Честит рожден ден - пеем дружно в хор за Майския отбор

  • 66 057
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 482
Аз Даяна за туй и смених детската градина да не минава за най-умната и да не се надува  Mr. Green

А аз не съм се дракала изобщо за нищо - ако съм била по-рязка и някой евентуално нещо - моля най-покорно да бъда извинена  bowuu

psm в групичката ли си вече? - принципно съм я скрила - ама при директно търсене трябва да излиза. можеш да ми пуснеш профила на лична и да те адна.

# 661
  • Мнения: 3 089
psm е добавена вече

temp - стига глупости! всички сме си мили другарчета  Hug

аз днес минах една лека операцийка в исул, от която се бях много спекла. кажи-речи завещание написах и дадох инструкции на филков кое как да бъде и даже му заръчах да се задоми повторно, ако се спомина. е, не се споминах, ама не мога да викам и да нареждам с пълно гърло на домашните, от което пък те са много доволни.
а  дали е възможно това лято да се видим? паркът на военния клуб е супер прохладно място дории и в големите жеги, много е чисто, много красиво, а и вътре не се продават никакви боклуци. дали си струва да говорим за среща този или другия уикенд например?

# 662
  • Мнения: 961
А ма че сте хулиганки, сега ще трябва да си правя регистрация!  Crossing Arms А толкова време го игнорвах успешно тоз ФБ!  smile3502

# 663
  • Мнения: 482
Асе дай профила на мъжа ти  smile3534 Него ще добавим  smile3534

 Hug Разбирам те за бойкота и аз доста се опъвах на този ФБ ... ама паднах жертва  Hug
Не е много страшно - прави регистрация и идвай - в началото е и доста забавно - откриваш разни мутри дето не си ги виждал 100 години  Embarassed

Аз съм за срещата - но следващият уикенд - 30 юни и непродаването на всякакви глупости е много положително  Laughing

# 664
  • Мнения: 1 531
ееее специално заради нас фб профил - браво § чрд на патерица   bouquet
предварително ви опрощавам, ако се срещнете без нас  Joy

# 665
  • Мнения: 3 089
хехе. няма бе! тоя път ще дойдеш!

кой може за 30ти юни/1ви юли?

сглядата може и да не е там, разбира се. аз рекох парка на военния, защото е хладно, чисто и без харчалък. ако ще е там, носете си кафето и водата, че там нищо не продават;

# 666
  • Мнения: 961
Аз съм ЗА!!! Много ми хареса идеята, Майче!

# 667
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Майче  Hug какво ти оперираха? Възстановявай се бързо!
Принципно съм ЗА среща винаги и по всяко време. На 30-ти обаче вероятно ще изнасяме 4 години на свекърва ми, така че преди обяд ще е невъзможно да дойдем. Вечерта ще се опитам да замъкна мъжО на крепостта Кракра, да посрещаме слънцето и Джулая   Crazy Ако успея, той и в неделя преди обед ще е кисел. Накратко, организирайте се, пък ние, ако успеем - идваме. Само да уточним, Майче - Военен клуб, или Военна академия имаш предвид?  Peace

# 668
  • Мнения: 1 531
майче, да се възстановиш бързо!   bouquet

п.с.  и да не драматизираш много Peace

# 669
  • Варна
  • Мнения: 1 618
лелее, че като чета вашите деца са си за трети клас направо. Какво ме направихте Laughing

Майче, туй твоето гардже ще излезе професорче някакво, браво на Камен. И къде го учи всичко това, в къщи ли? Защото ако е в градината, евала им правя. Мирела нищо не научава от тази градина, много съм разочарована. Само гледат май да мине деня, а в къщи вечер аз пък най-малко имам желание и сили да я уча. Както гледам обаче, за да не излиза моето гардже глупавичко, да сядам и аз с нея да учим таблички за умножение. Laughing
Аз пък никак не настоявам да знае букви и цифри, и може пък да греша. Все си мисля, че ако сега ги научи ще й бъде безинтересно по нататък, когато им дойде времето да ги учат.

Ние сме добре, остава седмица до лятната ваканция на Мирелка, вече хойкаме здраво на моренце и всички сме почернели здраво Grinning

# 670
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Руми, завиждам ви за моренцето...
И аз никога не съм държала Калоян да учи букви и цифри - той поиска, понаучи малко и му мина меракът  Confused Сега е  на вълна роботите на Лего - имаме 5 и постоянно ги сглабя, разглабя, комбинира, изнася в двора, губи части, търсим ги... ooooh! Вярвам, че и това има положителен ефект върху мозъчето му.

# 671
  • Мнения: 3 089
говоря за парка на военна академия - на шипка и канала  Peace

нин - е то аз ако не драматизирам  драматично, кой друг  hahaha

светле - папилом на сливица. гадно беше, ама мина. още пия айряни и муам плодови млека. и не отслабвам бе! мислех, че след 2-3 дни подобна диета ще мръдна, ама не, не ще да пуска това тяло;

руми - камен гледа от петра (18 месеца разлика) - двамата се считат за равни и изобщо не отчитат разликата във възрастта. затова и той дърпа много напред, а тя пък е по-инфантилна от другите деца на същата възраст. тя го учи на всичко, но товай е в характера - да нарува, да назидва, да поучава и да демонстрира преимущество. ние с нищо не ги занимаваме. бих искала да съм съвършената майка, ама не съм. с мен правят и рисуват курабийки, с баща си дялкат дърворезби, правят грънци на детско грънчарско колело и ходят за риба, гъби. в неделя и вторник вечер за 40 минути с петра пишем домашни по английски (тя пише, а ние хайкаме, защото вечеряме след като тя свърши) - това в учебно време. сега нищо не правим. толкоз е вниманието от нас. каквото са го научили, случайно е станало. например, за да ги неутрализирам и да не крещят навън, по спирките четем бувки, ако чакаме пред кабинет, броим плочките по пода и после събираме 4 реда х 4 плочки, часовника пък научиха, за да знаят кога идва времето за барби (събота сутрин) и т.н.  нито сме амбициони, нито ги занимаваме. имам една другарка, която всеки ден дава на детето си 2 листа задачи за решаване. не 2 страници! 2 листа! е това аз не го намирам за нормално никак. освен това всячески и непрекъснато се опитваме да ги облъчваме с ТВ и компютър, но те, пусто, рядко захапват. ето как развенчах ореола си  Mr. Green

светле - с легото и строителите никакъв успех нямаме у дома. нищо механично и логическо не ги заинтригува, уви. щеше ми се много, че уж било признак на последователност и ум, ама не искат и двамата, и туй-то;

# 672
  • Мнения: 961
Майче, до срещата да можеш да викаш, че да ти чуем гласеца!  Hug
За тук, нали?

Мила хич не се подава на обучение, някак й е много досадно някой да й казва какво точно да изпее или пък да научи стихче. Още не е чула песента и иска сама да я пее, което естествено не става и губи интерес. Но това хич не я притеснява да се изявява, измисля си песни и си ги пее, и може да продължи с часове. Напоследък игрите са й все нещо да нарежда и да подава репликите на другите участници. Ще пише сценарии моето дете и ще си ги режисира.  Laughing Юрка както може брат си и той нали е будала и й се връзва. Направо не я знам как ще се адаптира на есен в предучилищната.  Confused
Аз също не се справям да се занимавам особено много с тях. И тя имаше един период, в който й беше забавно да пиеш буквички, но някак премина и сега много рядко изявява желание да пише. Напоследък, като че ли предпочита да търчи.

# 673
  • Мнения: 1 531
мисля, че е полезно заедно да се учи, да вижда интереса в родителя към букви,цифри,стихове и песни...
и аз мира не я юркам, но й предлагам да се сеща и заедно сядаме или се кефи да има задачка и да я изпълни например
като й омръзне, спираме

асе,подготвяй я по някакъв начин, измисли някакъв...

# 674
  • Мнения: 152
Привет от гореща Силистра. Тук сме от 3 дни и едва дишаме, в Софето се живееше спокойно, ама тук..голяма горещина.
Дойдохме да оставим децата при бабите, пък те днес и двете с темпер. и червени гърла, та незнам аз дали ще пътувам утре към София или след някой и друг ден. Нощта ще покаже.
Никита се научи да кара колело без помощни колела и така хвърчи из село, много се радва. Реши да свирне с тромбата и бам, падна на земята, защото остана с една ръка за кормилото и е с ожулена брада. Но след 15 мин. пак се качи и започна да кара колело. Купихме лепенки с уинкс и лепи по колената Mr. Green. С тези уинкс някаква истерия от приятелките от градината и аз се дразня, щото ми идват в повече  Mr. Green И не само уинкс, ами и принцеси, принцове.
За буквите и цифрите- знаят ги и като сме в асансьор или като имаме гости на масата и броят и казват : сега има 4 момчета и 5 момичета. Свекървата беше научила Ники на доста букви от азбуката още на 2 годинки и аз бях изумена. Естествено, че не ги помни вече. Сега знае само да пише нейното име и на Габи, и надписва шишетата с вода за градината  Laughing. Т.е. занимавам се с децата от време на време ,но не да учим букви и цифри, а със занимателни игри и задачки. Никита много бързо ги решава Wink

Общи условия

Активация на акаунт