Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 23

  • 28 038
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 115


Мерием - Сине , ти наистина трябва да спреш да ядеш толумби , погледни си шкембето .
Керим - Знам , но като изям една и не мога да се спра.
          sincerita , защо мила обиждаш  кексуалните дръжки на Кермко ...!? Joy Joy Joy
При тази кексова диета на двамата Фатмето трябва да има за какво да го хване и седем дена да не го пуска...!? :hahaha: Joy Joy Joy Joy
          По едно време му брояхме месеците въздържание - колко станаха вече момичета..!? [/color]newsm78 ooooh! Joy Joy Joy
Ох, Маци 7 дена, направо се размечтах!  Crazy Crazy
А колок са станали - ами изпита беше на 05,05, нали, за мен станаха 10 месеца, сигурни, но да споменем, че ние незнаем кога Керимчо за последно е "ял кекс".  Crazy Crazy Grinning Grinning

# 616
  • Мнения: 0
Круелка, така казано съм съгласна с теб, наистина. Фатмето ще го заобича много и няма да го пусне, сигурна съм. Но и аз като Синсеритка, смятам, че мина ток и през нея в първа серия, но тя е с прекалено жалък житейски опит за да осъзнае, че това е привличане.
Как ми е липсвало да споря с теб!?  Peace Кой не се вълнува, когато му обърнат специално внимание? И до тук. Чак ток и пеперуди - не вярвам. Сега прескачат искри и всячески се старае да не и личи. Тя още си мисли, че така предава себе си.

# 617
  • Мнения: 115
Круелка, така казано съм съгласна с теб, наистина. Фатмето ще го заобича много и няма да го пусне, сигурна съм. Но и аз като Синсеритка, смятам, че мина ток и през нея в първа серия, но тя е с прекалено жалък житейски опит за да осъзнае, че това е привличане.
Как ми е липсвало да споря с теб!?  Peace Кой не се вълнува, когато му обърнат специално внимание? И до тук. Чак ток и пеперуди - не вярвам. Сега прескачат искри и всячески се старае да не и личи. Тя още си мисли, че така предава себе си.
маци, тя да си мисли квот иска, пеперудите в коремчето и са се събудили и си пърхат. Как ще обесниш липсата на притеснение в сцената с нахълтването на Керим като се събличаше. Чак за момент ми се стори, че нямаше да има нищо против и по-нагоре да и беше рокличката /разбира се тва и по-нецензурната версия на мечтите ми/.  Crazy Party Party Party

# 618
  • Мнения: 0
Gery, честито за всички празници през май!  bouquet Бъди много обичана и все така романтична!

# 619
  • Мнения: 0
Обяснявам си го с доверието, което вече има в него.

# 620
  • Мнения: 115
Обяснявам си го с доверието, което вече има в него.
доверието,мила, няма нищо общо с дантелките и.  Crazy Crazy Crazy
Аз на много хора им имам доверие, ама не им се показвам по гащи.  Wink Wink Wink Wink Grinning Grinning Grinning Grinning

# 621
  • Мнения: 2 685
  и аз мисля така

когато К и подари блузката  Ф се зарадва но само толкова , жест на Внимание
ако Мерием и беше подарила блузата по същия начин щеше да реагира

# 622
  • Мнения: 115

къв е този човек,бе, с тоя поглед тука направо ми се разхлопва сърчицето малко. Тъжен е хубав, весел е хубав, ядосан е хубав,........ е тва не е човешко! Crazy Blush Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Grinning Grinning Grinning Grinning

# 623
  • Мнения: 115
 и аз мисля така

когато К и подари блузката  Ф се зарадва но само толкова , жест на Внимание
ако Мерием и беше подарила блузата по същия начин щеше да реагира
не е така, Краси, Мерием щеше да получи прегръдка!  Wink

# 624
  • Мнения: 0
Обяснявам си го с доверието, което вече има в него.
доверието,мила, няма нищо общо с дантелките и.  Crazy Crazy Crazy
Аз на много хора им имам доверие, ама не им се показвам по гащи.  Wink Wink Wink Wink Grinning Grinning Grinning Grinning

Сладурче, изкарахме си празника и го ударихме на кавга! Joy Тя да не му се показва нарочно? Изчака да се хлопне вратата и започна да се съблича. Съгласна съм с krasi_anna за блузата.

# 625
  • Мнения: 12
О-о-о-о,невъзможно е да не плачеш при такава игра!Дори не мога да си представя други да играят! Добре,че си гледам сериите късно вечер, че моите ще ме спукат от подигравки като ме видят как хълцам. hahaha hahaha hahaha


            Много плаках на момента , когато счупи чинията и каза на брат си - всеки се спасява , все едно аз не съм съществувала..!? :
( Sad Sad Sad

# 626
  • Мнения: 0
Забравихте ли реакцията и, когато Керим и подаде палтото си? Пред нея все още има много бариери.

# 627
  • Мнения: 12
Отначало си мислех,че нещо не съм в час(гледах всяка серия по няколко пъти), но като започнах да ви чета,се успокоих! Simple Smile Grinning Laughing


           И аз така си помислих  за себе си  - сега и ти ме успокои ..!? ooooh!


          Аз обичам да си повтарям любимите филми , но минава известно време , а този - при положение , че е сериал , това е феномен за самата мен специално..!?   newsm78 Crazy

# 628
  • Мнения: 12
Обяснявам си го с доверието, което вече има в него.
доверието,мила, няма нищо общо с дантелките и.  Crazy Crazy Crazy
Аз на много хора им имам доверие, ама не им се показвам по гащи.  Wink Wink Wink Wink Grinning Grinning Grinning Grinning


                  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


            Големи сте сладури - не спорете - имаме 5 дена до 34 серия - там ще чуем какво изпитва към Керим...!? Peace


             Сбърках - продължавайте , защото се забавлявам много с двете Ви...!? Peace

# 629
  • Мнения: 0
О-о-о-о,невъзможно е да не плачеш при такава игра!Дори не мога да си представя други да играят! Добре,че си гледам сериите късно вечер, че моите ще ме спукат от подигравки като ме видят как хълцам. hahaha hahaha hahaha


            Много плаках на момента , когато счупи чинията и каза на брат си - всеки се спасява , все едно аз не съм съществувала..!? :
( Sad Sad Sad

Нелка, и аз много се развълнувах от този момент.  Cry Също и от сцената в хотела в Измир, където тя споделяше с Мерием колко много и липсва всичко, което е изгубила и как няма сили да мечтае... smile3518

Общи условия

Активация на акаунт