КАК, КЪДЕ И КАКВО ДА ДАРИМ? и СПЕШНИ НУЖДИ на ДБМ - 2

  • 181 696
  • 441
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 540
Здравейте, искам да се включа в инициативата и също така и в други за гр. Варна! Има ли ДБМ гр.Варна?
Очаквам от познати и приятели ако има интерес и желание да се включат!

# 346
  • Мнения: 39
Здравейте!
Благодаря ви за вниманието....за съжаление незнам дали има ДБМ във Варна,трябва да проверим.Моя позната,която живее в Германия,ми прати линк към тази тема,аз самата не се бях сещала да потърся съдействие тук.
Има създадена група във ФБ...ако решите да се организирате може там да се включите или да се уточним на лични.
Приятна и спокойна вечер!
www.facebook.com/groups/1665989223685862/?hc_location=ufi

# 347
  • Мнения: 540
Благодаря, ще погледна и във фейсбук? А лично ли ще носите за Коледа подаръчета и лакомства?

# 348
  • Мнения: 26
Благодаря, ще погледна и във фейсбук? А лично ли ще носите за Коледа подаръчета и лакомства?


http://lechiteli.bg/%D0%B1%D1%8A%D0%B4%D0%B8-%D0%B4%D1%8F%D0%B4% … 0%BF%D0%B8%D1%81/

# 349
  • Мнения: 540
Благодаря, ще погледна и във фейсбук? А лично ли ще носите за Коледа подаръчета и лакомства?


http://lechiteli.bg/%D0%B1%D1%8A%D0%B4%D0%B8-%D0%B4%D1%8F%D0%B4% … 0%BF%D0%B8%D1%81/

Благодаря, тук се включихме вече! Peace

# 350
  • София
  • Мнения: 247
Sexygirl-ще се опитам да измисля нещо-само нови книжки ли приемате?. В плюшено мече нямам шанс-там докато се обърна и всичко е изпълнено.

# 351
  • Мнения: 39
Здравейте, може и ползвани ,но запазени неща.Те ще останат в занималнята на децата,я новите ще получат за Коледа

# 352
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Здравейте,

Уточнение за всички, които питат за фондация "Движение на българските майки" ( ДБМ) към момента има звена само в следните градове - София, Пловдив, Бургас и Пазарджик. Координати на съответните градове може да намерите в сайта ни http://fdbm.org/ . За съжаление основната координация се пренесе във фейсбук като по-забързано средство за комуникация, но може да намерите и темите по градове тук в този форум и да питате съответно там. Имаме и теми в Хоби за предстоящите коледни благотворителни базари в Пловдив, Бургас и Пазарджик.

# 353
  • Мнения: 234
Здравейте, имам детски дрешки различни размери, запазени, изпрани, носени обаче. Ако ви ги донеса на адреса имате ли на кой да ги раздадете или да ме насочите на кой да ги подаря? Може да свършат работа на някой, вместо да ги подмятат циганите по кофите. Мерси предварително.

# 354
  • София
  • Мнения: 860
Аз също имам много бебешки и детски дрешки - и аз да питам, как да ги даря?

# 355
  • Мнения: 234
Аз също имам много бебешки и детски дрешки - и аз да питам, как да ги даря?
Току що получих отговор от църквата "Покров Богородичен"–(зад хотел Родина, София), които от години събират детски дрехи и други помощи.
Ето на тези координати и вие може да занесете дрешките, оттам ги раздават на домове или нуждаещи се родители:
" Енорийския център на адрес: София, ул. Г. Д. Зографина №2.
Търсете Мира Симеонова, тя е там всеки делничен ден от 15,00 до 18,30 ч. /без понеделник/ или в събота от 10,00 до 13,00 часа. " Аз ще ги занеса там до края на идната седмица.
Поздрави

# 356
  • София
  • Мнения: 860
Много благодаря! И аз не искам да хвърлям по кофите за циганите  Sick
Другата събота ще направя инвентаризация и ще отида и аз.

# 357
  • Мнения: 1
Информацията прочетена тук ми беше мн полезна.Чудех се какво да правя с бебешките и детските дрешки!Благодаря за инфото и ние ще се включим към "Покров Богородичен"

# 358
  • Мнения: 1
Имам дрешки за 8-10год.момченце.Тел:0888581898 Стефанова.София

# 359
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да попитам къде мога да намеря номера на банковата ви сметка? Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт