Какво правите докато кърмите?

  • 1 983
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 708
Най - често сме пред телевизора (започнат ли рекламите забравя за яденето и се извива назад да гледа, така че често ТВ е без звук  Tired), но понякога и пред компютъра (само се чете тогава  Mr. Green ). Ако искам да чета, четивото е хавнато и най - често скъсано за секунда  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 3 663
ами аз си спомням, че в момента, в който започнех да кърмя и ме обземаше неистов глад  Embarassed и в 99% от случаите си имах приготвена чинийка с нещо, слагах я върху таня да не ръся трохи по нея и двете се хранехме едновременно  Embarassed

# 17
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Гледам ТВ или чета във форума. Отвреме навреме се опитвам и да пиша ама напоследък като почна да чукам по клавиатурата и тя се обръща да види какво става, та затова само приплъзвам леко с мишката и чета. Wink

# 18
  • Мнения: 1 107
Филип е още малък, та не ми е омръзнало да си го зяпам докато суче  Wink

# 19
  • Мнения: 111
И аз гледам тв, чета, ям и пия, говоря спокойно по тел. (защото тогава Наталия мълчи). Изобщо не се разсейва, така че мога и пред компютъра, но избягвам, защото си мисля, че не е много хубаво.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 825
гледам ТВ или чета. Леле колко книги изчетох за тия 9 месеца ooooh! Добре че е кърменето щото иначе покрай тва шъвракло щях да забравя да чета Laughing

# 21
  • Мнения: 1 216
Мечтая!

# 22
  • Мнения: 773
  Най-често си гледам телевизия. много рядко сядам пред компа да чета. Нощем преди спях, но сега дремя в тъмното щото иначе забравям да го върна в леглото му и спим почти цяла нощ заедно.

   liana - значи си късметлийка при нас са най малко 15 мин. и то отскоро. В самото начало бяха 45, после станаха 30 и т.н.

# 23
  • Мнения: 7 106
Ами различни неща. като беше малка и сучеше по половин час четях форума или книжка. После като поотрасна четенето на книга се превърна в мисия невъзможна и започнах да гледам телевизия, да я разглеждам от глава до пети, рязали сме нокти, защото тогава стои мирно, особено като е полузаспала, пак четене на форум Grinning. Сега вечер докато я приспивам зяпам телевизия, а през деня ме сварва в различни дейности, случвало ми се е да я кърмя и да сгъстявам сос на котлона Crazy.

# 24
  • Мнения: 663
Най-често лежа докато кърмя или съм на компа,или гледам някой филм...

# 25
  • Мнения: 1 735
Мисля си за разни неща... Вярвам,че докато майката кърми детето си му предава мислите и чувствата си.Говорят си душите им.
Понякога (рядко) чета.

# 26
  • Мнения: 1 680
Гледам ТВ, ровичкам в интернет, чета книга. Понякога нищо не правя, освен да се радвам на бебка и да я галя докато суче. Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 1 057
Основно гледам телевизия или чета списания, през деня. Вечер съм пред компютъра, а на нощното кърмене го взимам на спалнята и поспивам Laughing

# 28
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Понеже кърмя почти само лежешката, използвам времето, когато бебо се унесе и заспи да чета или гледам ТВ. Отдавна мина времето, когато кърмех и седях пред компа...

# 29
  • Мнения: 3 550
Нищо определено. Гледам го с умиление. Ако отклоня поглед, спира да суче и ме поглежда укорително:"Какво се разсейваш?"  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт