А как ви показват, че искат да сучат вече проходили бебета?

  • 1 202
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
Моето едногодишно самоходно показва по различен начин в зависимост от това дали е гушната - тогава бърка в деколтето ми или дърпа блузата или пък идва при мен и си крие личицето между гърдите ми  Grinning. Като сме навън най-често я кърмя в колата и затова вече щом влезем в колата  започва да ми дърпа блузата и суче преди да пътува за където и да е, независимо че може да я яла непосредствено преди да излезем. Познава си кърмаческата станция дреболината  Grinning.
Определено иска и двете да са й достъпни и даже опитва без да се мести да издърпа дргата в устицата си  hahaha Не става, засега  Laughing

# 16
  • Мнения: 224
при нас се знае че давам цици само като ще спим,затова като иска се почва:мами,мами,мням-мням,нани....мами,мами...и после следват целувки,понякога ако не дам пък тя още не се е разсеяла почва да мранка и да ме удря или скубе и плаче мням-мням...и така докато нещо и привлече вниманието...защото сега мама има мням-мням само вечер Wink

# 17
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Браво на Мая на Бу и на Ирина на Сладка хапка!
Вики още не говори, но и ние ще се борим за такъв резултат, започвам от сега да й го повтарям, че да не я изпусна Grinning, вече се опитва да казва някои думи все пак

А иначе, в момента си иска като дойде в мен, седне с лице към мен и започне да мрънка и да ми повдига блузата или пък да ми я дърпа откъм деколтето Laughing, директно, като при Хедра Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 4 381
Момата още не си казва, когато иска да суче. Просто започва да се вре между краката ми, за да я гушна и да суче. Когато сме легнали се опитва да повдига блузата.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 326
А моят ми взима ръката и ми я бута към гърдите, ако се направя, че не разбирам-недоволства. А след кърмене е страшно щастлив, направо грейва! Grinning

# 20
  • Мнения: 21
Катето идва, т.е.  пролазва до мене, изправя се и ми вдига блузата с ехидна усмивка. Казва "мама, ам-ам, мама, ам-ам". Всички около мен ме подиграват, че мама е дума за ядене. Не че не се усещам само като една млекоцентрала. По-често го прави, когато й се спи. Абе, много е хубаво е май тия неща ме правят по-пристрастена към кърменето.

# 21
  • Мнения: 2 051
Общо взето едната като се сети, идва и кротичко казва "ням-ням". Веднага след това пристига и другата и стават малко по-нетърпеливи. Гледат ме в очите и се смеят с един такъв леко ръмжащ глас. Ако съм седнала, дърпат ципа на анцуга надолу. Изобщо като стигнат до сутиен е голяма радост и подскачане, а-у!  и о-у!, а понякога и "его го"! Ако нещо се ослушвам и не сядаме да ядем веднага, започват да ме гонят из стаята като викат ам-ам и ням-ням. Обаче мисля, че понякога го правят по навик, защото се случва да си поискат, но след малко забравят и си заминават нанякъде. Изглежда имат спомени за сукането, защото понякога докато си играят си казват "ням-ням" и се неистово се смеят, но се вижда, че не са гладни, а по-скоро се майтапят или си разказват случката.
Навън вече не си искат, достатъчно интересни неща се случват.

# 22
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
На годинка идваше при мен, започваше да се катери и като я взема директно без приказки започваше да ме съблича, като ако съм по потник - сваля презрамката, ако съм с цип - смъква го надолу, ако съм с риза се опитваше да откопчае копчетата, а ако съм с тениска - я надигаше нагоре и директно захапваше през сутиена ако не съм успяла междувременно да го сваля. После само казваше -дугата и продължавахме.
Миналото лято на плажа бе голяма скица - пропълзява до мен, че трудно се върви по пясък, лягаше на кърпата, леко с ръчичка отместваше банския и засукваше.

Като мина година и половина си казваше - дай цици, но за това бе виновен баща й, защото няколко пъти й повтори - виж, мама дава цици.

Сега понякога като ме види гола след къпане, ако не сме се къпали двете и пак казва - дай цици. Отначало си мислех, че наистина иска да суче, защото все пак скоро се отбихме /преди 2 месеца/ и обяснявах че тя нали знае - млякото свърши и тя е вече голяма, но тя идва, сабаря ме на леглото, усмихва се с дяволита усмивка и налапва зърното, после го целува, смее  се и казва - ам, ам.

# 23
  • Мнения: 4 242
Дърпа ми деколтето като се покашля (или пъшка май Rolling Eyes) или казва па-па. Laughing Понякога ми целува врата и завира муцунка в пазвата ми. По страшното е когато е достигната гърдата, обаче гледа реклами, тогава хваща с два пръста зърното и се опитва да го довлече до устичката си Mr. Green, как болиии. ooooh!
Леле, много са сладки всички големи кърмачета, толкова са интересни. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт