ДЕВЕТОКЛАСНИЦИ

  • 26 125
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 634
Ето, видях аз вчера нови лица, ама що не попитах Wink
Сега разбирам, че казабланка е била там!  Joy
Имам такова, което вади костилки на вишни, череши и маслинки - искаш ли го;)

Фран, аз пък аз колко много се изненадах и зарадвах - не мога да опиша с думи! Simple Smile

За моя мил приятел - на всеки пожелавам да има поне по един такъв до себе си! Такава необятна и добра душа е, че чак се чувствам неловко понякога!,..  Blush Посвещава ми стихове и много ме глези Wink

Момичета, аз след толкова натоварен месец Юни, направих една шопинг-терапия в МОЛ Сердика - в Бюти Зона има намаление - 20% от ВСИЧКИ продукти , ако представите един талон от последния брой на списание "Cosmopolitan" . Аз се възползвах и да ви кажа - наистина си е 20% намалението! Даже и на парфюми в промоция - от касовия бон ти сторнират директно още 20%. Талона важи 07-10.07 - т.е. и днес!

Целувки на всички!

  bouquet

Последна редакция: нд, 10 юли 2011, 12:39 от Lady-B

# 706
  • София
  • Мнения: 2 361
Благодаря за приятната компания!
Лейди, много ти се зарадвах! Успех с младежа(не 16 годишния  Wink ), заслужаваш да бъдеш щастлива и обичана! И естествено успешен бизнес с магазина!
Маринова, възщищавам се и благородно завиждам за пълната къща с деца Hug
Дороти, чакаме снимков мат`риал!
Останалите си знаете за моето топло отношение към вашия малък, но сплотен колектив Wink Laughing
Много сте готини и винаги ми е приятно и весело на срещи с вас Hug

# 707
  • Мнения: 497
Готово, изчистени са от костилките. Ама вие да не помислихте, че ровя с ръчички Joy Joy Joy, и аз си имам тази джиджавка, въпроса е, че трябва да я държиш, не ги чисти сама Joy Joy
Фран, благодаря за комплимента!
Лейди-мислех да те подръпна и да се представя официално на жената, която никога не се отказа от мен  bouquet, ама ме досрамя....

# 708
  • Мнения: 195
Здравейте момичета ,  newsm51
Разбрах , че е имало среща но беше късно да се включа  Sad
Върнах се от много приятна и незабравима почивка , посрещнах 40 си рожден ден
но от утре съм на работа  #Cussing out #2gunfire
Какво стана със снимките от срещата  newsm78 или Laydy и Doroty  не са снимали  newsm78
Честит празник на всички рожденници на патерица да сте живи и здрави и много щастливи  smile3525


 Wink малко съм променила името     но аватара го ставих същия   bouquet

# 709
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Готово, изчистени са от костилките. Ама вие да не помислихте, че ровя с ръчички Joy Joy Joy, и 

Аз лично така си помислих, така страшно го разказваше  Joy


Lady-B Hug
За тези, които не са в час:

Ааа няма да им отваряме очите, да са дошли.

Тамън се бях наканила за снимка аз и Софи, а тя пак не дойде  Joy

# 710
  • София
  • Мнения: 1 266
И на мен срещата ми се отрази мнго добре.  Hug По повод рождения ден на момчето на Бодра, се замислих, че вече не сме от поканените  hahaha
Дороти, ако следващия път Софи В да не дойде, може да сменим мястото на срещата и да й се натерсем на нея  Joy Joy

# 711
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Дороти, ако следващия път Софи В да не дойде, може да сменим мястото на срещата и да й се натерсем на нея  Joy Joy

Опитахме три пъти, скатава се.   Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 820
Момичета,  Hug благодаря за приятните емоции.
След среща с вас, светът е розов, а пих само едно фрапе Blush
Фран   Hug  много си миличка Heart Eyes
Софи , Пилето и представители на ФЕГ,  липсваха,  и изпуснаха  случайната среща с поета и неговата муза Confused
Лейди , Flowers Four Leaf Clover за новото място.

# 713
  • България
  • Мнения: 2 164
Момичета съжалявам, но вчера бях омъжена Wink. Както знаете това ми се случва веднъж месечно и няма мърдане. Нямам намерение да се оправдавам, но напоследък "домашния любимец" е доста вкиснат и гледам да не го зарязвам, когато се яви Sad. Все някога ще се появя, явно сега не е момента.

# 714
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Боже Софи, очаквах с нещо весело да се включиш, а ти такъв пост, мъж се прибрал.  newsm78

Кажи кога да се видим пак ............  Joy

# 715
  • София
  • Мнения: 1 266
Поздрав за всички фенове, които не бяхме там
http://www.youtube.com/watch?v=Rn8n5wcU4zs

# 716
  • България
  • Мнения: 2 164
 За съжаление вече не ми се случва нищо по-весело  newsm45 Няма стихчета, няма рози..... само семейна лЕбоФФФФ  Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 00:09 от SofiaV

# 717
  • Мнения: 7 190
Момичета съжалявам, но вчера бях омъжена Wink.
Съпругът ти вероятно чете форума.
Насрочим ли дата за среща и той си идва. Crossing Arms

# 718
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


и аз исках нещо да кажа, ама се сетих, че ще бъде на следващата среща

# 719
  • България
  • Мнения: 2 164
Съпругът ти вероятно чете форума.
Насрочим ли дата за среща и той си идва. Crossing Arms

Не се бях сетила за подобен сценарий, но може и да си права  newsm78. Той смята, че Бг Мамма знае всичко. Призна форума след като тук намери указания за връзване на вратовръзка  Joy Joy Joy
 Честно казано, не искам да се извинявам, нито оправдавам... Все някога звездите ще се стекат благоприятно и ще се натреса отново Wink

Общи условия

Активация на акаунт