Октомврийчето е примерно дете, играе, пее, хапва си пюре!

  • 24 298
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Честити месечинки  Hug!

Пашик,ние сме със същото столче за кола Recaro young sport, но в сиво и оранжево  Peace. Много сме доволни и Ев си спинка и не се поти в него, а в макси козито се потеше яко.

Дамяни, да минава ушенцето.

Наде, да оздравява баткото.

Смехи, аз се опитвам да обръщам внимание на Еве, но ако си играе сама се възползвам от това  Embarassed. Като започне да мрънка си я гушкам, говоря й, целувам я. Първо дете ми е и не мога да преценя как се справям.

Смъкнах Ев на пода да лази, но нещо не я кефи, все мрънка, дали не й е твърдо  Thinking. Сложила съм й една олекотена завивка и върху нея, тоя пъзел много малък, тя му стига края за секунди  Laughing.

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 12:20 от Анонимен

# 736
  • София
  • Мнения: 5 739
Благодаря ви на всички!

МАхнах обичката и изчистих добре ушето с Риванол и намазах с Гентамицин ..Бобче  Hug
Сега ще оставя 2,3 часа и ще сложа пак обичката ,ще мажа няколко дни сутрин и вечер и дано мине ако не ще видим! Rolling Eyes
Аз на ушите си слагам злато иначе става страшно!

Наде  Praynig Hug

КАзвайте който е получил подарък какъв е и от кой! Mr. Green Laughing

# 737
  • Мнения: 65
Оххххххх.страшен проблем с тези сливици,ужасен секрет тече от 3тата Sad В събота ни приемат,а в неделя ще ги махаме,после ще трябва да остане още 1-2 дни .... Много ми е криво  ooooh! Tired Лекарката каза,че положението е страшно и че ако сме закъсняли още малко,можело да се увреди слуха  ooooh! Господи,а го водих на УНГ и февруари и вчера!


Относно обръщането на внимание.... Според мен,обръщаме внимание на децата си,достатъчно е много относителна величина,определяща от нуждите и разбиранията и на децата и на родителите.Сега обръщам внимание главно на бебето,Коко сам се забавлява,затова и реших да имам 2ро дете чак след 5 години Simple Smile Сега той вече няма същата потребност от мен,както преди 2-3 години,та ми е по-лесно.Понякога той самият не иска да го занимавам с особата си.За бебето е друго,аз съм с нея самичка по 27 дни в месеца не мисля,че нито за секунда съм я лишила от внимание,сега дали е достатъчно, за мен е Simple Smile Доволна съм от постигнатото при Кристиян,надявам се и с Дария да се справя добре,но според мен обръщаме внимание на децата си.

# 738
  • Мнения: 415
Момичета, отново благодарности за подкрепата![/b][/color] Hug Hug Hug И явно оплакването  ми е стигнало където трябва, защото яде в 1:45, 6:30 и 9:30 Party Party  Голям кеф, голямо щастие! bowuu
Sunglasses радваме се

Смехи, то е колективно творение, Вальо подхвърля думичките и следи да ги използваш, ако не - се кара  Laughing
По въпроса ти (на мене ми е интересно как е възникнал  Simple Smile) не мога да кажа така глобално колко от българите пък и аз съм гледала най-много три години дете, обаче за мен "достатъчно внимание" е колкото аз искам да им обръщам Wink обаче, за да е по-качествено това внимание, трябва да си обръщам внимание и на себе си.
Понеже споменахте агресията, според мен тя идва не толкова от недостатъчно внимание, а от агресивно внимание или такъв пример в семейството.
Искам още нещо да кажа, ама после...

Nad1_Nad1 стискам палци

# 739
  • Мнения: 55
Айде здрасти и от мен..
Пак ви изтървах спатиите, ама ще наваксам..Напоследък съм се отдала на учене и хич никакво време нямам за вас  Embarassed
Но сега се връщам да ви дочитам..
Попара и аз въведох както и грис и кисел.. Много ги харесва особено попарата - просто си стои с отворена уста и чака да му дам.. Лакумниче малко е Simple Smile
Наде стискам палци ваденето да мине леко и Коко да не се травмира много..
Абе дайте съвет какъв епилатор да си взема.. Направо съм в шок - хиляди марки и модели..
Тези които са получили подаръци вече.. Казвайте какви са, че сме любопитнииии Simple Smile

# 740
  • Мнения: 9
Здравейте Hug
Включвам се в движение ,не съм ви изчела Embarassed, признавам си
В понеделник извадиха сливиците на Миши , във вторник ни изписаха.Всичко мина много добре и сега се гледаме вкъщи, държа се мъжки момичето  ми. Пюрирам всичко и за нея сега ,само дето милото нищо не му се хапва,аз само бъркам разни неща и и предлагам, а тя близне и се откаже...
Наде, стискам палци всичко да мине леко и при вас!

# 741
  • Мнения: 422
Хейли, не бях чувала/чела този виц, много гласно се изсмях. Благодаря за анти-стрес терапията.
Аз съм на диета, много зеленчуци, предимно сурови,яйца, риба, пиле, ориз и картофи, но не в комбинация. От ноември месец правя лунната диета, с пропуски. Имам един детокс, втори прекъснат от зверско сърцебиене, но сега се надъхвам за другата седмица. От днес започнах с 1 час каланетика и пилатес, че във фитнеса не мога да съм редовна с посещенията, няма на кой да оставам децата,  татко ни гледа, когато може. От две седмици всяка вечер и правя масажи  с утайка от кафе и зехтин,  а сутрин и вечер масаж с Десток на Виши и смело мога да кажа, че доста добре изглежда кожата ми сега, а и целулита ми се разби. Пия поне по 4 чая на ден, зелен, плодов и билков и от джоджен. Стягам се за лятото, което тук отдавна трябваше да е дошло, но все още не е.

Буболече, аз от 8 години имам такава кост от вътрешната страна на китката. Колега на моя съпруг наскоро ми каза да сложа монета и да увия ластичен бинт, той така правел, но мен не ме боли от много време.

Моята беболана днес хапна броколи на пара, намачкани само с вилица с няколко капки зехтин, нямаше нито една гримаса, изяде почти цялото количество, около 170 гр. Много се лигавим и ние, но при доста от бебетата в темата е така, но пък не сме раздразнителни. Ние на шум не можем да спим, искаме тишина и дълга разходка в градската джунгла е доста изтощителна и за двете ми момичета, но пък после рано се отнасят в света на сънищата и мама има време за себе си.
Много ми хареса кашата на Бейбилов, но и аз предпочитам да приготвям вече храната на Калина и съм се сетила за мляко с ориз и грис, благодаря на Дамяни, че не написала как, че сега ще ми се наложи да ползвам АМ,  с каката правех с кърма.

# 742
  • Мнения: 186
Сестра ми ми е на гости и се разхождат с малкият .аз викам да сготвя, да ви прочета  от тук оттам и изчезвам при тях , че гледам комшийките наизкачаха с количките , пак ще има бебешко джумбаре Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Веси, Цвети- може и от зъбите да е хремата, но аз не ги признавам тия -зъби е като ги извади ще е ОК.Според мен пада имунитета и може да си се разболее, независимо зъби ли не ли.Стафилококи и ние лекувахме и уж ги излекувахме, секрета последно беше чист, но доколкото знам може да появят пак и така до безкрай-израствало се.

Аз мисля, че обръщам достатъчно внимание на детето си и съм сигурна в това.Откакто започна да иска внимание ,(осъзнато), защото той по принцип сам си играе доста успешно, дори рядко и в нета влизам -играем си постоянно.понякога дори не готвя за да си играя с него, а готвя като си дойде баща му и се занимават двамата.

Наде- стискам палци всичко да е Ок с КОКо Praynig

Краси - измъчи се бе женО Hug Hug
аз вкарах пуешко , мн не му допада ама хапва детето, само дето количеството е по- малко отколкото като яде замо зеленчуково пчре.Ама за награда му давам малко плодче след месото и е доволен .
Да
питам въвелите авокадо- на пара ли си го правите пак и после пасатор, а?

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 14:54 от tini_pini

# 743
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Тини- авокадото сурово и пасирано  Peace

lst масажа е по- ефектен не с утайка, а със смляно кафе. В утайката няма толкова кофеин, а всъщност той разгражда целулита  Peace. Аз си смесвам кафето с канела (тя също топи мазнини) и си ги държа в бурканче в банята. Като свърши- допълвам.  Peace

# 744
  • Мнения: X
Момичета, моля ви обяснете за този антицелулитен масаж. Смляно кафе + канела и се масажираш? Това по време на душ?

# 745
  • Мнения: 144
Добър да е денят на всички днес!  Hug

Честити месечинки на сладки бебчовци! Не съм, на юначето Стоенчо честита месечинка! Все такъв готЯн да расте и много да ви радва с изпълненията си! Hug

Краси, ако твоето оплакване помага на Мони да хапва добре, аз нямам против да чета негативни постове, които след това се стопяват на фона на едно хубаво цокане.  Peace Heart Eyes

Наде, пожелавам ви бързо и безпроблемно минаване през болницата и да го забравите, че го е имало!

Днес моят малък Шишо си пооблиза устата от крушово пюре. Май му хареса, но изяде не повече от 3 лъжички, събирани от лицето му.  Joy Утре пак пюренце ще има. За после ще видим. КАзвате значи да очаквам включване от крушите още същия ден, а? В бойна готовност съм!  smile3508 smile3545 Satisfied  bath

Авокадото аз го давам сурово и надязано на по-дебели лентички. Малко зор се хваща, но ако е по-дебело отрязано не се пързаля толкова.

# 746
  • Русе
  • Мнения: 904
момичета да питам някой ползва ли ДЕНТОКИД и доволни ли сте

# 747
  • Мнения: 144
момичета да питам някой ползва ли ДЕНТОКИД и доволни ли сте

Тани, от вчера ние го ползваме и  yes newsm10 Май го успокоява, защото от 13.20 насам все още спи. Давам му по 1 хапченце 3 пъти на ден. Ще вдим довечера как ще е. За сега само това сякаш помага. Иначе пробвахме Дентинокс и Хамомила, ама с тях няма особен ефект.  Peace

# 748
  • Русе
  • Мнения: 904
мерси Ани и аз мисля довечера да купя че вече 3 вечери трудно заспива и се мъчи горкото

# 749
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Орхидке, след като се изкъпеш с душ гела, слагаш си в шепата известно количество и започваш да мачкаш с него по бедрата, дупето, малко по- нежно по корема. Трябва да е на мокра кожа. Масажира се 10 минути, след което се изплаква. Кожата става супер гладка, защото едновременно с антицелулитното действое, има и ексфолиращо такова. А д ане ти говоря как приятно ухае и те събужда. Аз го правя съ сутрешния душ, че ако го правя и вечер, няма да има заспиване  Crazy

Наде, кой знае колко ти е притеснено. Да минава леко и безпроблемно за детенце, стискаме палци  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт