Колко е изпила тая "мацка"?

  • 4 925
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
И аз си мислех, че човек с такива промили (хеле пък мацка) трябва да е полумъртъв поне.  А тя и кола карала..

# 16
  • Мнения: 4 300
Мъжът ми току що ми каза, че днес ходил, по точно в работата им имало някакви прегледи с очила, които симулират напиване . Сложил бил такива за 1.3 промила и имало различни упражнения. Каза, че виждал тройно, но се справил горе долу добре( ходене по назъбена линия и т.н.). Освен това им изчислявали според някакъв индекс на телесната маса и предпочитаните питиета- за него 2 чашки вино били 0.4.

# 17
  • Мнения: 386
При тези промили няма как да е жива, или поне щеше да е в кома.
Според медицината е така, но са хващали и човек с 6. Тъй че никога не се знае знае ли се.

Според майка ми от 3.5 нагоре говорим за изпито количество над литър.

По принцип са хващали човек и с 8 промила алкохол! Тъй че нищо не ме учудва Simple Smile
Ето го случая от преди 3 г. http://vbox7.com/play:5743027e

# 18
  • Мнения: 139
Ех, ама са и нашите телевизионери. Не са се допитали до полските си колеги, да се научат що е то пиянски рекорд Laughing
Дано само да са я прибрали тази в участъка докато изтрезнее, че да не утрепе някого на пътя.

# 19
  • Мнения: 654
Какво ли е накарало тази 31 жена да се натряска така?
Това се питам откакто чух новината newsm78

# 20
  • Мнения: 186
Преди години една позната се хвалеше,че първия път като се напила,била изпила 4 водни чаши водка....
Май нещо за канарче ме взе.  Outta Joint
Нищо чудно тази вярно с водни чаши да е пила. Drunk

# 21
  • Мнения: 371
И аз си мислех, че човек с такива промили (хеле пък мацка) трябва да е полумъртъв поне.  А тя и кола карала..

Че и в права пътека ходела, само малко заваляла думите Shocked

# 22
  • София
  • Мнения: 175
Ударила е няколко линии, станала е като попивателна гъба, вкарала е 4-5 големи водки/уискита и се е почувствала безсмъртна. Добре че не е убила някого, свинята свинска!

# 23
  • Мнения: 1 317
Една ей такава героиня уби мой много близък приятел преди 2 месеца. Тя - с 2 промила, 50 кила. И преди е хващана да кара много пияна, ама е, на ... кара си докато не уби! Повръща ми се от такива нищожества!

# 24
  • София
  • Мнения: 6 810
Не вярвам да е изпила реално толкова много и да върви в права линия.  Wink

Последна редакция: вт, 10 май 2011, 09:36 от Klemy

# 25
  • Мнения: 646
Да пие колкото иска и да се трови, ако ще...Бедата е, че сяда зад волана, а по този начин застрашава невинни хора. За съжаление все по-често стават случаите на подобно лекомислие, а последствията са ужасяващи.

Общи условия

Активация на акаунт