Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 27"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 30 572
  • 715
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 2 346
Сис, и  аз    Heart Eyes казват , че тези епизоди ще са много хубави Praynig Praynig Praynig
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дано да има много целувки  kiss

аз искам и друго luvbed luvbed
То и аз искам но те я карат по бавния начин  Laughing Първо да започнат да се целуват като хората  Mr. Green

# 691
  • Варна
  • Мнения: 2 346
Май на спомени го откарахме  hahaha hahaha hahaha Аз съм тука откакто терзийка пусна новина в ЗП че почва сериал с Хазл и после невин го преведе и трейлърче пуснаха и пуснах темата и срещнах вас  Hug Hug Hug

# 692
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Аз пък първо открих първо Вас. Четях Ви, но без да гледам филма. Комуникирането по между Ви, топлите Ви отношения една с друга, за разлика от други теми, ме провокираха да се загледам в него, за което Ви благодаря. Харесаха ми Хазал и Чагатай, като екранна двойка и така до днес. За мен е много важно персонажите в даден филм да ме грабнат.

има химия м/у тях , а и са много харизматични/ Чаги повече Heart Eyes/

# 693
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Май на спомени го откарахме  hahaha hahaha hahaha Аз съм тука откакто терзийка пусна новина в ЗП че почва сериал с Хазл и после невин го преведе и трейлърче пуснаха и пуснах темата и срещнах вас  Hug Hug Hug

е мене доста по рано hahaha

# 694
  • Варна
  • Мнения: 2 346
Май на спомени го откарахме  hahaha hahaha hahaha Аз съм тука откакто терзийка пусна новина в ЗП че почва сериал с Хазл и после невин го преведе и трейлърче пуснаха и пуснах темата и срещнах вас  Hug Hug Hug

е мене доста по рано hahaha
да тебе най отдавна те знам  Hug Hug Hug
Нали си ми сестричка как няма да те знам отдавна  Mr. Green

# 695
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

">#at=16[/video]


Май на спомени го откарахме  hahaha hahaha hahaha Аз съм тука откакто терзийка пусна новина в ЗП че почва сериал с Хазл и после невин го преведе и трейлърче пуснаха и пуснах темата и срещнах вас  Hug Hug Hug

е мене доста по рано hahaha
да тебе най отдавна те знам  Hug Hug Hug
Нали си ми сестричка как няма да те знам отдавна  Mr. Green

ами сестрите се намираме навсякъде

# 696
  • Мнения: 21 201
Е, аз като Ви чета от кога сте,гледам май съм последна тук, но това не ми пречи да се чувствам комфортно с Вас.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 2 346
Отивам да се къпя а вие да не се отвеете някъде със спомени и да надминете 60 страница  Mr. Green hahaha

# 698
  • Мнения: 8 487
Току-що изгледах серията - страхотна е. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много ме ядосаха Джансу и Халил - по понятни причини. #2gunfire #2gunfire
Може ли да ми кажете името на песента, която пуснаха, като извеждаха Емир и Ханде от операционната? Praynig

# 699
  • Мнения: 0
ето я песента мила:Goksel -- Kursuni Renkler

# 700
  • Мнения: 8 487
ето я песента мила:Goksel -- Kursuni Renkler
Благодаря.  bouquet

# 701
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Габи , пак сме само двете

# 702
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 703
  • Мнения: 61
http://www.facebook.com/video/video.php?v=184905658229041


това ново ли е  newsm78 не е ли от 6 май, или там беше Чаги със др дрехи Rolling Eyes

# 704
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201



мисля , че имаме нужда от една анкета

Кой е пред вратата на Ръза и Зехра?

а/ Юнал

б / Санем  

в/ Джансу

г/ Емир

д/ Халил и Фериха

е/ семейството а Халил

ж/Лара

з/ друг/ споделете в темата/

с 2 опции за избор

Общи условия

Активация на акаунт