Мъж Телец - 5

  • 45 990
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Казваш сложили сте ми кръста а? Grinning

# 16
  • Мнения: 0
Аз може би няма да съм от жените с мъж Телец -  съвсем скоро ще узнаем  Grinning но обещавам да ви чета и да коментирам темата  Grinning много сте ми интересни и тук ми е забавно с вас .

# 17
  • Мнения: 0
Много писимистично гледаш на нещата ми се струва.

# 18
  • Мнения: 0
Казваш сложили сте ми кръста а? Grinning

Няма как , като си ни събрал в кошарата  Laughing ще си ни търпиш  Grinning - ние знаем че никак не ти е лесно но ти си истински мъж Телец , отговорен  и търпелив, ще се справиш а ние обещаваме да сме  деликатни и признателни за това което правиш за нас . Wink

# 19
  • Мнения: 0
Абе правя... нищо не правя. Просто коментираме проблеми и от време на време спамим Grinning

# 20
  • Мнения: 0
Много писимистично гледаш на нещата ми се струва.

Дано да си прав , даваш ми надежда знам  Grinning

# 21
  • Мнения: 0
По-скоро се опитвам да ти кажа, че и да го мислиш и да не го мислиш каквото трябва ще се случи. Въпросът е твоето говедо да ли е толкова тъпо, че да те остави. Не го мисли. Отвлечи си мислите с нещо друго днес. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 0
По-скоро се опитвам да ти кажа, че и да го мислиш и да не го мислиш каквото трябва ще се случи. Въпросът е твоето говедо да ли е толкова тъпо, че да те остави. Не го мисли. Отвлечи си мислите с нещо друго днес. Simple Smile

Благодаря  Grinning няма да го мисля, сега съм решила да отида да си направя кроса , после ще излезна с приятелка на кафе и после незнам какво ще се случи , каквото и да е аз ще го приема достойно , радвам се че умея да владея себе си и мога да се извися над нещата .

# 23
  • Мнения: 0
Аз се опитах да сложа край, ама не ми се получи  Laughing
Казвам му - приключваме, не мога и не искам да се съобразявам с жена ти!
А той - добре, ела да те целуна.
Аз - не искам да ме целуваш, а той ме дърпа и ме целува.
Аз - как да приключа с теб?
Той - няма да приключваме нищо и се смее.
Аз - заминавам за Испания след един месец, тук не ме задържа нищо.
Той - никъде няма да ходиш. Аз как ще те виждам?

HELP ME!

# 24
  • Мнения: 2
Най-вероятно си му дала още тръпка да те гони и да те иска, всички телци, които познавам, се радваме на малко драма от време на време Simple Smile. Или е помислил, че блъфираш и реакцията му е "глупости", или е помислил, че на теб ти е омръзнало и искаш да промениш нещо, но не мислиш да заминаваш където и да е, но според мен едва ли е взел насериозно, че искаш да приключите. Телецът обича да приключва той, когато е решил, както е решил, колкото и ужасно да звучи и хич не ги обича тия работи някой да му променя плановете. A това, че се смее - пак всички телци, които познавам, в по-голямата част от времето в сериозни ситуации и разговори си прибягват до хумора, някак се олекотява положението.

