ДЕВЕТОКЛАСНИЦИ

  • 26 129
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 361
Аз пък благодарение на вас се сдобих с гънещото се бижу. Само, че си го избрах така, че да отразява част от същността ми  Wink - има глава на змия. Не че съм толкоз зла, ами като ме напече домързяваме, не ми се мърда и искам само да си лежа. Laughing

# 721
  • София
  • Мнения: 1 266
Аз пък благодарение на вас се сдобих с гънещото се бижу. Само, че си го избрах така, че да отразява част от същността ми  Wink - има глава на змия. Не че съм толкоз зла, ами като ме напече домързяваме, не ми се мърда и искам само да си лежа. Laughing
Важното е никой да не ти нарушава личното пространство, да не те стряска, да няма лоши мисли, че тогава ставаш опасна  hahaha Зури, синът ми прави курсова работа по биология за змиите. Според него това са най-интересните, най-разнообразните, уникални и мили животинки. Ухапаните сами са си виновни. Joy Та това си е направо комплимент, признак на съвършенство.

Последна редакция: пн, 11 юли 2011, 20:38 от Neli_ani

# 722
  • Мнения: 3 740
Момичета съжалявам, но вчера бях омъжена Wink. Както знаете това ми се случва веднъж месечно и няма мърдане. Нямам намерение да се оправдавам, но напоследък "домашния любимец" е доста вкиснат и гледам да не го зарязвам, когато се яви Sad. Все някога ще се появя, явно сега не е момента.

Не си сама. Споделено дередже.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 266
А пък моят мъж в момента мие фритюрника. #Crazy Това се случва за 2 път за 19 години съжителство  newsm78 Или съм станала много добра в секса, или е проблем на възрастта

# 724
  • София
  • Мнения: 1 361
Радвам се, че дойдох на срещата. Искам да споделя, че някои от вас си ги представях по друг начин. Определено, ме изненадахте приятно.  bouquet
Днес се разхождах из магазините и като видях колко млади хора се разхождат, внезапно ми стана мъчно за Детето... Е, обадих му се... Много лигаво, а?
Neli_dni, сигурно и двете... newsm78

# 725
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А моя, като се е хванал да пазарува, пише списъци, ходи да изпълнява  Shocked . Не мога да го позная за 25 годишния ни брак.

# 726
  • Мнения: 195
Dorothy  ,   Neli_ani   може жегите да им действат добре  Joy
Ще пробвам и у дома  smile3508

# 727
  • София
  • Мнения: 1 266
Dorothy  ,   Neli_ani   може жегите да им действат добре  Joy
Ще пробвам и у дома  smile3508

Какво по-точно? Да носиш мръсен фритюрник облечена в секси бельо, захапала листче с необходимите покупки? Малеее...това си е страстоубиец....недей, моля те  Joy

# 728
  • България
  • Мнения: 2 164
Не си сама. Споделено дередже.

 Hug

А пък моят мъж в момента мие фритюрника. #Crazy Това се случва за 2 път за 19 години съжителство  newsm78 Или съм станала много добра в секса, или е проблем на възрастта

 newsm10 rotfImao rotfImao rotfImao

# 729
  • София
  • Мнения: 2 361
 Joy hahaha
Ха-ха. Може пък да не е от жегите. Може общата женска сбирка да се е отразила добре на 2-те дами и мъжете им отново да са ги преоткрили и да искат да се представят.
Софи, ти що не похвалваш Стабилнийо Wink Не беше не срещата и на. Wink Sad
Нили -ани, направо ще си запиша твоя пост и навсякъде ще го показвам - не ме закачайте , аз съм мила, уникална, само не ме закачайте да не ви ухапя Laughing

# 730
  • България
  • Мнения: 2 164
Joy hahaha
Софи, ти що не похвалваш Стабилнийо Wink Не беше не срещата и на. Wink Sad

Какво да го хваля - просто е стабиУен! Wink... щом ме трае вече 19г.... Wink

# 731
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 620
Здравейте дами,  Hug
Завърнахме се вчера от лятната почивка, моята госпожица отпразнува 16-тият си рожден ден и днес отново замина за морето на гости на приятелка, под зоркия поглед и опеката на родителите й. Едвам се престраших да я пусна, но имаше голямо желание.
Прочетох изписаните страници диагонално и се радвам за многобройните поводи за празнуване  Simple Smile

Пропуснах срещата, но оставам в очакване на следващата.  Hug
 

# 732
  • Мнения: 7 190
Блазе ви! Hug
А ние ще вкусим от прекрасното моренце чак в края на август. Crossing Arms

# 733
  • София
  • Мнения: 1 266
И аз чакам заветния ден, когато ще се пототя в солената вода, ще плувам, ще се отусна от блажено безсилие на горещия пясък ...мммм.. newsm26 
А Вие? Нагласили сте студените коктейли и хич не поглеждате РС-то  Laughing

# 734
  • Мнения: 195
Някои пият бира  Mr. Green щото ще се мре от жега !
Но жегите не действат на мъжО както предполагах , опитах да обясня ,че може да свърши някои непривични работи за него у дома но ударих на камък .
Явно вие сте по добри в убеждаването или имате и други техники   smile3503
които е редно да споделите .  smile3508
Още по- лошо е когато знаеш , че отпуската е свършила и че скоро няма почивка. smile3515

Общи условия

Активация на акаунт