КГБ = Клуб на Готините Баби - 110.

  • 42 920
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 476
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЕЛИ!ШПУНЦ,ОТ СЪРЦЕ ЖЕЛАЯ ВСИЧКИТЕ ВИ МЕЧТИ ДА СЕ СБЪДНАТ-ДА Е НАЙ-ЗДРАВОТО,УМНО И ПАЛАВО ДЕТЕ!


Шпунц,за теб с много обич!
                   
                  Добро утро,момичета!Пожелавам ви лек и спокоен ден!

Последна редакция: нд, 08 май 2011, 11:24 от Didia

# 76
  • Мнения: 2 099
ШПУНЦ, МИЛА, ОТ КЪСМЕТ И ЗДРАВЕ ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕ ВЕЛИ! ЧЕ И ВИЕ ПОКРАЙ НЕГО!   bouquet  bouquet  bouquet
Леле, зад гърба ми настана затишие. Това означава,, че внучо задълбочено "чете" - къса книжка ще рече, набарал е и е нагънал кутия бонбони или пък щедро посипва по целия хол пакет с фъстъци... Край на спокойствието пред компа  Sick
Ще докладвам за поредната беля... 

# 77
  • София
  • Мнения: 2 675
Добро утро, момичета!

Колко е хубаво като имаш за четене доста материал. Аз от вчера следобед не ви бях чела, та сега ми беше добре.

Честити 5 годинки на чаровното дете Вели!

Да е жив и здрав, да радва много всички у дома, всички проблеми да останат зад гърба му!





За мама Оля и баба




Здравче-Мравче, ти все едно говориш за моя тайфун, когато беше на неговата възраст. Не, че сега е много по-голям, но тогава беше... Търпение и ходене след него непрекъснато. Момичетата, май са по-кротки. Поне моето момиче беше много послушно и разумно. Този не ще да ни чуе. Да са живи и здрави! И бабите им да тичат след тях, пък и нервите да са здрави.  hahaha

Яжка, радвам се да те видя и да прочета. Че напоследък прелиташ само телеграфно край темата.  Heart Eyes

Мими, разписвай се и ти по-честичко.

Айша, много интересно с този педикюр. Аз бях чувала за него, ама не си спомням от кого. Ще кажа на дъщеря ми да ми запише някъде час.

Танче, много хубаво стихче за добре дошло на лятото, като молитва за слънце звучи. А дано хване декиш и да дойде скоро, че умряхме от студ.

Ох, и аз исках да пиша още и да спомена всички, но уви, Владимир ме вика да играя с него на криеница и настоява, и ме дърпа.  Joy

Лек ден!


# 78
  • тук и там
  • Мнения: 312
Честит Рожден Ден,Вели!

Желая ти детенце мило
да бъдеш винаги щастливо
и само хубави неща да блескат
в твоята душа.
Да бъде светъл празник
цялото ти детство.
Щастлив да бъде всеки идващ ден!
Щастливи цялото семейство
със мами , тати най-отпред!!

Шпунц,да ти е жив и здрав,Вели,весел и щастлив!
За мама Оля и баба!



# 79
  • София
  • Мнения: 4 179
Шпунц, честит рожден ден на Вели!

Да е здрав, да има щастливо детство и да се сбъдне всичко, което му пожелаят на днешния ден!

Весел празник!

Аз днес се подстригах, сложих една постна манджичка за асортимент, че още има от месищата и сядам да си поджъткам тук. Laughing

# 80
  • Мнения: 1 250
ЧЕСТИТ ПЕТИ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛИЯ   ВИ  КРАСАВЕЦ, ШПУНЦ HugВАШИТЕ  НАЙ  СЪКРОВЕНИ ЖЕЛАНИЯ ЗА ВЕЛИ, СА И МОИТЕ ИСКРЕНИ ПОЖЕЛАНИЯ Hug Hug





-----------


Миналата седмици в понеделник бе деня в който с двеминутна сирена се отдаде почит на унищожените милиони в холокоста Tired Face

Тази вечер в 8 часа ще прозвучи сирена в чест на падналите почти 23 000 войници във воините Tired Face Tired FaceУтре военните гробища в страната ще са препълнени от хора, които ще отдадт почитта си към падналите боици  паднали  за да  може може утре вечер този древен народ да чествува с гордост 63 годишния рожден ден на младата  си държава  Praynig