# 25
  • Мнения: 0
Най-вероятно си му дала още тръпка да те гони и да те иска, всички телци, които познавам, се радваме на малко драма от време на време Simple Smile. Или е помислил, че блъфираш и реакцията му е "глупости", или е помислил, че на теб ти е омръзнало и искаш да промениш нещо, но не мислиш да заминаваш където и да е, но според мен едва ли е взел насериозно, че искаш да приключите. Телецът обича да приключва той, когато е решил, както е решил, колкото и ужасно да звучи и хич не ги обича тия работи някой да му променя плановете. A това, че се смее - пак всички телци, които познавам, в по-голямата част от времето в сериозни ситуации и разговори си прибягват до хумора, някак се олекотява положението.
Благодаря ти.
С този няма да приключи нищо и никога. знам го. аз как съм се държала с него навремето, как съм му се подигравала, а той ме поглежда в очите и ми казва - Весела, колко си хубава; или: Ще те обичам винаги, дори и да си с друг. Аз си мислех, че се майтапи, ама май в майтапа вкарва и нещо сериозно. Ще го потърпя още малко, то и аз не мога да приключа тая връзка. Като ме целуне краката ми омекват, пък за акъла да не говорим. Ще го потърпя, ще го наблюдавам  и като преценя до колко е зависим от мен  ще му поставя ребром въпроса аз или жена му. И тогава вече или ще прекратявам окончателно или...Happy end  Laughing
Тук в тоя форум успявате да ме амбицирате. Радвам се да съм сред вас.

# 26
  • Мнения: 0
Да ви споделя нещо, ама тихичко: аз, понеже съм зодия лъв, реших да ида да видя форума за лъвиците - скучна работа - коя е изпрала, коя е сготвила, коя си е завела детето на градина...
Тук е по-интересно. Явно телците са върха на сладоледа. Чувствам се "богоизбрана" като съм се влюбила в теленце. Хайде да са ни живи и здрави говедцата и по-малко да ни ядосват.

# 27
  • Мнения: 0
Да ви споделя нещо, ама тихичко: аз, понеже съм зодия лъв, реших да ида да видя форума за лъвиците - скучна работа - коя е изпрала, коя е сготвила, коя си е завела детето на градина...
Тук е по-интересно. Явно телците са върха на сладоледа. Чувствам се "богоизбрана" като съм се влюбила в теленце. Хайде да са ни живи и здрави говедцата и по-малко да ни ядосват.

С  мъжетеТелец  определено няма скука  Grinning и хубавото което е, че ни моделират така че и ние да не се познаем  Grinning да даваме и да се стараем постоянно и което им признавам го правят толкова виртуозно , правят се на разсеяни и ущипани - но си действат по техният сценарий  Grinning добри режисьори и сценаристи 2 в 1 -признала съм го. С памук ти вадят душицата  Heart Eyes едни такива мили манипулаторчета са и тиранчета ,че ти и да не искаш да направиш нещо го правиш с голяямо удоволствие за тях .

# 28
  • Мнения: 0
Да ви споделя нещо, ама тихичко: аз, понеже съм зодия лъв, реших да ида да видя форума за лъвиците - скучна работа - коя е изпрала, коя е сготвила, коя си е завела детето на градина...
Тук е по-интересно. Явно телците са върха на сладоледа. Чувствам се "богоизбрана" като съм се влюбила в теленце. Хайде да са ни живи и здрави говедцата и по-малко да ни ядосват.

С  мъжетеТелец  определено няма скука  Grinning и хубавото което е, че ни моделират така че и ние да не се познаем  Grinning да даваме и да се стараем постоянно и което им признавам го правят толкова виртуозно , правят се на разсеяни и ущипани - но си действат по техният сценарий  Grinning добри режисьори и сценаристи 2 в 1 -признала съм го. С памук ти вадят душицата  Heart Eyes едни такива мили манипулаторчета са и тиранчета ,че ти и да не искаш да направиш нещо го правиш с голяямо удоволствие за тях .

Вярно е, че са манипулатори. За моя бих направила всичко, така ме е омагьосал. Колко връзки съм имала, за никой не съм правила и не съм искала да правя каквото и да било, ако аз не реша. За този съм готова в огъня да скоча, ако поиска.

# 29
  • Мнения: 0
Пак се разхлопахте Grinning Grinning
Какво толкова му харесвате на тоя смотан телец? Знаете ли тва огъня как пари, че и да влизате вътре искате. Да не сте някакъв вид пожарникари? Simple Smile Не искам да обидя никого, просто не мога да си обясня тоя смотан бик какво ви е побъркал.

Общи условия

Активация на акаунт