Бебешката количка- цяла наука за второ висше №10

  • 59 149
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 44 074
супер си е количката, за едно пораснало дете, на не мн дълги разстояния или при пътуване особенно със самолети, летища и т.н. има си предимствата.

# 706
  • Мнения: 0
За същата говоря,абсурд не мога да се излагам с такова творение.

Всъщност е по важно да е удобна отколкото красива  Wink
Е разбира се е въпрос на компромис, може би някъде по средата  и нека не забравяме, че покрай грозното красивото се откроява още повече Laughing

# 707
  • Мнения: 1 650
нема угодия
с голям багажник грозно, без багажник пак грозно ... със стандартен багажник скучно  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 6 441
нема угодия
с голям багажник грозно, без багажник пак грозно ... със стандартен багажник скучно  Mr. Green
Laughing Като мъжете  Mr. Green

# 709
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Споко бе хора,просто си казах мнението,а вие се опитвате да ме навиете.Ама не ми харесва и това си е.Всеки си има вкус.

# 710
  • София
  • Мнения: 44 074
мне...никой не те навива за нищо...

# 711
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Добре,успокоих се.Да попитам за този универсален сенник някой дали го е виждал на живо как се захваща отстрани?Аз днес отскочих до Сладури и ми показаха два вида,но изобщо не изглеждат по този начин отстрани ами стърчат ,като крила на пеперуда.Много глупаво изглеждатТова на указаната снимка изглежда,като продължение на сенник на количка.Благодаря предварително.http://kasida.bg/universalen-sennik-za-kolichka-safety-1st-254-1915.html

Последна редакция: ср, 22 юни 2011, 16:16 от iv.elina

# 712
  • Мнения: 0
Добре,успокоих се.Да попитам за този универсален сенник някой дали го е виждал на живо как се захваща отстрани?Аз днес отскочих до Сладури и ми показаха два вида,но изобщо не изглеждат по този начин отстрани ами стърчат ,като крила на пеперуда.Много глупаво изглеждатТова на указаната снимка изглежда,като продължение на сенник на количка.Благодаря предварително.http://kasida.bg/universalen-sennik-za-kolichka-safety-1st-254-1915.html

Закрепва се на 3 места (отгоре и от двете страни по 1) към сенника с помоща на малки да ги наречем щипчици.
Сенника си има механизъм за сгъване и в сгънато състояние се прихваща с велкро.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 23 649
Аз ей този харесах - http://sladurite.com/product.php?ProductID=3050 и се чудя как ще да е. На мен идеята ми е да го закряпям на дръжката на коша за новородено, да пази сянка на краката.

# 714
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Да и този гледах и ми се струва,че няма да пази голяма сянка.Другия,който ми показаха също има клипсчета от двете страни,но е като правоъгълник със заоблени краища и според мен защото е с такава форма се получава това стърчене от двете страни.Изобщо не изглежда,като продължение на сенник на количка.Ама едно обяснение му дръпнах.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 23 649
А този на Safety 1st, който показа виждала ли си на живо? Издаден ли е напред или се спуска вертикално отпред?

# 716
  • Мнения: 2 558
Аз ей този харесах - http://sladurite.com/product.php?ProductID=3050 и се чудя как ще да е. На мен идеята ми е да го закряпям на дръжката на коша за новородено, да пази сянка на краката.
Янтра, аз ползвам същия такъв, само че от Ибей го бях поръчвала миналото лято, много е удобен  Peace
Завързва се отстрани, отзад, където намериш за добре и пази доста сянка.

# 717
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Аз този,който показах на Касида не съм го виждала на живо.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 23 649
desex Благодаря! Щом имам препоръка си го поръчвам. Защото като закопчея коша за новородено с  покривалото за крака и вътре става задушно. А сенника към коша закрива само горната част на тялото на бебето.

# 719
  • Мнения: 74
Имам сенника на Safety 1st, захваща се за този на количката и може да се вдига и спуска, спуснат докрай оставя само пръстите на краката на дъщеря ми на слънце:)
Всъщност имах го, защото без да искам съм го сплескала с нещо и от едната страна пластмасата се е счупила, но миналото лято постоянно си бяхме с него

Общи условия

Активация на акаунт