Стига вече мъки и тегоби, стискаме палци за Мартина и Боби!

  • 24 909
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 79
Привет и от нас! Благоаря за новата темичка! Заглавието е много сладурско!  Heart Eyes
Честити месечинки на всички днес!
За анкетата се чудех какво да гласувам- ''с презерватив'' или ''не правим''  Laughing
Ние никога не сме използвали презервативи или каквито и да били други методи, просто защото 8г. се борим да създадем това малко съкровище. Е, разбирасе преди това като бяхме гаджета се пазехме чрез прекъсване. Но сега ме е страх да не направим някоя беля ( нали съм секцио) и ще ползваме презервативи, колкото и да ги мразим. Доки каза за следващо дете да изчакаме година и половина.
За обличането. Така като ви чета- горкото ми дете. Май аз най- много го навличам. В момента вкъщи е 24 гр., а той е с ританки, боди, палтенце, чорапи и завит отгоре. #Crazy Иначе за навън вече махнахме зимния чувал на количката и като беше малко по- топло го обличах с тънки ританки отдолу, отгоре дънки, боди, блузка с късо ръкавче ( нашия стил е малко рапърски  Mr. Green), тънко якенце отгоре и шапка. Без да го завивам.
По другите темички се изказах вчера.
Целувки и чао засега!

# 62
  • Мнения: 274
Запис  Mr. Green  Joy
Благодаря за новата тема на Лоли и за хубавото заглавие на Стани! Струва ми се, че малко задълбахте с това кога точно му е времето на заглавието! За мен е чудесно и точно! Не ми пречи да си спомня и месец по-рано.

Анкетата - с презерватив.
За всичко друго вече съм си казала..

Айде бягам, че още нещо щях да зачекна, ама ще пропусна. Гушвам си кривотията и ще си я отглеждам егоистично сама вкъщи  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 7
Здравейте!

Честити месечинки на малките бебчовци и техните майки!
Аз днес съм в унисон с времето - при нас цял ден валя и е мрачно, на мен ми е мъчно - почина баба ми 4 месеца преди да навърши 90 години - достолепна възраст! Мислех да не пиша, да не ви товаря, но . . . думите сами излязоха ....
Добре че е този малък сладур с мен, да ме радва, защото цял ден съм сама с него. Сега чакам таткото и кака да се приберат и да се разнообразя малко.

# 64
  • Мнения: 67
hey-ya  на мен още не са почнали даже да ми обработват 3-тия болничен , изплатен ми е 2-рия - до 14-ти март е той, и аз не знам , обаче май в счетовдителките е проблема ,а не в НОИ

# 65
  • Мнения: 26
Добър ден!
Честита нова тема.Нека да е пълна само с добри новини и положителни емоции! Praynig

Лоли  Hug  bouquet

Марулка,поста ти все едно аз съм го писала! PeaceНе исках да задълбавам по повод на заглавието,но имах точно това предвид "спомняме си".

Ние с Лина в това гадно време решихме да се "разтъпчем" hahaha  до София.Пазарувахме и ще си прибираме каката.Егати гадното време!Исках и на фризьор да отида,но няма да ме огрее днес  Crossing Arms,че ще гоним транспорт да се прибираме. ooooh!
За анкетата-с прекъсване или с презерватив (по-често второто).

# 66
  • Мнения: 186
Честита месечинка на малкия Никола  Hug



jatze ,моите съболезнования за баба ти, поживяла си е жената, сега е на по-добро място,нали си е видяла правнучетата милата, осмислен и е живота бил ...

# 67
  • Мнения: 1
Честити месечинки на малчовците, Евилче, взимам си от мръвките ти  Grinning
jatze, моите съболезнования .

Абе само моята педка ли няма новата ваксина ?! #2gunfire Вчера ни сложиха само едната и сега имаме цицина на крака

До мамите на момчета - как го правите това "забелване". Ние нещо май не сме му схванали техниката   Blush, че сме на едно "ту-ту" вече цял месец, а вие вече сте успяли да се покажете на хоризонта...

# 68
# 69
  • София
  • Мнения: 1 105
hey-ya  на мен още не са почнали даже да ми обработват 3-тия болничен , изплатен ми е 2-рия - до 14-ти март е той, и аз не знам , обаче май в счетовдителките е проблема ,а не в НОИ

Ами моя е занесен на 20-ти април, проблема си е в НОИ. Твоя занесен ли е?

# 70
  • Мнения: 186
Ади, явно си е до дете - нашето пишле почи е забелено, а не съм се старала много - последният месец да съм го забелвала 3-4 пъти само...и много по малко, беб нищо и не усеща - няма рев или сълзи...

Ние се приспахме самички с музикалната играчка в кошарата - не ни се беше случвало скоро, все се гушкаме, за да заспим през деня... Heart Eyes

При нас таъв силен дъжд се изсипа... Shocked Сега се оттича по улиците, аз съм отворила прозореца да влиза чист въздух.

# 71
  • София
  • Мнения: 721
Да дам отчен за мерките и тегилките - тежим 6.800/на мама пухчото  Heart Eyes/, дълги сме 64 см  Heart Eyes Яно заради дължината не му личат толко килата по телцето, само на бузите  Crazy

Иначе педката как ме вбеси... #2gunfire Претупа ни тотално, сестрата ни мери, глава, гърди, дължина, тегло, лекарката само ни преслуша набързо и каза, че няма да биеме ваксините , щото имаме нещо на гърлото, от което малко хурка/то така е от десет дена, храчка е май, ама нали не калля и не иска да излиза пустата.../, след 2 седмици ако сме добре тогава ще ги правим...Не ми даде направление за ортопед... #Cussing out, ама аз ще си го водя с платен прием, ама много ме нервира - те вика не работят с направления/пълна глупост, колко познати са ходили така, на мене ше ми ги разправя тя...нищо, юни наближава... Wink/.

ОХ, чувам познатото смучене на ръце...
Амидалка, точно както нашата педиатърка вчера- аз даже се оплаках във форума. Пълно неглижиране, абсолютна непукистка се показа.То ветеринарните лекари сигурно повече чувство влагат в дейността си  #2gunfire

# 72
  • Мнения: 186
Ми какво да ти кажа...аз питам нещо, тя с оловин уста, или не ме и отразява...ще я сменяме, не може така  Naughty Нито ни погледна дали вдигаме главата, нито крачета, ръчички нещо, де да знам, малко по-обстойно, все пак сме били в болница толкова време...абе нямам думи, цялата ни държава такава  #2gunfire

# 73
  • Мнения: 724
Запис в новата темичка.

Болничен-в средата на миналата седмица ми изплатиха за март месец,днес получих смс че са ми платили и за април.Болничния ми е занесен на 22,04,2011г.
Обличане-в къщи боди с дълат ръкав и отгоре цял плюшен гащеризон,ако заспи я завивам с тънко одеало гледам Т да не превишава 20-21С.На вън същото + поларена жилетка без одеало само покривалото на количката.
Анкетата-с презарватив Wink
Активна гимнастика-подариха ни Чико 3в1 но за сега не проявява никакъв интерес към нея,най много се радва на въртележката  Heart Eyes

Изчезвам че мрънка да яде......

# 74
  • Мнения: 1
 dohЗабравих месечинковците,да са живи и здрави и много щастливи деца. 1swingИ аз си взимам голяяяяма порция от мръвчоците на евил,без тях не мога.
Благодарско за отговорите. Hug
 jatze,много съжалявам,поклон пред паметта и. Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт