Октомврийчето е примерно дете, играе, пее, хапва си пюре!

  • 24 289
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 422
Честито на именниците и месечинките.

Да се запиша в новата тема, много хубаво заглавие   bouquet
Да ви се похвалям, бяхме за малко в Бг за празника и не остана време за нет. Прекарахме много добре, видяхме се с близките и само с някой приятели.
За анкетата - аз исках Преслав, но това бе ако сме момче, името Калина избра баща и, когато я родих, нямахме подготвено име за момиче. Защо Калина, защото когато ме е питал как изглежда първото, което съм казала е било "красива е", а това на гръцки е Калина. Нямаме никой в рода буква К. Сега се шегувам, че като се изложим с номер 3, т.е. пак е момиче, ще е Карина /от италиански красива/.
Дамяни, честито зъбче, дано другите ничат безболезнено. И ние съвсем скоро ще се сдобием с такова. Имаме всичко признаци.
Аз захраних с глутен, първо с овесена каша, от седмица давам и попара със сухар и сирене. Яде всичко, и домашно приготвени и купени пюрета, но повече от половин бурканче рядко изяжда. Взех едно пюре със сьомга от Бг и мисля да дам тези дни.

# 31
  • Мнения: 3 500
Не трябва да се слагат всички под един знаменател, има много свестни, кадърни и съвестни хора и аз познавам доста такива.
А иначе винаги има недоволни - ако единият е доволен от съдебното решение, то другият не е, тъй като очевидно не е в негова полза и обратното. Недоволната страна винаги отдава нещата на "корупцията". Не сме склонни да признаваме грешките си. Не визирам изобщо конкретен случай, говоря по принцип. Повярвайте ми, виждала съм какво ли не.
Хайде стига по темата, но наистина като някой се изкаже така глобално, много ме жегва и никак не ми става приятно. Само аз си знам какво ми коства работата ми, колко усилия са това и каква отговорност нося за всяко едно свое решение, да не говорим за рисковете на тази професия, не си защитен от никой и от нищо, а имаш доста "врагове".

# 32
  • Мнения: 433
Привет в този дъждовен, пролетен ден!!!

Честито на всички пораснали деца - да са живи и здрави и мноого да папкат и спинкат!!

Честит имен ден на адашката Мая на мама Бърди!Да е все така засмяна, за радост на мама и татко!

благодаря на всички за прекрасните пожелания!

и да видите какво е произвела щерката....



аз цял ден разучавам какви документи трябват за детска градина и съм се хванала за главата, тия хора само дето не искат да им занесеш мръсните си гащи, егати...  #Cussing out

# 33
  • Мнения: 9
Здравейте Hug!
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ И ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЧКИТЕ  bouquet Hug!
За имената на нашите две кукли- на двамата дядовци са, не че някой ни е притискал или настоявал да е така, просто ни харесваха имета и решихме ,че няма лошо да ги зарадваме хората.
Мишанака, браво на вашия тати!
Иринополис, честито и на вашия тати!
Димяни, браво за зъбчето и дано зорът е бил само с първото Hug!

# 34
  • Мнения: 1
Здравейте!   bouquet
Честити месечинки, да са здрави и засмени!
Честит имен ден на двете Майчета, със здраве да си носят името!
Иринополис жив и здрав да ти е рожденника.   bouquet
Мишанка честит медал, още много да ви донесе.   bouquet
Димяни честито зъбче, дано бързо и безболезнено излезнат останалите.
Името избрах аз, на свекър ми е, просто той е чудесен човек, който много ни обича всичките и винаги сме се разбирали. Вече съм избрала имена за следващо детенце, ако даде Господ.  Praynig
Напълно подкрепям Ноел и съм съгласна с нейното мнение.  Peace
Много ми е скапано днес  Tired малкият е невъзможен и направо ме изкарва извън кожата ми
Лек ден на всички

# 35
# 36
  • Мнения: 184
Честити месечинки!
Честит имен ден на именичките!
Иринополисче, честит ви рожденик!
Мишанче, браво на медалиста!:)
Димяни, пожелавам на твоите кукли по-спокойно никнене на зъбки!


Noel, на мен пък ми беше станало много мъчно, когато скоро по тв показаха в какви условия работите!! Ужасно несправедливо е някои хора без образование, но с дебели бицепси да се ширят в огромни луксозни домове и офиси, а колегите ви да се чудят как да се опазят от капещи тръби на работа!
За анкетата - на никого не сме го кръстили. И ние като брасто си направихме по два списъка с любими имена и ги сравнихме после. И естествено, че избрахме моето по-любимо име!

И да не забравя: моят мъж също е рожденик днес, да ми е жив и здрав.

# 37
  • София
  • Мнения: 547
Буболече - да ти е жив и здрав рожденика!

Димяни - честито зъбче! Дано другите не ги усетите!

 Диданка - ама много вкусно "производството" на твоята щерка.

 Ние днес ходихме по магазините. Гого се отвози...но в пазарските колички. Купихме му 2 - 3 плодови пюренца. Баща му му дава пюре от сливи, а той милия, нали до сега е ял само намачкани от горе - отгоре домашни такива и по навик дъвче. В крайна сметка АМ купих НАН 2, че в МЕТРО имаше само Нутрилон и НАН. Взех и безмлечна оризова каша на Милупа и утре ще я сефтосаме.
 Имам още 2 седмици да реша дали първо да "вкарам" глутена или месото.