Улиците ,къщите, колите са украсени с флагове, а след утре вечерната  тържествена заря всички паркове, стадиони, амфитеатри ще се изпълнят с народ за да гледат и се радват на известните и любими певци, изпълнители, състави и т.н.А вдругиден, вторник на самия ден, хората плъзват по традиционните пикници в природата и миризмите на скари се разнасят навсякъде Simple Smile




Пожелавам на всички ви приятна неделя, а аз се отправям да взема големия от училище Hug

# 81
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛИЯ ВЕЛИ !МНООООООГО ВЕСЕЛИ ДНИ МУ ПОЖЕЛАВАМ!

           

Здравейте,момичета! Аз си изпратих децата и сега вече мога да се включа.
Айша, много е интересно това с рибките!Бих пробвала, но както е писала Мими при нас няма такива екстри.
Маринче,няма момчета,няма момичета!Децата са си деца.Ела да видиш при Анжелка какво става hahahaБелята все подире й ходи hahahaИ все ги ръси едни....Тази сутрин й давам кисело мляко,а тя се мръщи: било нацепено и имало пъпки Joy Верно,че беше малко по-тричаво,ама чак на пъпки! hahaha А вчера ходихме на гости у една приятелка,която има огромно куче (вързано) и малка булонка.Булонката се покачила при голямото и нещо го души,а Анжелка вика:" Бабооо, Люска иска да сучи от Ламби! При това се е качила на покрива на къщата му!" А след като слиза от покрива тя го милва с думите: Браво,герой!Не падна! hahahaСнощи пък си искаше "нурифенената " възглавница (дунапренената) Joy Абе,изобщо...
Майка е по-добре. Продължаваме опитите със стола.Дори тази сутрин като видяла,че всички спим сама стигнала до тоалетната.После й се карах,че не ме е извикала.

# 82
  • Мнения: 1 250
Сега получих по меила това Mr. Green




      Кой номер е най секси?

    По време на курс по нyмерология лектора пита учениците дали някои от тях знае кой номер е най секси
    21593 отговаря един от тях
    Защо точно този номер -пита учуден лектора?

    Защото , отговаря курсиста  ако 2ма мислят  само за 1, тогава след 5 седмици приблизително ще открият че след 9 месеца ще бъдат 3.

    Лектора  останал шокиран

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 3
Шпунц, честит рожден ден на Вели. Много да ви радва, да порасне щастлив и да бъде подкрепа на баба.
Момичета, сядам само за малко, че от сутринта пък ми се счупи канала на мивката в кухнята, та познайте - първо наводних цялата кухня, докато усетя, и съм раздигнала всичко - прах пътеки, и правих основно чистене - така и така всичко е на вън. Междувременно готвих, а сега чакам народа да се прибере от работа, да ми оправят мивката и да подредя.
Довечера, ако имам още сили, ще се включа отново.( Hug Hug Hug

# 84
  • Мнения: 4 370
честит рожден ден на вели1
много здраве, късмет, весели игри и всички очаквания за него да се сбъднат в най-скоро време!

Днес и тук цял ден вали,та сега седнах на седянката. По-късно ще гладя,само това остана несвършено от днешните задачки.
Яжке, благодаря  че си обърнала внимание на всеки от нас   bouquet
То и аз когато пиша повече, преди това си записвам,че докато прочета последния пост и съм забравила всичко предишно.
Яна, много лошо това с мивката ти и на тоя дъжд как ще сушиш тия пътеки.
Янче, твоята внучка все бисери ръси  Joy
Относно децата, всяко си е различно, независимо дали е момче или момиче.
Софи е много кротко и послушно дете, не се тръшка за капризи и като й обясниш като на голям човек всичко разбира и се съгласява. Напълно оправдава името си МЪДРОСТ.

# 85
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър ден , момичета!  bouquet
Ходихме с приятели на сгляда - първо причастие на деца от градчето.  Peace
Много красиви децата , родителите , голямо тържество беше.  Grinning
После пийнахме по кафенце , биричка , кой какво душа му искаше и
тамън сега влизам у нас.  Crazy
Яжка , запалила съм всичко у нас , да се греем , че даже и широко
прозорец съм отворила.  Mr. Green Не ме е срам.  Laughing
Яна , и моя лаптоп е стар , ма се слушаме , като издъхне съвсем тогава ще го мисля. Peace
Но , вече 12 год. ме слуша.  Laughing
На всички много  Hug и  Heart Eyes .


Честит рожден ден , Вели!
Много здраве , радост , весели и безгрижни игри!


