Плодове и чай с мед - 42

  • 64 872
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 400
Добро утро момичета!
Заразявате ме с волята и интусиазма си! Желая а всички успех!

Днес започвам официално плодовете с чай. Надявам се на сили и воля и по-малко изкушения.
Спорна седмица  Hug

# 721
  • Мнения: 3 423
zina   bouquet, браво и успех със захранването   bouquet

Топъл дъжд  Hug успех !

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 26 580
Zina поздравления за постигнатото и леко захранване  bouquetСмяташ ли скоро да ходиш на лекар за кистата,сподели резултата,дано да я няма!

# 723
  • Мнения: 897
Четвърти ден. И ми идва да изям компютъра. Но пък се чувствам перфектно.   261uu Отделно, че 3 кг. вече ги няма.  Laughing :

Зина, ако объркаш нещо в захранването, то организма ти ще покаже. Аз преди години, въпреки, че се захранвах по схемата от книгата на Ковачева почувствах тежест в стомаха и неразположение. Тогава изкарах точно 25 дни, три дни захранване, което спрях и сложих още 5 дни плодови. Следващият опит за захранане беше успешен, но правех по два дни. Т.е. първия ден от схемата го правех два дена. Бяха ми се посъбрали два месеца глад.  Mr. Green

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Аз пък съм първи ден и ще карам колкото да сваля 3 кг. Надявам се за три дни да стане това Praynig
Но ме хващат моменти на глад от сега. Crazy

# 725
  • Мнения: 0
Feis, не ти ли се струва странно ако за три дни отслабнеш с 3 кг...

От днес пак съм с вас до неделята... и аз искам да махна още 3 кг, но дори не съм и помислила, че може да стане до неделя Wink
Една колежка много отслабна... и човек ще каже "изведнъж" - да, има нещо такова, но тя не казва как... само сподели, че пиела сироп с който се чувствала много добре... Доколкото съм чела в нета, много жени пият Кленов сироп - МАДАЛ БАЛ  или нещо такова... Тя доста време се бореше с кг, но сега сякаш изведнъж се стопи... Хем ми е мерак този сироп,хем ми се  струва нещо от сорта на "златното чудо", което преди години го хвалеха... и в двата случея се замества храненето със сироп...
Но Feis ... тръгваме заедно да борим тези 3 кг... никакво отказване ... ще сме чудесни след това... а и аз търся плат за нова рокля, така че стимули - много... УСПЕХ!
Приготвен е чаят... и цокам вече... Wink а после съм на ябълки ...

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Ееее ти пък сега странно Confused  Еми не ми е странно! Wink Много ми е идеално даже, ама хайде и със захранването да станат три кг. В началото на Септемрви  така ги свалих 3 дни- три кила! до сега единия се качи отново, но направихме едно мнооого изкушаващо пазаруване от чужбина и не устоях, на Моцарела и шоколади Embarassed Та сега пак ще направя едно прочистване, но не мога да издържа повече от три, че ми става отмаляло и кофти. После ям по-малко, и лека храна, тъй като стомаха явно ми се свива. Та така ще я карам до постигане на ефекта, който търся... Party
Хайде, успех...с теб ще боря килцата!

# 727
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Какви плодове ядете сега- ябълки ли ? Че аз нещо не мога да си харесам плод...бананите не ми се ядат, портокали също, тиква може би ще захвана  newsm78

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Аз съм си накупила праскови /голи/ , круши, малини и банани. Но бананите много не ги уважавам по принцип. Но ето че излизах и сега като се прибрах съм освирепяла от глад и хапнах банан, засища повече. Ябълки имам, но след ябълка съм страхотно гладна, нещо ми остъргват стомаха и не ги ям.

ПП ...А да ви питам, вие кафе пиете ли? Аз не мога без кафето! Минимално количество две на ден пия със захар. Абсурд без него. Embarassed

# 729
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
преди само на нектарини карах, но нещо им се наситих и сега не мога ... с ябълките - същата работа при мен ...  аз пия кафе...даже не само едно, а по три- четири

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Сменяй си плодовете...така много бързо ще ти омръзне.

# 731
  • Мнения: 3 499
Привет отново, Плодчета Hug Hug Hug
   Този път мислех да не се записвам още в началото на плодуването ми, но не устоях Simple Smile Исках да се запиша поне след 5 дни плодуване, защото обикновенно като се запиша... все се случва нещо и се провалям. Този път се надявам да е различно и да сваля всичко излишно. Този път съм по - стимулирана от всякога, след като изгледах видеата във ФБ-ка на Емилова.
Ако причината за предишните ми плодувания са били само кг, то сега и от здравословна г.т.
Днес - ден трети, до момента съм на 2 ябълки.

Feis, и аз не мога без кафе, пия поне 1 на ден (преди пиех по 2-3 най - малко), но без захар (така го харесвам).
Роузи, аз съм предимно на ябълки, сливи, грозде. Но тъй като сезонът на повечето плодове свършва ще съм най - вече на ябълки. Вчера купих смокини, но нещо не ми се хапват сега.

пп. Май е време за нова тема Simple Smile

# 732
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ооо, да...сини сливи ще ям  Hug супер

# 733
  • Мнения: 3 499
Добро утро.
Време е за плодче. Simple Smile


При мен е ден четвърти. Вчера прекалих с плодовете, но пък бях режимна.
Лек плодов ден Hug

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Аз хапнах ...плод естествено! А има ли лимит? Май килограм беше? Аз ям по един плод през 3-4 часа тогава огладнявам. Иначе междувременно по една лъжичка мед ако много ми е гладно.
Днес трети ден започвам, доволна съм от кантара. И днес ще карам на плодове от утре полека включвам други храни...

Общи условия

Активация на акаунт