 И аз утре ще ходя до пощата да си пускам данъчната декларация. Тя Зарат хубаво ни предупреди рано - рано, ама пусти акъл - все си викам - има време.

 За анкетата. Още на втората седмица от познанството с мъжа ми /в предната тема писах, че се запознахме на обща почивка, а след това той направо дойде при мен/ знаехме как ще се казват децата ни. Рая е кръстена на майка ми - Райна, а Георги е на свекър ми Георги. Ако имаме трето сигурно ще оставим Рая да му избере името.  Joy

 Мишанка - честит медал на татето и възпитаниците му.

 

# 38
# 39
  • Мнения: 6 713
Привет, момичета! Hug
Честити месечинки на празнуващите! Hug

Имената - не са кръстени на никой мойте, исках интернационални имена, които да са приети както в Бг, така и в чужбина. Имах друг фаворит за име на момче, но с татито склонихме на този избор. Grinning

Веселина, много много неприятно, дано правдата възтържествува! Пожелавам ви да не се отрази това по никакъв начин на вашите отношения с мъжа ти, както беше споменала преди. Praynig Hug

Аз въведох глутена преди месото! Малкият също няма оплаквания. Mr. Green

Момичета, имам 2 въпросчета: Blush
1. Моят само да докопа нещо, каквото и да е, веднага го слага в устата! Докога правеха така малките? Лидия доста по-малко неща "ядеше" от Константин, направо се чудя вече нормално ли е??! #Crazy
2. Има ли момченца, които вече са захранени и акат 1 път на ден, или 1 път на 2 дни?

# 40
  • Мнения: 433
Оу, забравих за анкетата - Момчил е кръстен на една маймуна-мармозетка от мартенския брой za 2008-ма година на списание National Geogaphic. имаше там една статия за животни и една страшно сладка маймунка Момо - а аз току-що разбрала, че съм бременна, започнах да викам на бебето Момо. После като разбрахме, че ще е момче, то си дойде от самосебе си Момо–>Момчил  Mr. Green
А за Мая - колебаех се между Мая и Боряна, но като казах на мъжа ми (той е Боримир), заяви, че хората щели да си мислят, че е кръстена на него. Та остана Мая  Peace
живот и здраве, ако е речено да имаме още деца, поне женското име е ясно вече  Laughing

# 41
  • Мнения: 3 500
Какви ти тръби, деловодството ни е в коридорите. Как би се чувствал човек нормален, ако бюрото му е в коридора и на един стол и едно бюро работят по 3 деловодителки. Абе по-добре да не коментирам. Ние не сме свикнали да се оплакваме. Репотажа беше 5 мин. и това е, за толкова години...
Както и да е, не се оплаквам, обичам си работата и затова така настървено си я защитавам.  Simple Smile

lina borisova, сподели за имената, ако не е тайна.

Леле, малко ви завиждам на тези, които тепърва правят планове за второ. Не мога да повярвам, че приключих с раждането на деца. Ама само Господ знае де...
Толкова ги обичам, за мен това е най-голямото постижение в живота ми - тези двете!!!! Нали, момичета?! Така ли се чувствате и вие?

irinopolis, аз бих избрала Нутрилона. Много ми харесва и съм доволна от това АМ. Моника е отгледана с него само, че с Комфорта.

# 42
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ноел няма сутрин, в която когато Мила ме събуди и ме погледне с това сладко личице цялата засмяна и после като стане Йована и се втурне рошава и топличка към мен и ме гушне за добро утро, да не си кажа, че съм най- щастливия човек на земята и толкова благодарна на Бог, че ме дари с най- прекрасните деца на земята. За мен те са всичко, глътката ми въздух, мечтите ми, амбициите ми, целия ми живот. И не сме приключили- очаква се номер 3  Mr. Green след около 6, 7 години, само да сме живи и здрави  Praynig

Лурдес Йована до годинк аи един два месеца лапаше, после спря. Но що камъни, пясък и какви ли не боклуци изядееее  ooooh!

# 43
  • София
  • Мнения: 547
Привет, момичета! Hug
2. Има ли момченца, които вече са захранени и акат 1 път на ден, или 1 път на 2 дни?

 ГЕорги е така. Преди да захраня почти нямаше само напишкан памперс. Сега ака1 максимум 2 пъти на ден. Но се случва и да прескочи ден.
 ЗА яденето на всичко....Моя докопа една брошура на AVON, която си разглеждам докато го кърмя легнал и съм я оставила на леглото. ПРеди малко чувам някакво шумолене....Гого я поразгледал и й беше "похапнал" кориците. Голям кеф - и шумка и става за похапване http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.1329829622481.36727 … ype=1&theater

 Бобченка - много ти е готи аватара. Пу - пу

# 44
  • Мнения: 1
Ноел  не са тайна - Анастасия (ще бъде моята принцеса Сиси  Heart Eyes) и Андрей. Много ми харесват тези имена. Само да е живот и здраве, че с първата бременост направих спонтанен аборт, после трудно забременях и така... И съм напълно съгласна с теб, че това е най-голямото постижение в живота ми,всеки път като го погледна си казвам, че каквото и да се случи ще съм най-щастливия човек на света, защото имам него - маминия лигльо  Heart Eyes

Буболече жив и здрав да е и твоя рожденик, много да те радва и слуша!   bouquet
Лурдес ние акаме средно по 3 пъти на ден, а преди няколко дни постави рекорд от 5 пъти  ooooh! А за лапането - ами лапа всичко, което му попадне пред очите.

Общи условия

Активация на акаунт