътувания в страната.
Преди,ходейки до морето се отбивахме тук-там,а сега почиваме в Турция и .....
Не остава време и финанси !
Непременно ще изкажа впечатления Hug, стига да отделим малко време и по-важното - финанси. Опитваме да се преместим в ново жилище и паричките свършиха още на "грубата" част hahaha, та всяко изгладувано спестено левче отива там. Все нямаме пари hahaha. Иначе съм много щастлива, дечицата също, че най-после ще си имат самостоятелни стаи. Момичета незнам при вас как е, но нашия батко взе да окачва саморъчно написани табелки на вратата на общата спалня  "Рая да не влиза" Sick. ...
Поисках оферти от 2-3мебелни магазина тук (в Бургас) и  #Crazy #Crazy #Crazy  .......леле малееее какви цени #2gunfire
Най-вероятно ще стигнем до модела "Направи си сам" Joy Joy Joy
Мариета, твоя Кико ни е задминал. Виктор е с номер на обувките 38. Sick Аз съм с 36 hahaha. Защо им порастват първо краката на тия малки момченца Joy Joy hahaha

# 732
  • Мнения: 2 174
Мариета   bouquet
Децата вече стават малки мъже !
Днес купихме анцунг и с това приключваме покупките по целево.
/има маратонки/
Да ви препоръчам водните бои от "Лидл",немски,нямащи нищо общо
с китайските.

# 733
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ааа, Белла, боичките още в неделя ги купихме - страхотни са Peace! Баща му му беше донесъл подобни за 1 клас от Германия - 2 години кара с тях, ама свършиха...

# 734
  • Варна
  • Мнения: 2 772
Мариета   bouquet
Децата вече стават малки мъже !
Днес купихме анцунг и с това приключваме покупките по целево.
/има маратонки/
Да ви препоръчам водните бои от "Лидл",немски,нямащи нищо общо
с китайските.
Още ли има от тези бои? Видях ги в брошурата миналата седмица и мислех да купя.После забравих.
Нашия калпазанин, сигурно ще е с малък крак, засега носи 35-ти номер.джапанки-36-ти. То аз нося 36ти, а баща му 41-42 при ръст от почти185 см. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт