Времето мина и замина -месец МАЙ е, чакаме бебешка лавина! - Тема 24

  • 25 015
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
danaq_lv честито годишнина много да се обичате, подкрепяте и скоро да получите най-големия подарък  newsm51
Момичета благодаря ви много за пожеланията bouquet

# 676
  • Мнения: 407
Честити бебенца на Maria_I, Genisi и Lideto86! Да са им живи и здрави, а мамите бързо да се възстановяват
Честита годишнина и на danaq_lv и bonbonkata-maia.
Аз вече приготвих багажа, давам последни наставления на ММ, и му пиша списък - коя торба кога да ми носи, че и на торбата го пише - да не се обърка милия.

# 677
  • Мнения: 23
Айде да е честито бебе Дейвид и на мама Лидето86, да са живи и здрави!   bouquet

Друзи, браво на твоя мъж, ще помага няма начин... голям купон е във вашата къща, представям си само от едната страна бебето, а от другата каката  Mr. Green Grinning
В този ред на мисли си представям и всички останали с по още едно или две дечица - леле майко  Crazy

# 678
  • Мнения: 4
Честито бебе на Лидето,много щастие да и донесе и да порастне голям мъж Simple Smile  Hug
Ей момичета тия доктори ще ви побъркат.Когато на тях им е удобно-какво значи това?Нали си плащате за избор на екип,по скоро трябва да е когато на вас ви е удобно.Не че моята докторка дойде като тръгнах да раждам,но пък по добре стана,че ме оперираха двама готини доктори Simple Smile.
Златка-ами ако не изкараш до 20.05.,аз родих 20 дни преди термин.Всичко е божа работа.
Честита годишнина на Даная и на Бонбонката-много дълъг семеен живот и най сладките бебенца да гушкате Simple Smile

# 679
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Честито бебе на Лидето86. Да им е жив и здрав Дейвид и много да ги радва   bouquet
На мамите с годишнините - ЧЕСТИТО И ОЩЕ МНОГО ГОДИНИ ДА СЕ ОБИЧАТЕ! Нашата годишнина е в неделя. Колко бързо минава времето  Heart Eyes
zlatttka, иди ги разбери тези лекари с тяхното: "Всичко е в норма!" Някой път хич не обясняват! Значи ако си избереш 20, сигурно ще се видим в болницата, че аз май ще си износя докрая.  Grinning
Днес пуснах 4 перални, измих прозорците на 5 стаи (тези на които можех да се катеря), сега ще готвя и направо съм ток. Ама луд умора няма, само се поти... Това да седиш по цял ден вкъщи сам не е работа  Joy
За желязото - родилите мами, пиете ли го още? Моята лекарка ми каза, да го пия докато родя, ама как да разбера дали след това няма пак да имам нужда от него  newsm78

# 680
  • Мнения: 498
Сега научих за едно майче/ не е от темата/ вече е в предродилна милата. Термина й беше на 05.05- та и на нашата улица има шанс да изгрее слънчице. Чак й завидях  Mr. Green.

Гери само Джей и Полита те водят  Laughing.

# 681
  • Мнения: 164
Честити бебчета на смелите майчета и кураж и успех на раждащите !  bouquet

# 682
  • Мнения: 111
 Lideto86 Честито бебче и бързо възстановяване:)

# 683
  • Сливен
  • Мнения: 4
Ей, Гери как бе.. и Джей преносва даже я виж вече няколко дни..


аз от Джей очаквам скоро вест... затова вече не ми е в класацията... ама милата наистина днес 4 или 5 ден преносва... колко срок могат да дадат лекарите преди да ми го предизвикат или да ми направят секцио някой знае ли????  newsm78

Гери С. до колкото зная от моя лекар максимум 7 дни и влизаш в болница... Поне на мен той така ми обясни, че ако не родя на 17.05. ми дава още 7 дни срок и ако бебето не излезе се налага да го предизвикат раждането...


Lideto86 честито бебче... да е здраво и много усмихнато и послушно Simple Smile

# 684
  • София
  • Мнения: 13
Честити нови бебета на всички родили, няма да изброявам, за да не пропусна някой.

Имам въпрос към консултантите по кърмене.
С Дени се кърмим на поискване. В болницата й давах и добавка, защото имах само коластра и като че ли не и стигаше. Сега обаче не изглежда гладна. Ако започне да си хапе ръчичките веднага и давам. Общо взето само това прави - спи и яде. Горе долу се кърмим през 2-3 часа или по начесто. Има около 6-7 напишкани памперса за днес, но от вчера не е акала и се притеснявам дали и стига. За в болницата не знам колко често е акала, пред мен само веднъж. Дали не е гладна? Да взема да ям нещо разхлабващо?
Благодаря!

# 685
  • София
  • Мнения: 100
най-после си имаме нови бебчета!
Честитона Maria_I, Genisi и Lideto86

# 686
  • Мнения: 0
Здравейте,
надявам се, че макар и вече родили-продължаваме писането тук? Извинете ако въпроса е тъп, но не съм от супер активните, а пък сега и след появата на бебчо-съвсем не ми остава време да изчета всичко..Моето момченце Боян се роди на Великден, вече е на 2 седмици и вече има колики  Sad  Четох и слушах за какви ли не лекове, но за съжаление вече си мисля, че всичко е само за успокоение на родителите..Дано бързо да минат!

Честито на вече родилите майчета и пожелавам на другите бързо и леко раждане!

А сега отивам да видя подозрителните приплаквания от другата стая  Crazy

# 687
  • Мнения: 23
Жужи благодаря за отговора, утре сутринта съм на доктор, ще го питам и него, той какво мисли... аз днес от 107/70 вдигнах сега 120/80, по принцип док ми каза, да не ме притеснява това, но по късно пак ще меря.. не се чувствам много добре, нищо не ми се яде, отпаднало ми е, но най-вероятно е от недоспиването тази нощ...

Елисе, значи съм трета в класацията, ами айде да раждат Джей и Полита, че да раждам и аз!!  Crazy



# 688
  • Мнения: 299
Честити бебчета на Maria_I, Genisi и Lideto86!  bouquet

Да са живи и здрави и винаги победители в живота!

Гери и аз знам,че 7 дена изчакват,но се следи всеки ден.А и зависи от плацента и т.н.
Нелили Добре дошла! Hug

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Честити малки слънчица на обебилите се мами, а на чакащите... търпение и здрави мъници на финала!!!

Аз успях да си открадна малко временце да се похваля  Mr. Green
На 2.05. се роди втората ми принцеса - Зоя. Отново секцио, с крехките размери 2850гр и 47см  Mr. Green
С известни перипетии покрай престоя в болницата..., но важното е, че вчера ни изписаха живи и здрави Peace
Сега се опитваме да въдворим някакъв ред в ежедневието и да озаптяваме нетърпеливата кака да не изпада в прекалено бурни изблици на любов Laughing
Ама, колко е хубаво да има бебе в къщи....  Mr. Green
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт