Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 27"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 30 628
  • 715
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 54


това с розавото не е ли Джансу  newsm78
Тя е, да Wink

# 676
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

">#at=35[/video]

# 677
  • Мнения: 8 631
Сиси, готини подписчета и аватарчета.  Wink Hug

Може ли линк за 17 епизод, че да го изгледам, най-накрая. Praynig


http://www.ddizi.com/izle/27053/Adini-Feriha-Koydum-17.-Bolum.htm
  bouquet  bouquet  bouquet

Тинче, на нея ми прилича. newsm78

# 678
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

значи и тя ще е на ревюто ooooh! е сега я втаса Фериха #Crazy

# 679
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
клюкииииииии

I read this in a page "Feriha will run away from halil and halil also is gonna disappear as he's afraid of what he did .. Feriah will explain everything to her family and they'll fight with halil's family and that's when the engagement ends completely
She'll go to Emir and sit together on the bench outside the hospital , then he'll kiss her and handy will see this from her room window and she'll cry .. koray feels so sad for her
It's said that the mysterious guest whom zehra opened the door to will be unal (Emir's father) he had come to cancel the debt they owe him as he wanted to make everything right after his son's accident .. It's said also that it might be Emir's mother ,, guess we'll just wait and see"

# 680
  • Мнения: 54
Нямам търпение за следващата серия. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 681
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Сис, и  аз    Heart Eyes казват , че тези епизоди ще са много хубави Praynig Praynig Praynig

# 682
  • Варна
  • Мнения: 2 380
Сис, и  аз    Heart Eyes казват , че тези епизоди ще са много хубави Praynig Praynig Praynig
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дано да има много целувки  kiss

# 683
  • Мнения: 21 201
Здравейте, най накрая приключих със задачите за деня и седнах да Ви изчета. Джансу и Лара гледам и те, ще присъстват на ревюто.  Джансу е толкова отвеяна, че надали, ще забележи нещо друго освен Емир. Лара по-скоро, ще разбере, че Емир е влюбен във Фери. Има две възможности-или да си замълчи какво е разбрала, както още в 1 епизод видя Фери в кафето с Емир, Корай и Ханде и не я изложи пред тях, или да изпее всичко на Джансу. Паднах от смях със снимката на Халил и Джансу, те и двамата наистина са луди и нека си се вземат двамцата. Забравих да Ви кажа, че днес, като гледах повторението на серията, за първи път по време на филма вървеше й рекламата му. Ще гледам да не би да пуснат трейлъра по-рано.

# 684
  • Мнения: 61
Момичета, Вие съпоставяли ли сте играта на Хазал в ЗП И в АФК. В ЗП почни не я забелязвам, някак не ми влияе по никакъв начин любовта на Нихал към Бехлюл, но в АФК е друго нещо. А според Вас?
аз точно в ЗП си я харесах, просто там ролята и е коренно различна
Съгласна съм с Тинчето.  Peace
Peace и аз в ЗП я харесах, Хазал е причината да гледам тоя сериал, също така.... идея нямах за никой др актьор от АФК, търсих си нещо с нея и попаднах на АФК и ВАС  Hug

# 685
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Сис, и  аз    Heart Eyes казват , че тези епизоди ще са много хубави Praynig Praynig Praynig
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дано да има много целувки  kiss

аз искам и друго luvbed luvbed

# 686
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичета, Вие съпоставяли ли сте играта на Хазал в ЗП И в АФК. В ЗП почни не я забелязвам, някак не ми влияе по никакъв начин любовта на Нихал към Бехлюл, но в АФК е друго нещо. А според Вас?
аз точно в ЗП си я харесах, просто там ролята и е коренно различна
Съгласна съм с Тинчето.  Peace
Peace и аз в ЗП я харесах, Хазал е причината да гледам тоя сериал, също така.... идея нямах за никой др актьор от АФК, търсих си нещо с нея и попаднах на АФК и ВАС  Hug

аз пък не ми се хващаше нов сериал защото като се знам как се запалвам иииии ............, но Хрис ми прати да преведа едни клипчета и от тогава няма отървия

Хрис, благодаря  bouquet

# 687
  • Мнения: 54
Момичета, Вие съпоставяли ли сте играта на Хазал в ЗП И в АФК. В ЗП почни не я забелязвам, някак не ми влияе по никакъв начин любовта на Нихал към Бехлюл, но в АФК е друго нещо. А според Вас?
аз точно в ЗП си я харесах, просто там ролята и е коренно различна
Съгласна съм с Тинчето.  Peace
Peace и аз в ЗП я харесах, Хазал е причината да гледам тоя сериал, също така.... идея нямах за никой др актьор от АФК, търсих си нещо с нея и попаднах на АФК и ВАС  Hug
И аз по абсолютно същия начин Hug

# 688
  • Варна
  • Мнения: 2 380
Момичета, Вие съпоставяли ли сте играта на Хазал в ЗП И в АФК. В ЗП почни не я забелязвам, някак не ми влияе по никакъв начин любовта на Нихал към Бехлюл, но в АФК е друго нещо. А според Вас?
аз точно в ЗП си я харесах, просто там ролята и е коренно различна
Съгласна съм с Тинчето.  Peace
Peace и аз в ЗП я харесах, Хазал е причината да гледам тоя сериал, също така.... идея нямах за никой др актьор от АФК, търсих си нещо с нея и попаднах на АФК и ВАС  Hug

аз пък не ми се хващаше нов сериал защото като се знам как се запалвам иииии ............, но Хрис ми прати да преведа едни клипчета и от тогава няма отървия

Хрис, благодаря  bouquet
Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 21 201
Аз пък първо открих първо Вас. Четях Ви, но без да гледам филма. Комуникирането по между Ви, топлите Ви отношения една с друга, за разлика от други теми, ме провокираха да се загледам в него, за което Ви благодаря. Харесаха ми Хазал и Чагатай, като екранна двойка и така до днес. За мен е много важно персонажите в даден филм да ме грабнат.

Общи условия

Активация на акаунт