Плодове и чай с мед - 42

  • 64 998
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5
Doli наистина е така - голямо съжаление все едно ще умирам ако не хапна нещо "нормално".  Боже уморих се от човешкото невежество-  не че аз съм кой знае какъв специалист но поне като не разбирам нещо питам и тогава давам мнение. Благодаря за отговора! Момичета споделяйте по често да си даваме стимул една на друга. Скоро ще бъда с вас! Успех   bouquet

# 706
  • Мнения: 3 423
И аз плодувам от Понеделник.
Почнах пак покрай Лунуването и ми хареса.
Сега детето почна детска и ми  е много по лесно.

Браво на всички и успех   bouquet

# 707
  • Варна
  • Мнения: 844
Doli е много права, че не трябва да се споделя с околните че гладуваш, сблъскваш с толкова глупост и негативизъм.
Lo6a mama успех ти желая, поставила ли си си някакви срокове или както дойде, на мен днес ми е 18-ти ден  newsm44, ще правя 20 или 25, но-поскоро 20, че и захранване 10 дена ме очакват.
Поздрави на всички  Grinning

# 708
  • Мнения: 3 423
zina, браво на теб   bouquet 18 дни !!! Имаш моето възхищение !!!
Не съм поставяла срок аз често го правя, но на плодове и сурови ядки.Даже скоро писах пак в темата, но ти още май не се беше включила. После по празниците бяхме при роднини и там си развалих режима, та сега пак разтоварвам.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Аз имах 3 кг за сваляне и карах на плодове и чай 3 дни, тъй като друг път не съм правила тази диета и не знаех как ще ми се отрази.  На третия ден вече се чувствах без енеригия , но килцата ги свалих, започнах постепенно захранване като вече не ям като преди , а по леки храни, но 1 кг варира ту долу ту горе. Дали да не направя пак два три дни , за да ги затвърдя кг?
 
Zina, колко гилограма свали за тези 18 дни? Като гледам лентичката ти не ми изглежда вярна...

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 26 648
Ако правиш седмично по един ,,гладен ,,ден това килце ще изчезне завинаги...и ще свикнеш с режима,няма да ти е тежко...Аз вече 2 седмици съм на захранване и вчера не издържах и си хапнах няколко люти чушки с тиквена крем-супа,лютеница и 1 филийка хляб,стана ми толкова зле от лютото Sick...Не прибягвайте толкова скоро към люти и пикантни храни!

# 711
  • Мнения: 13
Здравейте  Hug

zina започна ли захранване или още плодуваш? Колко свали до тук?

аз не съм режила до кога ще спазвам режима,нямам апетит и ям защото трябва ,а не от глад. Доволна съм много ,защото много се събрах на см,имам още 3кг до първата ми цел и откровено каззано най много ме плаши захранването  Sad

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Doli, точно се чудих ако започна по един ден седмично да правя плодов ден...и ти затвърди! Благодаря за съвета!
Браво на вас момичета, как издържате по толкова време ? На мен започва да ми пада кръвното и се чувствам доста отмаляла.

# 713
  • Мнения: 3 423
Feis , браво на теб . Ти сигурно нямаш много за сваляне и това си е голям резултат.
Аз пък за 5 дена засега нямам минус, навярно заради цикълът ми.
И на мен ми пада кръвното и ме боли много главата.
bubolina_17 , браво   bouquet

# 714
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Здравейте момичета. Отдавна се бях отказала да пазя диети, защото точно когато ги правех, мислех за ядене най-много. И така си станах неусетно 63 кг (170см). Бяха си ми разположени равномерно по тялото, не си личаха много, но аз се чуствах ужасно тежка, тромава и неудобно в кожата си.
Така преди 2 месеца започнах нова работа - в началото замествах само обяда с плодове (вечер салати и таратор), а преди месец минах придимно на плодове.
Свалила съм доста килца, вече нося дрехи, отдавна застояли в гардероба.
Въпросът ми е - колко дълго мога да продължа на плодове (и салати), без да се отрази на здравето ми негативно? Целта ми е да стана отново 51-52кг (както в най-добрите ми времена) и най-после да ги задържа.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Feis , браво на теб . Ти сигурно нямаш много за сваляне и това си е голям резултат.
Аз пък за 5 дена засега нямам минус, навярно заради цикълът ми.
И на мен ми пада кръвното и ме боли много главата.

Височина 168, бях 57 кг--сега съм 54, но днес един познат ми каза че съм поналяла  Thinking
та май ще продължавам докато стана 51кг.....айде още мъчение ще има #Cussing out
А цикъла влияе, не се тревожи, ще видиш как изведнъж ще ги смъкнеш кг след това. Аз предния път така бях.

# 716
  • Мнения: 13
Добър вечер Плодчета Hug

Аз май скоро ще се захранвам-едно на ръка ,че  сутринта бях с 300гр по-тежка от вчера при все че пих фрешове  Sad Пък и съм доста отпаднала ,вие ми се свят.Предполагам е от кръвното  newsm78 Ще видя утре сутрин как ще се чувствам и ще преценя.

Много свалени килограми на всички! Hug

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 26 648
Фрешовете са много калорични,на ден по 1-2 ,не повече... и се пият разредени с вода

# 718
  • Мнения: 13
Doli Hug
Благодаря ти за съвета  bouquet Аз се научих да пия разредени соковете покрай детокса и до ден днешен е 50/50 с вода .

# 719
  • Варна
  • Мнения: 844
Здравейте момичета Hug
Feis тая лентичка съм забравила от преди почти година, махнах я, благодаря че ми обърна внимание   bouquet.
Вчера направих 20 дена глад и от днес започвам трудната част- захранването. Обещавам пред Вас и най-вече пред себе си че ще бъда много стриктна   newsm10, това е много-важен момент от прочистването.
Като килограми дотук свалих около 7 кг., доста ми поолекна, надявам се и кистата ми да е "поолекнала"  Praynig
Хував ден от мен и пишете по-често момичета !

Общи условия

Активация на акаунт