Октомврийчето е примерно дете, играе, пее, хапва си пюре!

  • 24 266
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 286
Нинче, честит рожденик! Да ти е жив и здрав, много да се обичате и разбирате!

# 16
  • София
  • Мнения: 483
За анкетата - чекнах че си имам любимо име за момче и момиче.
Всъщност в началото на връзката ни докато се майтапехме на тема деца си пожелахме една пухкава Ева и ето ти я цяла-целеничка Евичка  Mr. Green

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте!  Hug
Честити месечинки на имащите!  baloni
Честит имен ден и двете майчета! baloni
ЧРД на мъжа на Иринополис!

Веселина, борете се, сигурна съм, че с много упоритост и вяра в крайна сметка правдата ще възтържествува!  Peace Hug

Аник, аз захранвам изцяло по БЛУ и моето диване много плюе и се мръщи, съвсем нормално е и все пак му влиза по някое парченце в стомахчето - личи си по памперса!  Mr. Green Вчера за пръв път дадох тиквичка и само да беше видяла каква потресена физиономия извади, ама после пакси поднесе парчето към устата и го близа и смука.  Grinning

Да се оплача, ние пак сме хремави, даже се наложи не само да ползвам прахосмукачката, ами и капки да капя. А казвам хремави понеже сме хремави и Георги и аз освен него.  Tired Дано се оправим до четвъртък, че да го кръстим на спокойствие!  Praynig

# 18
  • Мнения: X
Честито на всички с поводи днес! Ето и почерпка за 7-те месеца на Еве  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, кога минаха въобще не разбрах.



Таткото избра името, но и на мен ми харесва. Казала съм му, че вече съм избрала името на втората ни дъщеричка  Grinning дай Боже след 3-4 години  Heart Eyes.

Наде, мъжът ти по-добре ли е вече?

# 19
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Честит празник на всички МАЙчета с малки пчелички...

Нинче, да ти е жив и здрав таткото!!! Много здраве, любов и разбирателство!!!

За анкетата - С таткото още преди Нестор да стане факт, си бяхме избрали имена, както за момченце, така и за момиченце! Искахме детето да носи име,което не е обвързано с никой от родата, и да ни допадне и на двамата.  Peace

# 20
  • Мнения: 0
добро Утро!

Много балгодаря за отговорите Аник и Зарат! Ще видя как ще се оправям утре сутрин

 за Името - с мъжа ми се бяхме разбрали всеки да си намисли харесвани от него имена и като се роди малката в родилния дом да си ги споделим имената и да изберем. Разбира се се спряхме на име от моите предложения Mr. Green

Честито на именичките  bouquet и на месечинките днес!  bouquet

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 140
цоп в новата
честито на именничките ни и на всички които празнуват
irinopolis честит ти рожденик,да е жив и здрав,много да те радва и слуша
за анкетата- името си го избрах още като разбрах че съм бременна и е на двете баби

# 22
  • Мнения: 486
Вместо запис-намалих кърмата ,реших че е предостатъчно до 6,5м ,вече цедя само сутрин и хоп вчера ми дойдеее.....

# 23
  • София
  • Мнения: 5 720
За анкетката: Райън исках да бъде Виктор,а не стана така и бях се зарекла ако имам второ  Mr. Green да е Виктория ако е момче Виктор PeaceВалерия таткото реши не знам защо Simple Smile ,а и двете баби са с В!

Наде,много неприятно дано минава бързо Hug
Ако решиш да слизаш в наша посока звънни тук сме си за сега чакам Райън да заспи ако не... ще излезнем малко! Heart Eyes

И Първомайско да се похваляяяя  Grinning
Вики си има зъбче  Party долен ляв резец  Mr. Green не е излязал напълно но боде и чука на лъжицата  Laughingето защо сме тлкова лоши от 2 седмици ноако така ни излизат всички зъби ще умра ooooh!

# 24
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Момичета,да се почерпим следобедно,че нашият тати днес беше на състезание и ми звънна да се похвали,че ни е взел медалчеееее.....


Димяни, честито ''озъбване'' .Да са здрави и бели и другите зъбчета!

Последна редакция: нд, 01 май 2011, 14:33 от MISHANA13

# 25
  • София
  • Мнения: 5 720
МИшанка,какво състезание?Да му е честит медала и още много да ви носи! Party Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 483
Хайде, честито първо зъбче   costumed034
И аз чакам, ама... зъбче няма, но са се наредили като две герданчета във венчетата и отдолу и отгоре и сигурно скоро ще излязат като пуканки - набързичко едно след друго  Simple Smile

Хехе, Мишанка - кво става пред НДК? И какво медалче? Похвали го качествено татето, де  Mr. Green

# 27
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Хехе, Мишанка - кво става пред НДК? И какво медалче? Похвали го качествено татето, де  Mr. Green
hahaha Нашият татко води групи за деца по бойното изкуство джу-джицу. И вчера малките сладури, /казавам малки,защото започват от 4 год.  Mr. Green/ ,които тренира имаха демонстрация пред НДК по повод панорамата на спортовете,която се организираше. А иначе състезанието беше международен турнир в тази област,който се проведе в Монатана.
Еййй, ама каква реклама само му дръпнах.....
 Ето няколко снимки от вчера пред НДК:
http://oktomvri2010.snimka.bg/baby/mishana13.543200.23272922

# 28
  • Мнения: 4
Честито на всички с поводи днес!

# 29
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти пак.

Димяни, да ви е здраво и беличко, скоро и Валето да се похвали  със зъбче   bouquet

По анкетата- на никого не са кръстени и двете. Гледахме да изберем имена, които ги има и в двата народа, както и да се изговарят и помнят лесно от чужденци. Йована я измислихме когато бях бременна с нея и знаехме вече пола. Аз предложих Йоана, а мъжо каза- не Йована и на мен много ми хареса, чак се ядосах, че първа не се сетих  Crazy Laughing.
Мила я измислихме, още преди да я зачена. един следобед в колата ей така на шега и хипотетично. Иначе си чакаме Лазар, но дали ще дойде божа работа  Crazy

Ние досега бяхме навън, умрях от студ. уж слънчево, а един гаден хладен ветрец бръсне, ужас, много неприятно. Седяхме час и половина и се прибрахме, а се бях приготвила за плажа, с одеало, храна, слънцезащитен крем и кофички и лопатки. Даже бански си облякох  Crazy. Луда глава  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт