Времето мина и замина -месец МАЙ е, чакаме бебешка лавина! - Тема 24

  • 25 030
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Абе какво е това затишие днес? Няма ли родили?! Те бебоците усещат, че е гадно времето и си седят вътре на топло Simple Smile

# 76
  • Мнения: 451
Джей,Мечкарова се казва,да знаеш да не записваш бебка при нея Mr. Green
Аз я избрах уж за по-лесно,а е и моя лична лекарка от години вече,но ме разочарова много Twisted Evil

Жени,благодаря за инфото Hug Само че при нас проблема е друг,че имаме по 7-8 наакани за 24 часа и се притесняваме да не е много newsm78 Той просто след всяко нахранване си се изхожда човека,понякога още по време на самото хранене.Да не би от това да не качваме Thinking Иначе е само на кърма,защото не иска да поеме нищо друго и по никакъв начин,нито с биберон,нито с лъжичка и вече в чудо съм се видяла...

# 77
  • Сливен
  • Мнения: 4
 
    Момичета, я да ви питам : Аз много често усещам страхотно опъване в целия корем, но не мога да

разбера дали бебо го опъва или е т. н безболезнена контракция newsm78, има разлика когато се

издуе само от едната страна, тогава съм сигурна, че му е дупето, а за другото опъване не мога да

разбера-ох много объркано го написах-БРЕМЕНЕЛСКА МУ РАБОТА Embarassed





                                     Отивам за ананас baby_neutral

И на мен ми е много интересно това... И не мога да разбера всеки път какво точно става... Но все си мисля че е бебчето, защото усещам и движение при това опъване... А дали е така незнам Simple Smile

# 78
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Вие пак сте добре. Аз се чудех дали може при контракция само половината корем да се стегне или трябва целия  Crazy Някой път само от ляво или само пт дясно се стяга, ама май не е като бебка да се е надупила там, ми баш като контракция.  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Аз все още съм тук и сме 2 в 1 ,надявам се до 12 Май да сме така до махането на серклажа след това и давам зелена светлина. Simple Smile
Клюкарка и Жужи и аз ги имам тези неразположения не мога да ги опиша и не знам какво точно е от вчера са доста чести.
Оплаках ви се наскоро че не мога да излизам и че на мъничето още нищо не бяхме купили , но в Неделя с едно излизане и само от един магазин си накупих всичко за бебка и съм много доволна и щастлива.
Нели благодаря за хубавата тема отново  Hug и стиснати палци от мен  Hug
Благодаря ви много за поздравленията на 1 МАЙ , много си я обичам тази дата , а бе харесвам си целия МАЙ месец , радвам се че и дъщеричката ми ще се роди точно този месец.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА КОЙТО СТАНАХА МАЙЧЕТА ТЕЗИ ДНИ НЯМА ДА ИЗБРОЯВАМ ЗАЩОТО ЩЕ ЗАБРАВЯ НЯКОЙ , пожелавам им бързо възстановяване и живи, здрави ,пухкави бебчета .

# 80
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен момичета! Честито на всички мами, които вече гушкат своите съкровища! Да са много здрави и послушни !!!

Скоро не съм се включвала, но то няма и с какво. Нямам контракции все още, а и никакви индикации за скорошно раждане. Всичко с бебка е наред, вече сме към 3 кг., накрая сигурно някой слон ще родя. И аз като вас имам проблеми със съня. И за фон, сенната ми хрема се отпуши и полудявам. Не мога да пия лекарствата, които ме облекчаваха. Кихам като луда, очите ми са червени и подути, абе ужас ... надявам се скоро бебка да се появи, за да мога да се лекувам. Незнам дали лекарствата ще пречат на кърменето  newsm78

# 81
  • Мнения: 299
Хера Много е хубав тоз Борис!Нямам думи просто!  bouquet
Нелка,Жужи,Клю аз имам същите чуденки  newsm78 все се чудя какво става

Клю,Поли да разбирам ли,че утре ще се видим?

# 82
  • Мнения: 176
Нели,успех и стиснати палци.
Хера,страхотен е малкия сладур.Ама и снимките са супер. Grinning

Хайде момичета,май е вече-бебетата трябва да валят.

Нашето пъпче вчера падна,на мен не ми се струваше съвсем изсъхнало,но като го съблякох за къпане и то се търкаляше в бодито му.Ужасно му е изхвръкнал  и аз сложих лепенка,за да го притисна.Имам лош спомен от баткото с такъв изхвръкнал пъп правихме операция от херния.Та затова сега ми е малко притеснено да не се повтори същата случка.

# 83
  • Мнения: 22
Момичета, пак изписвате темата скорострелно Simple Smile

Искам да ви кажа, че ако още някой каже, че е яла ананас и е  родила, ще падна вече. Но  и аз ще потърся за всеки случай днес да хапна, и без това обичам страшно много Simple Smile

Диди, да ти кажа, Скочев няма да те "метне" за прегледа, ако не кажеш нещо за болки и т.н. Аз вчера бях и нямаше такива неща, то мен въобще не ме боли. И според мен той не е така привърженик на секцио, просто да реже. Не знам с  твоя мъж как ще излезе на глава, ама човека каза, като няма предпоставки, няма за какво да се реже. Така че, има шанс да го убеди.

Клю
, и аз като тебе съм предприела всички мерки за по-бързо раждане (само ананаса днес остана) айде ако забележиш нещо "да действа" казвай какво е Simple Smile

Зайче,
стига го мисли. Виж като знаеш кога отиваш и си се ошашкала. Недей така Simple Smile Всичко ще е тип-топ.

Аз днес отивам 3Д кино, малко екшън за бебо (много рита като съм на кино, кефи се) Simple Smile И без това като няма да раждам, поне да си правя кефа, нали така Simple Smile  

# 84
  • Мнения: 5
Здравейте сладурани Simple Smile ние с малкия Андрей вече сме вкъщи, изписаха ни в неделя, оххх голям тормоз беше, малкия е по-добре води се рисково новородено и ще е под наблюдение 2-3 месеца, но дано всичко е ок, още се опознаваме, защото аз го родих на 14 , но ми го дадоха на 29 петък и още незнам къде се намирам, но ми е много трудно да го къпя, да не кажа че не мога изобщо! ЧЕСТИТО на всички мамчета да са ви живи и здрави дечицата, целувки !!!

# 85
  • Мнения: 660
Айде и аз да се запиша в новата тема, че току виж съм ви изпуснала...

Честит рожден ден на щерката на Зазка. Жива, здрава и щастлива!  bouquet

Хера, малкия е голям сладур!

Ние излизаме, да не изпуснем слънцето! Хубава вечер на всички ви! Wink

# 86
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Margo, радвам се, че малкия е по-добре и, че си е вкъщи  Hug Дано вече всичко да се е разминало   bouquet

# 87
  • Мнения: 1 328
Miss Monk, кажи какви лекарства приемаш (на лични), да ги проверим навреме ако искаш.

# 88
  • Мнения: 2
Мис Монк рекламират много някакво ново хомеопатично лекарство, което е точно за сенна хрема и може да се пие по време на бременност и кърмене, но не мога да ти кажа как се казва, ако намеря списанието веднага ще ти пиша, но да знаеш, че ми някакво средство със сигурност!

# 89
  • Мнения: 0
Добре дошла на Марго  Hug Дано лошото да е зад гърба ви  Hug
Клю, и аз вчера не намерих нито арника, нито ананас в квартала   Crazy днес вече се сдобих и с двете Peace
Ами Теди, мисля че без никакви проблеми съм на срещата утре  Mr. Green ако не получиш щъркелов смс, там съм  Peace
Хера, малкия е страхотен  Heart Eyes Ама и фотографа му е супер!

Общи условия

Активация на акаунт