Тема Незабравима (Unutulmaz) 195

  • 27 052
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Добро утро дружина Незабравима!Желая ви приятен и спорен ден!
   

# 691
  • Мнения: 9
Добро утро, приятели!
Желая Ви усмихнат и спокоен ден....



П.С Розовка, благодаря ти за преводите на фрагментите..  Hug newsm51 newsm51 newsm51

# 692
  • Мнения: 315
Добро утро момичета,
снощи /след като се отказах да проверявам/са пуснали фрагменти.
Естествено са ужасни ,но то други не сме и очаквали.Итрите фрагмента са многоблизки -тук там са вмъкнали по някой кадър.!!!
----------------------------------------
Благодаря на момичетата ,който са превели фрагманите!
 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51
-----------------------------------------
Бобоякче, чудесно обръщение към "Байряк"/както го беше нарекла една дама/
 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525
------------------------------------------

# 693
  • София
  • Мнения: 1 395
Добро утро! За пореден път се убеждавам, че тук телепатията е на ниво! Това стихче по-долу го написах още преди да съм прочел какво сте коментирали късно снощи, преди да съм видял снимката на този симпатяга продуцента и обръщението на Бобо към него, естествено, което е просто върха!

Финални дертове

Финал щастливо-тъжен
Байрям ни готви за десерт
За Еда Харун омъжен,
Но с един финален дерт

Хеликоптера пропада
Перката не се върти
Поръчал е Бату от ада
двигателя да се строши

Дали помощ ще пристигне
Не остана жив герой
Хеликоптера да вдигне,
зрителя да успокой

Сам Байрям това ще свърши
На друг да плаща той не ще
Перката не ще се скърши
Байрям държи я със въже

Вертолета се снижава
Рев на фенове ечи,
но Бату не се предава
Въжето къса със клещи

Настъпва тишина гробовна
На косъм хепиенд виси
Не – историята любовна
Байрям решил да удължи

# 694
  • София
  • Мнения: 281


На вашето внимание - Ахмет Байрам... Вадете арсенала...

Тоя пич верно изглежда много брутален!  Няма да се спре пред нищо! Ще ни прегази да знаете!

Ще ни прегази друг път! Най-много от хеликоптера да ни подвее фустите...на брега е и е ветровито... smile3532
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo Че, сме и бая фусти!  hahaha hahaha hahaha
smile3532 smile3532 smile3532
Добро утро компания  bouquet Laughing Heart Eyes
Усмихнат ден .... Laughingи внимавайте с фустите LaughingДобре ,че тук днес не е ветровито hahaha Joy
hahaha
Бай Ганьо......моите искрини  аплодисменти за твоите творения smile3501 newsm10 smile3525

Ветровит финал


Фусти ......нейде там се веят
Като знамена но бели-НЕ
Чакат.... сцената финална
Не екранна .....а реална

Фусти......нейде там се веят  
Обещали са да издържат
Като брегова.....охрана
Пазят обичта....голяма

Фусти.... нейде там се веят
А над тях е синьото небе
Хеликоптер.... с грилянди
Любовта финална ще им доведе

# 695
  • Мнения: 3 203
Привет дружина . Hug Heart Eyes

Бганьо ,Боб поздравления за последните ви творения. smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51

# 696
# 697
  • Русе
  • Мнения: 2 315
Бганьо, Боб, невероятни сте и стиховете ви също! newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Обръщението на Бобо към БАЙРЯК БАЙРАМ е върховно! Поздравление, Бобояна!Що не събудих квартала сутринта?! hahaha hahaha hahaha smile3501 smile3501 smile3501 txtloves txtloves txtloves
Мокси, 4удесно оформление на "Медицински сестри" в действие! lovekiss lovekiss lovekiss

# 698
  • Мнения: 79
Поздравления  за стиха ти, Боб! Понеже за фусти си говорим и за фантастика, аз си представям Еда на финала в хеликоптера с голяяяма бяла фуста под булчинската рокля и когато вертолета аха да падне Еда награбва Харун и Ямур и скача в морето. Но понеже фустата й е толкова голяма, че се разперва като парашут и тримата плавно се приводняват на приготвения от Байрям предварително сал (за по-евтино, че вече не му останаха пари за яхти). Нещо такова ми се привижда - хем любов, хем екшън, хем фантастика. И именно това ще изненада Бату, който никога не е предполагал, че една фуста може да свърши толкова полезна работа, понеже той от фусти май не разбира. А аз през това време като най-верен фен съм заел позиция непосредствено до сала и гледам ли гледам какво става под фустата, пардон парашута.

# 699
  • Русе
  • Мнения: 2 315
Поздравления  за стиха ти, Боб! Понеже за фусти си говорим и за фантастика, аз си представям Еда на финала в хеликоптера с голяяяма бяла фуста под булчинската рокля и когато вертолета аха да падне Еда награбва Харун и Ямур и скача в морето. Но понеже фустата й е толкова голяма, че се разперва като парашут и тримата плавно се приводняват на приготвения от Байрям предварително сал (за по-евтино, че вече не му останаха пари за яхти). Нещо такова ми се привижда - хем любов, хем екшън, хем фантастика. И именно това ще изненада Бату, който никога не е предполагал, че една фуста може да свърши толкова полезна работа, понеже той от фусти май не разбира. А аз през това време като най-верен фен съм заел позиция непосредствено до сала и гледам ли гледам какво става под фустата, пардон парашута.
newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

# 700
  • Мнения: 27 735
Здравейте ,Незабравими!  Hug Hug Hug

Поздравления за Дани ,Боб ,БГаньо    bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря на Розовка и Рекси  за фрагментите и преводите им   bouquet  bouquet  bouquet

Ето и фрагментите с превода на Леман :

http://www.youtube.com/watch?v=6JGbkg_uevg

http://www.youtube.com/user/unutulmaz801

Извинявам се още веднъж за огроооомното закъснение .

# 701
  • Мнения: 3 203
Здравейте ,Незабравими!  Hug Hug Hug

Поздравления за Дани ,Боб ,БГаньо    bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря на Розовка и Рекси  за фрагментите и преводите им   bouquet  bouquet  bouquet

Ето и фрагментите с превода на Леман :

http://www.youtube.com/watch?v=6JGbkg_uevg

http://www.youtube.com/user/unutulmaz801

Извинявам се още веднъж за огроооомното закъснение .
Ивве няма за какво да се извиняваш . Heart Eyes Когато и както имаш време ние търпеливичко ще си изчакваме . Heart EyesБезкрайни благодарности на теб и г-жа Леман. txtloves txtloves txtloves newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

# 702
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ийи Гюнар на Незабравимата компания. Hug Hug Hug Hug

Ей ни и нас отново у кючека. Joy Joy Joy

Увършахме Истанбул, легенди вече се носят за група "Осемте Слънчогледки".  hahaha

Взехме хубавите мъже и се прибрахме. Whistling Whistling Whistling

Желая ви прекрасен ден пълен с положителни емоции.   bouquet  bouquet  bouquet

# 703
  • Мнения: 27 735
Ийи Гюнар на Незабравимата компания. Hug Hug Hug Hug

Ей ни и нас отново у кючека. Joy Joy Joy

Увършахме Истанбул, легенди вече се носят за група "Осемте Слънчогледки".  hahaha

Взехме хубавите мъже и се прибрахме. Whistling Whistling Whistling

Желая ви прекрасен ден пълен с положителни емоции.   bouquet  bouquet  bouquet


Добре дошла и на теб ,Зизу! Hug

Това "Слънчогледка" май е заразно   Joy Joy Joy, трябва да ни разкажете историята
Praynig

# 704

Общи условия

Активация на акаунт