Как рЕагиРахА мъЖовеТе вИ слЕд дВеТе чеРтиЧки

  • 1 252
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 1 334
а аз му подарих книгата Как да направим бременната жена щастлива  Grinning
иначе романтики нямаше, аз изпаднах в шок и изхвърлих теста, а той после си мислеше, че се бъзикам.

# 16
  • Мнения: 5 183

но вечерта....интусиазмът ми се сломи Cry...Миро като, че ли се радваше, ама вътрешно.... и не показа нищо....
Поне така си мисля де.. newsm78 ...стана ми малко мъчно  Sad но пък си го знам...повечето неща таи в себе си, отколкото да ги показва...
Ами ошашавил се е малко от мисълта за това как ще се справяте с две малки де4ица, но съм сигурна 4е е и много щастлив. Просто му дай време да се опомни.
Добре де, а как реагира той преди по4ти две години, когато му каза 4е си бременна с Вики4а?

# 17
  • Мнения: 447
И в двата слу4ая ми показа ,4е се радва - бяха планирани и желани.Блясъка в о4ите му ми говореше най-много.
Даже все бързаше той да се похвали,хем 4е с втората бременност  теста го направих на втория ден след закъснението и исках да из4акаме малко с радостта.
Не сме и повтаряли тестовете даже!Просто много се радвахме и по4нахме с плановете,та и досега...

А помня като се роди каката(хем в 08.10ч) и от вълнение с никой не му се събира6е ве4ерта-бе6е при мен в болницата.На втората ве4ер бе6е поканил колеги и приятели,но пак ги остави сами(30тина ду6и) да се 4ерпят,а той пак при мен стоеше в болницата.Беше много добър в изнудването на акушерките и без връзки се уреждаше да е при мен. Hug

# 18
  • Мнения: 314
ей,дидке!не си блъскай главичката с глупости Banghead,ами се радвай на бебчо.всичко ще си дойде на мястото.дай му малко време да приеме новината и ще видиш,че няма да има по-щастлив от него.а по въпроса ти как реагира съпругът ми-ами той беше на работа и аз му казах по телефона.зарадва се много и незнам как си е довършил смяната.почна да звъни на родата и да се хвали.

# 19
  • Мнения: 7 430
лллДобре де, а как реагира той преди по4ти две години, когато му каза 4е си бременна с Вики4а?


Ами показах му теста и му казах, че май съм бременна - той ме прегърна и гушна в себе си Hug
Май това беше  newsm78

ХЕ хе...имам напредък...сега всяка вечер казва "Лека нощ" на коремчето ми и го целува
Дали не съм била много строга с него newsm78

# 20
  • Мнения: 1 017
Дидонка, аз не бих искала пове4е  Hug Hug Hug
Май наистина малко строги4ка си била  Heart Eyes Heart Eyes
Дове4ера гу6   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 246
ДИДЕ,ето видя ли Hug Hug
Успокой се ве4е,и не го мисли това.
Всичко ще се нареди Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 370
Дидка, как може да се притесняваш и то точно за Миро newsm78? Сега си по-чувствителна и може би поради тази причина, си приела така реакцията му Stop. Я горе главата и само весели мисли! Hug Heart Eyes Hug

Дани като видя теста и беше побелял като платно #Crazy. Обаче, за да прикрие страха си, се опитваше да успокоява мен. Първото нещо, което ми каза беше да си запаля една последна цигарка за следващите 9 месеца. Е това радостна реакция ли е?  #Cussing out
Радваше се ама вътрешно. Какво да му се ядосвам като го знам, че си е такъв.  #2gunfire

# 23
  • Мнения: 500
При мен нямаше никаква романтика, аз ходих до болницата заради ужасния ми гастрит, а той ме придружи, че зверски ме болеше корема и имах чувството, че няма да мога да направя и 2 крачки без да падна- оказа се че съм била бременна на 8 седмици( имах си цикъл , от къде можеше да ми хрумне подобно нещо) и като му казах стана бял като платно и започна да ме успокоява, понеже го познавам разбрах, че е много развълнуван- но никаква външна изява:)))) само по-късно в болницата ми донесе витамини, че да съм се пазела:)))) Ако това може да се каже че е романтика......

# 24
  • Мнения: 270
и ние няколко месеца пробвахме да си направим бебе, а когато най-после видяхме теста с двете чертички бяхме много щастливи! В първия момент мъжа ми не знаеше какво да каже и ме попита дали ще му родя тай-хубавото бебе Laughing, а после ме попита дали не искам да полеем новината с по чаша вино, но после ми забрани да пия алкохол Wink, абе смешна работа така се шашна в началото! Не могат мъжете да разберат какво е бреминността и я осъзнават едва когато много си проличи, а с децата свикват, когато започнат до подразбират някои неща и станат по-интересни #Crazy абе мъжка му работа

# 25
  • Мнения: 934
При нас романтики нямаше - първия път го чакам, за да му кажа, самата аз ошашавена, цял ден. И като му казах най-накрая, той вика 'Трябва да си намерим по-голямо жилище.' Толкова! Тогава живеехме под наем в едно мъничко таванче. И не сме опитвали сериозно, но не се и пазехме - каквото стане. Е, станало беше. Аз пък се разплаках - как може да не покаже дори малко радост! ПОчувствах се страшно наранена. Той почна да ме успокоява, да казва как всъщност много се радвал... абе беше си ошашавен и той. После май отидохме на ресторант, но на мен ми пресядаше храната от всичките тези емоции.
Втория път каза нещо в смисъл на 'Ами хубаво' - но аз вече бях претръпнала и не очаквах кой-знае какъв възторг.

# 26
Хей, мила, чудих се като четох да се смея ли или какво....имам в предвид, че то май няма друг мъж дето по_адекватно и добре да е реагирал.
  Аz с моя, като се zапоzнахме, и след първия път и бях бременна. Преди това се майтапеШе, че масажа дето ми прави на гърдите действа супер zа уголемяване, е като му каzах как хубаво ме е намасажирал, та чак Ще ми се пръснат гърдите само се смя и си мислеШе че го будалкам... А после такъв стрес, беz да го покаzва обаче, че си говореШе насън, zа негово Щастие аz оЩе не раzбирах немски. Все пак официално бямне двойка от 20 дена, голяма лйубов, ама...Тогава zагубихме бебето.
   След около година (пак само веднъж се случи да не се паzим) и ето на...вместо аz да се съмнявам, оЩе не ми беШе zакъснял цикъла, и човекът ми вика, ти си бременна, питам zаЩо, а той...ми виж си гърдите само Shocked   След положителния тест ми каzа..ми то аz така си го бях и планирал...трябва да идем на лекар да видим всичко наред ли е, а след прегледа реакцията му беШе само...мм..да..трябва да пренасрочим датата zа сватбата (термина и сватбата бяха zа почти едно и съЩо време), после ми купи половин камион с нектари плодове....
  ВсъЩност толкова се радва, че му иде да креЩи, ама...мъже....

# 27
  • Мнения: 964
Дидке не се чуди всичките така реагират и моя беше същия.Уж планувахме бебе уж го правехме ама то стана веднага и той нямаше май много време да се настрой горкия.Като му казах че ще става татко той само каза "Пак" (имаме си батко от преден брак)и взе да гледа като тряснат с мокър парцал.По интересни бяха реакциите като му съобщих за близнаците,взе да крещи и да псува всичко що е доктор че нищоооооооо не разбира и само лъжат хората да се надяват.След няколко дена обаче проумя и взе да се пери като петел,като почнаха да го бъзикат че бил Баш Майстор....

# 28
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
май ние жените много филми гледаме Laughing
и да се радват няма да тръгнат да ска4ат и викат от радост. нали трябва да се правят на мъже Laughing

ние даже из4акахме 1 седмица за 2-ри тест за да сме сигурни #Crazy
радоста му беше само блясък в о4ите. като разбрахме , 4е е мом4е ми каза по-скоро оплашен-"зна4и ще ставам баща". и това в 7-ми мес. Laughing

ела го виж сега. убива за него.

Общи условия

Активация на акаунт