Шпунц , Олче , да ви е жив и здрав!
Хубав празник!

# 86
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет,привет!
Прибрахме се от село.Заведохме си детето и сега пак се прибрахме.Сега ще се развихря малко,че утре сме на тръстиката.Пак не усетих почивните дни. ooooh!

Честит Рожден Ден на Вели !Щастливи детски дни!Да сбъдне всички очаквания на семейството.  bouquet
По късно ще се включа,че времето ме притиска. Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 77
Толкова съм работна, че чак ще отида да се видя в огледалото и да си се порадвам! tooth
Нали съм сама у дома, Стефан е на двора, няма кой да ме похвали! Joy
Изтупах, изметох, стирка......измих комарника на терасата......прах обирах......
Стефан изми остъклението, без да му се моля, после обра лапада от двора на майка ми, изми го,  аз го попарих и направих четири торбички за фризера............
Работна фамилия сме, дума няма!
Минах през банята и вече си чакам гърчетата, чух ги били на Петолъчката.
Два дни не съм излизала навън, да съмва утре, че мразя дни без задачи, ще се пръсна от скука!  Laughing

Отивам да си нахраня мамата, че непрекъснато вика "хайдееее, закъснява обядааааа!" eat
Пък може посред нощ да е, за нея е все обяда!
Grinning

# 88
  • София
  • Мнения: 2 675
Привет!

Моето слънчице го взеха вече, че утре ще ходи на градина вече. Ама що кандарми отнесе майка му - не иска и не иска да си тръгва на никаква цена. Е, направо се изнерви мама, ама накрая сколаса с уговорката, че пак ще се върне у нас. Че кой ще му даде да прави каквото си иска цял ден.   Laughing

Фури, стига се вихри ти, стига ти работата на село. Сега почивай малко.  Heart Eyes

Жабче, благородно завиждам за топлото време и хубавите развлечения. Тук си вали кротко и напоително и е студено. Аз съм си пуснала печка тези дни.

Мери, и моята Мила като малка беше такава, каквато описваш Софи. То и затова аз писах с уговорката, че става дума за мойта дъщеря. А синчето й, не се разбира от дума понякога. Във вечна опозиция е. Но, когато реши да е добър е златен. Но, добър или палав идва по няколко пъти да ме целува и да ми казва обичам те. А навън тича да ми откъсне жълтурче, да ми го подари и пак да ме целуне. Та хлапето те омайва и не му се сърдиш.  Joy

Здравче, как е тоя тайфун? Не се ли умори вече?

Яне, голяма беля станала у вас. И наистина, в тази влага как ще съхнат пътеките бавно, ама няма как.  newsm78

Каролинче, вицът си го бива, но много ми хареса и това, което си пратила по мейла: Историята на Пепе!

Янче, хубаво е че мама гледа да не се залежава и става по малко. А Анжелка е голяма сладярка и бърборица.

Римар, честита ти подскрижка. О, и аз съм фен на постните маджи и сега правих една картофена манджа с праз и маслини. За театъра не съм забравила. Ще ходя другата седмица да видя какви билети има.  Hug

Диди, как сте у вас? Децата завърнаха ли се?

Е, Танче, много си уфатна булка. Дядо Стефчо и той. Сега довечера и на него нещо специално за вечеря му предложи. Дойдоха ли си гърците?

Хайде, пак стана дълго писание. точно  по мой тертип.  Embarassed








# 89
  • Мнения: 2 025
 Привет,привет!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЕЛИ! ДА Е ЗДРАВ,КЪСМЕТА ДА Е ВИНАГИ С НЕГО!
ДАПОСТИГНЕ ВСИЧКО,КОЕТО ОЧАКВАТЕ ОТ НЕГО !!!

   

Шпунц - за тебе


Ако и този път не се появи картинка - отказвам се.Сайта е отвратително натоварен .
 

на всички  празнували през почивните дни - честито ! Да сте много,много здрави!!!

Аз се позагубих тия дни ,но бях на хубаво място .
Ето тук.
http://www.troyan-bg.com/page.php?page=tritekyshti

Изкарахме си много хубаво.Има и снимком материал,но е пръснат на 2 фотоапарата,телефони и имам обещанието от щерките  да ми изпратят тези,които ме интересуват,за да ви ги покажа Grinning Grinning

Сега изчезвам,че имам чанти за оправям с багажи,в банята,да гладя и т.н.

Последна редакция: нд, 08 май 2011, 20:32 от Gabkata

Общи условия

Активация на акаунт