Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVII

  • 59 343
  • 736
  •   1
Отговори
# 255
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584
mishchitzata, как ще са били на еднаква възраст, ако визираш червената шапчица, майка й и баба й т.е Аманда Сейфрид, Вирджиния Медсън и Джули Кристи според мен имат по над 20 г. разлика помежду си  Thinking

# 256
  • София
  • Мнения: 3 880
kiora, едно знам - напишеш ли го така, няма да го гледам. изобщо не ми трябва да си завличам задника до киното, вярвам ти Hug
и ако има един свеж виц - кое е това нещо, което се е родило в Англия, развило се е в Бразилия и е умряло в България? футболът.
то да добавя - и киното, и киното.

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 17:20 от Aurora

# 257
  • София
  • Мнения: 1 781
angeles  горе долу наистина толкова им е разликата, но във филма ми седяха мнооого сходни... особено бабата и майката. Незнам...чак кукленски. Както и бащата на момчето и момчето за което трябваше да се сгоди Шапчицата. Супер подобни на възраст ми бяха.

# 258
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584
Е може, въпрос на гледна точка:)

# 259
  • Мнения: X
На мен "Ергени за седмица" ми беше доста блудкав, несмешен и предвидим. Направо ССФ филм. Mr. Green

# 260
  • Мнения: 2 280
И на мен, спрях го на 20та минута.

# 261
  • София
  • Мнения: 6 219
На мен "Ергени за седмица" ми беше доста блудкав, несмешен и предвидим. Направо ССФ филм. Mr. Green

Не можах да го изтърпя...

# 262
  • Мнения: 94
На мен "Ергени за седмица" ми беше доста блудкав, несмешен и предвидим. Направо ССФ филм. Mr. Green

Не можах да го изтърпя...

Аз също ...Дори не го догледах докрай! Peace

# 263
  • Мнения: 776
kiora, едно знам - напишеш ли го така, няма да го гледам. изобщо не ми трябва да си завличам задника до киното, вярвам ти Hug
и ако има един свеж виц - кое е това нещо, което се е родило в Англия, развило се е в Бразилия и е умряло в България? футболът.
то да добавя - и киното, и киното.

Aurora ,  Hug, благодаря за гласуваното ми доверие Mr. Green  bouquet, но не се знае, на теб може и да ти хареса Peace

Water for elepahants
http://www.imdb.com/title/tt1067583/

Даже забравих, че съм го гледала Embarassed Средна хубост романтичен филм с дразнещо блудкав финал Peace Направи ми отрицателно впечатление, че няма екранна химия между Роб и Рийз, което си пролича най-вече в любовните сцени (където някой (отвярям скоба в скобата, но да уточня Laughing, че бе възрастен) в киносалона, незнайно защо, се изхили и покрай него ,като в детската градина, всички подред в залата Mr. Green  hahahaНе сме виждали явно, всички...). Рийз ми стоеше като "майка", Роб - като син. Не съм чела допълнителна информация за създаването на филма, но ми се струва, че даже й беше неприятно в компанията на RP Rolling Eyes

# 264
  • София
  • Мнения: 6 219
Гледах Jeux d'enfants
httр://www.imdb.com/title/tt0364517/
Не мога да кажа, че не ми хареса, но историята ми се видя твърде извратена.

# 265
# 266
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584
Гледах Jeux d'enfants
httр://www.imdb.com/title/tt0364517/
Не мога да кажа, че не ми хареса, но историята ми се видя твърде извратена.

 Laughing Joy

# 267
  • Мнения: 2 241
Гледах Jeux d'enfants
httр://www.imdb.com/title/tt0364517/
Не мога да кажа, че не ми хареса, но историята ми се видя твърде извратена.

 Laughing Joy

Не мога да не се включа. Grinning
Отдавна не съм писала в тази любима тема, но от време на време надничам и понеже всички хвалеха Jeux d'enfants, гледах го и аз. Боже, толкова филми гледам (горе-долу по един на ден, понякога и два), но не си спомням през последните години филм, който да ме е подразнил толкова много. Застанах на нокти от началото на филма, та чак до края. Дори не съм сигурна, че мога да обясня точно защо. Сигурно заради изключително неприятните двама главни герои, все се е случвало във филм единият да ми е неприятен, но и двамата ми дойдоха в повече. Сценарият що се отнася до мотивацията и до развитието на характерите им ми се стори доста плитък и неубедителен.
Хареса ми в чисто визуално отношение, без обаче да блести с особена оригиналност - доста заемки оттук-оттам.

# 268
  • София
  • Мнения: 6 219

Не мога да не се включа. Grinning
Отдавна не съм писала в тази любима тема, но от време на време надничам и понеже всички хвалеха Jeux d'enfants, гледах го и аз.

 бих искала да попитам ангелес защо ми се смее на поста. Извратена ми беше историята... принципно в живота не си падам по игрите и това е единствената причина. Не мисля, че това е правилният начин да обичаме. Мисля, че и героите го разбраха.

Котка, с теб съм готова да поспоря. Не мисля, че героите са дразнещи, въпреки, че не съм съгласна с тях. Също така не бих нарекла и сценарият плитък и неубедителен. Напротив заслужава си да се изгледа и една такава гледна точка върху проблема за "игричките" между хората, разбира се, ако го разгледаме по - мащабно. Колкото до оригиналността му - къде намираш заемките, за които говориш?


# 269
  • Мнения: 534
Хареса ми Vares - Kiss of evil / Варес: Целувката на злото (2011)
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=63147
Готина скандинавска кримка  Simple Smile, детективът ми се стори ала Марлоу  Wink (по скандинавски), много лека и естествена игра. След трилогията "Милениум", изобщо не смея да подценявам скандинавците.
Wink

Общи условия

Активация на акаунт