Спирала за мигли 4

  • 85 406
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 562
*Bubble*,там е работата обаче че Лумене ми я извадиха от витрината в аптеката,на всичко отгоре беше със залепен стикер и не беше отваряна Thinking Просто явно така е внесена-суха.

# 676
  • София
  • Мнения: 5 549
*Bubble*,там е работата обаче че Лумене ми я извадиха от витрината в аптеката,на всичко отгоре беше със залепен стикер и не беше отваряна Thinking Просто явно така е внесена-суха.
Сигурно,много неприятно.
На Лумене нищо не съм ползвала.Ти Архитекта заряза ли го? Mr. Green

# 677
  • Мнения: 2 562
Да,втория архитект започна да ми дразни след няколко часа на миглите за съжаление.Иначе е много хубав,прави миглите невероятни.Сега съм с Макс Фактор фолс лаш златния,а Лумене го взех просто за да не се прибирам без нищо.Е,хубава покупка си направих ooooh!

# 678
  • Мнения: X
Аз пък най-обичам, като позасъхнат. Ами....миглите ми са доста гъсти и всяка "прясна спирала" ги слепва ужасно. Аз искам да са разделени просто и малко цвят, иначе всичко си имам и извивка и дължина и гъстота.

bubka:), и при теб значи се е получило, като при мен. Много ме е яд, страшно харесвам спиралите на Л'ореал, ама ми съсипват очите. Забелязах, че същото е със спиралите на Ланком, които също харесвам. Tired

# 679
  • Мнения: 2 562
Да,ама много ме е яд че не ми понася защото е много хубава спирала.Иначе Луменето не беше позасъхнала,а изцяло изсъхнала.Нямаше никакъв туш.Бъркам,бъркам,няма никой Laughing

# 680
  • Мнения: 2 592
Доста вероятно е да е била отваряна и за това да е изсъхнала

# 681
  • Мнения: X
Да,ама много ме е яд че не ми понася защото е много хубава спирала.Иначе Луменето не беше позасъхнала,а изцяло изсъхнала.Нямаше никакъв туш.Бъркам,бъркам,няма никой Laughing

И аз попаднаха веднъж точно на такава, пак на Lumene, само че друг модел.

# 682
  • Мнения: 1 198
Момичета, имам нужда от съвет. От няколко години ползвам една и съща спирала като разбира се междувременно съм ползвала и други като не съм можела да си купя тази, а именно - Орифлейм уондърлаш. Много съм доволна от нея, прави ми миглите супер. Обаче понеже няма как в момента да пазарувам от Орифлейм, пък и не ми се чака доставка, искам да отида в магазина и да си купя някаква хубава спирала. Имам нормални мигли, средно гъсти, средно дълги .. имам нужда от четка тип гребенче (това съм забелязала за себе си), от обем и дължина... моите мигли са си извити, а аз ако искам допълнително си го правя с четката държейки я по малко по-различен начин. За сега като изчетох почти цялата тема.. се спрях на две Мейбълин уан бай уан и Есенс Мулти екшън. Нещо до 15 лева, което да не слепва, а да разделя и да придава обем. Моля, помогнете   bouquet

# 683
  • Мнения: 4 428
Ами мисля, че тези двете, на които си се спряла са добър вариант. Не съм ползвала на Есенс, но тук има много добри отзиви за две от тях. Тази на Мейбълин ми правеше миглите много хубави. Много по-хубави от Уондърлаш на Орифлейм  Wink
Сещам се, че момичета много нахвалиха спиралите на Голдън Роуз. Може и тях да ги погледнеш.

# 684
  • Мнения: 430
Момичета, имам нужда от съвет. От няколко години ползвам една и съща спирала като разбира се междувременно съм ползвала и други като не съм можела да си купя тази, а именно - Орифлейм уондърлаш. Много съм доволна от нея, прави ми миглите супер. Обаче понеже няма как в момента да пазарувам от Орифлейм, пък и не ми се чака доставка, искам да отида в магазина и да си купя някаква хубава спирала. Имам нормални мигли, средно гъсти, средно дълги .. имам нужда от четка тип гребенче (това съм забелязала за себе си), от обем и дължина... моите мигли са си извити, а аз ако искам допълнително си го правя с четката държейки я по малко по-различен начин. За сега като изчетох почти цялата тема.. се спрях на две Мейбълин уан бай уан и Есенс Мулти екшън. Нещо до 15 лева, което да не слепва, а да разделя и да придава обем. Моля, помогнете   bouquet
Архитекта на Loreal в момента е на промоция 16 лева Wink много съм доволна от него

# 685
  • Мнения: 4 428
Обикновените безцветни бази имат уплътняваща и удължаваща функция и спомагат по-дългото задържане на спиралата - аз ги ползвам предимно под цветни спирали, които не са много наситени..

Не съм се сещала ад слагам безцветна спирала за основа на цветна  Thinking Аз ги ползвам за оформяне на веждите. Наистина ли има разлика в цвета? Аз имам само една различна от черна - кафява. Но като си я сложа не виждам особена разлика  Rolling Eyes Моите мигли попринцип са тъмни и за това избягвам цветните спирали. Няма много смисъл  Laughing Но ще пробвам как ще стои с безцветна отдолу.

# 686
  • Мнения: 1 875
Ако базата е бяла - има разлика.
Аз ползвам основно кафява спирала, черна не помня откога не съм купувала...
А лятото нося цветни. Те така или иначе личат най-вече на слънце.. Герленските цветни спирали нямат нужда от основа.
Зависи от спиралата..
Например има една лилава спирала на Есенс, която самостоятелно е нищо и половина, но с база е съвсем друга бира. Не казвам, че съм доволна Simple Smile, а само че има разлика.


.

# 687
  • Мнения: 1 198
Момичета, от чудене накрая си взех на Буржоа .. Volume glamour Ultra black ..  Ако има ползвали може да се отзовете, нищо че вече съм я взела. Не взех на Мейбълин, защото съм ползвала техни и някак си не ги харесвам, не ме очароват. Есенс също не ме грабна. В Лили има някаква промоция на две спирали на Есенс (оранжеви, със четки тип гребенче) за 8 лева .
И така . За Буржоата - давайте Wink И мерси все пак за съветите Simple Smile

# 688
  • Мнения: 2 562
Момичета, имам нужда от съвет. От няколко години ползвам една и съща спирала като разбира се междувременно съм ползвала и други като не съм можела да си купя тази, а именно - Орифлейм уондърлаш. Много съм доволна от нея, прави ми миглите супер. Обаче понеже няма как в момента да пазарувам от Орифлейм, пък и не ми се чака доставка, искам да отида в магазина и да си купя някаква хубава спирала. Имам нормални мигли, средно гъсти, средно дълги .. имам нужда от четка тип гребенче (това съм забелязала за себе си), от обем и дължина... моите мигли са си извити, а аз ако искам допълнително си го правя с четката държейки я по малко по-различен начин. За сега като изчетох почти цялата тема.. се спрях на две Мейбълин уан бай уан и Есенс Мулти екшън. Нещо до 15 лева, което да не слепва, а да разделя и да придава обем. Моля, помогнете   bouquet
Ами Макс Фактор фолс лаш ефект златната опаковка е на 13-15 лева в момента.Това е моята спирала и много съм доволна,още повече че не ми дразни очите,а я ползвам 2 години(марката).Иначе Лореал 4Д Архитект е хубава,но дразни очите,така че ако са ти предразположени или чувствителни,не става за теб Peace

# 689
  • Мнения: 12
Какъв ефект постигате с Max Factor False Lash Effect? Обем придава ли? Ако може някой да я сравни с Masterpiece Max.

Общи условия

Активация на акаунт