Отговори
# 45
  • Мнения: 340
Честит рожден ден, Дани! С пожелания за много здраве, успехи и много хубави емоции.


Браво и за хубавата темичка!
Аз след малко заминавам на консулатция с малката! После ще пиша колко сме дебелички  Mr. Green !
Приятен ден!


П.П:
Гале, миналата година ни се появиха мравки на терасата. Беше някакъв ужас. Купихме препарат против насекоми от Метро (има ги навсякъде тия препарати) (нашия е Aroxol), напръскахме навсякъде където се виждаха и откъдето предполагахме, че идват. Трябва да ти кажа, че тия пусти мравки ги изтребихме до крак  Mr. Green и не са се появявали вече година (пу - пу)! Ти пишеш, че сте купили някакъв препарат, сигурна съм, че ще подейства Wink ! Айде,скоро да се избавите от тия гадини!

Последна редакция: чт, 05 май 2011, 08:33 от .:geri85:.

# 46
  • Мнения: 2 222
Дани, честит рожден ден Heart Eyes Здраве и късмет, само приятни емоции ти желая  Grinning

Ние имахме втора ужасна нощ след ваксината. Високата температура си продължава упорито, Дани или ми беше на гърдите да се успокоява, или ревеше - и така цяла нощ. Не можах да го приспя нормално, защото само да усети, че го отделям от гърдата, следва рев. Болят ме всички кости от неспането, но това да е кусура. Сега стават 48 часа от ваксината, дано вече спре реакцията Confused Давах му Нурофен, но почти нямаше ефект, постоянно гореше.

В момента съм го сложила на килима в детската, изсипах му всякакви безопасни играчки и части от конструктор и 2 големи кутии да си ги пълни. Като че позабрави да реве покрай тях, сега е доволен Simple Smile

# 47
  • Мнения: 214
Даниии Честит Рожден Ден, да си жива и здрава много щастлива!!

Гале.. душата никви тебешири нема те спасят... викай си фирма за трепане на гадини

 Hug Hug

# 48
  • Мнения: 17
Дани ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и тук


# 49
  • Мнения: 1 897
Danielka, честит рожден ден! Пожелавам ти да си най-щастливата мама и най-обичаната жена! Хубав празник!  bouquet

Ох, относно живота в България вече и аз не знам какво да мисля. Все си мислех, че съм от хората, които не биха могли да виреят без корен, далеч от тук, но напоследък и мен ме обзема отчаяние и безсилие, като наблюдавам какво се случва. Със съпругът ми си говорихме вчера, че гледаме "деца за износ", което е адски тъжно. Ама не само калпавите ни управници, мутренските новобогаташи за които закони няма и на които всичко им е позволено, не само безчинствата и мизерствата на циганите, които виреят само на социални помощи, но се множат като зайци ами и "народът ни зле, прост, бездуховен, безморален, безидеен и със самочувствие". (Цитатът е от една приятелка, с която за съжаление, съм напълно съгласна).
Съжалявам,че не мога да съм позитивна.
Дано поне времето е хубаво днес и да става за разходки! Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 1 193
Дани ,честит рожден ден!Честита месечинка и на мъничето Simple Smile !

# 51
  • Мнения: 2 922
Честито, Даниелка! Бъди много здрава и много обичана от хората около теб!



deskutu, сподели къде са хубавите бодита, внос от Англия   bouquet

# 52
  • Мнения: 73
Добро утро!
dessynik1, благодаря за кафето и закуската!
Честити месечинки на Александър и Дидка! А на усмихнатата и майка:
Честит Рожен Ден с пожелания за мнооого здраве, много търпение и любов в семейството!Приеми от мен един сладък букет!

_Dana_, дано бързо отшуми тази реакция. Ники беше така след втория прием. Третия пък изобщо не го отрази.
galq., ние се оправихме с едим прах Демор. Има го в по-големите железарии. Изобщо много ефикасни неща могат да се открия там. И то български. Нито Raid помогна, нито тебешир. нито сол, нито прах за пране. Това беше като се нанесохме. От тогава /3 г./ няма гадини. Успех с борбата!  Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 1 193
Преди време мърморех нещо по адрес на държавата ни ,пред мой приятели.Давах за пример сходни случаи в други европейски държави ,доказващи ,че практиката в Европа не е като тук.Та един от приятелите ми ми отговори нещо от рода на "Тук е България ,примири се.Щом не ти харесва ,върви  на запад."За съжаление това е логиката на масата българи ,а с такава логика никога няма да се промени нищо.
Аз и съпругът ми за момента сме избрали да сме тук.С нашите професии имаме еднакви шансове и в Европа и САЩ ,та дори е възможно да живеем и по-добре там.Но за момента предпочитаме да сме тук и да се мъчим да променим нещата доколкото зависи от нас.Само че откакто се роди Йоана ,много се замисляме по този въпрос.Не съм сигурна ,че е добре за нея да отрасне тук.Преди малко съобщиха по новините за пореден случай за бой пред дискотека в Студентски Град ,завършил с пострадали в Пирогов.

# 54
  • Мнения: 3 637
Хеи добро утро момиче  Hug,рано рано искахте да ме разплачете! Heart Eyes Влизам да ви изненадам с почерпка,а вие толкова мили думи и пожелания вече сте ми писали,БЛАГОДАРЯ ВИ с цялото си сърце! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сега е ред да почерпя  Mr. Green,за рожденния ми ден и 8-мата месечинка на Диянка   bouquet!


Обичкам ви,Усмихнат ден!  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 3 254
Даниелка, честит рожден ден!   bouquet

Dana, по принцип реакцията след ваксина продължава два дни. Би трябвало вече да му мине на малчо.

# 56
  • Мнения: 102
... "народът ни зле, прост, бездуховен, безморален, безидеен и със самочувствие"...

надали може по-точно да бъдеме описани. право в целта

# 57
  • Мнения: 2 222
Аз не се разпознавам в това описание, а също съм част от този народ. Хората, с които общувам, също. Наистина ли само такива хора познавате?

Не мога да си оплюя народа. Все пак аз съм българка, и семейството ми също. Все едно да обясня аз колко съм бездуховна и проста. Ами не съм такава.  Peace Абсурдно е да подвеждаме всички хора под един знаменател. Освен ако наистина само такива познаваме, тогава е оправдано.

Последна редакция: чт, 05 май 2011, 09:47 от _Dana_

# 58
  • Мнения: 4
Честит Рожден Дани! Пожелаваме ти много здраве, щастие, късмет, много да обичаш и да бъдеш много обичана!

# 59
  • Мнения: 10
Аз не се разпознавам в това описание, а също съм част от този народ. Хората, с които общувам, също. Наистина ли само такива хора познавате?

Не мога да си оплюя народа. Все пак аз съм българка, и семейството ми също. Все едно да обясня аз колко съм бездуховна и проста. Ами не съм такава.  Peace Абсурдно е да подвеждаме всички хора под един знаменател. Освен ако наистина само такива познаваме, тогава е оправдано.

 smile3503 напълно съгласна!!!

МИЛА ДАНИЕЛКА, БЪДИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА МАЙКА!

Общи условия

Активация на акаунт