Здравейте! Не знам дали това е мястото да попитам за това, ако не е така, моля извинете ме!  Embarassed

Имам въпрос. Наскоро (22.08) направих аборт. Беше в авис медика, всичко мина добре(поне така мисля).
Изписаха ми антибиотик, хапчета за свиване на матката и противозачатъчни - Ясмин. Никой не ми обясни обаче, кое кога да започна да пия. Така че започнах всичко още на същия ден. С антибиотика и другите хапчета нямаше проблем. С противозачатъчните обаче може и да има..
Пих ги всеки ден и цикълът ми дойде на 28.08(продължи 6 дни), но продължих да ги пия. Та въпросът ми е не би ли трябвало да ми дойде в седмицата, която е "почивка от хапчетата"? Тя би трябвало да е след 3 дни.
Ии сега се чудя дали да ги спра(цикълът ми трябва да започне на 23.09) или да продължа да ги пия още една седмица(т.е да ги спра на 20.09) ?? Как се очаква да процедирам? Ако ги спра сега, не вярвам да ми дойде 10 дни по-рано, а уж трябва да е в седмицата на спиране.   newsm78

Моля, ако има някой запознат да ми каже какво би било по-добре да направя. Мисля да продължа да приемам противозачатъчни и по-нататък. Как да нормализирам меанструацията си спрямо хапчетата?

Благодаря предварително!   Hug