Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 28"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 21 641
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Каквото щът да правят но накрая искам Фери  и Емир да си имат бебе и това е  hahaha

Сестро , викаш отказване няма tooth

видя ли ми молбата newsm78

Видях я молбата ти



брей, че си строга , даже няма да кажеш дали е одобрена Sick
Нали знаеш че винаги приемам твоите молби  Hug Hug Hug

Душко знам  Hug, а ти нали си знаеш , че си те обичкам Heart Eyes

# 676
  • Мнения: 56
Ами Тинче аз съм си тука ама малко съм заета от време на време ама новия тоалет веднага го видях  Flutter Flutter

целувка  Heart Eyes

Наистина много хубава целувка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Колкото напредва сериала все по добре се целуват Сигурно репитират тайно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А дано да репетират повечко и други работи  Whistling


Тинче лека явно доста си уморена ами то голям купон е било  Mr. Green

# 677
  • Мнения: 21 201
Те така и в 1001 нощ, първо скромни, ни лук яли , ни лук мирисали, а накрая се взеха хората. Тя имаше приятел, той беше сгоден, но любовта ги посети... и сега си имат Али. Стана, рима. Ще взема да пропиша в рими. Joy Joy Joy

# 678
  • Мнения: 8 643
Брей тая лелка, че те си имат и други модели, не по-грозни от Чаги. Тая яко е хвърлила око на момчето. Тя направо го боготвори и идеализира. Направо, вече ме дразни.
Тя му е мениджър - нормално е да му прави реклама. Thinking Wink


Тинче, лека нощ. Hug

Ами Тинче аз съм си тука ама малко съм заета от време на време ама новия тоалет веднага го видях  Flutter Flutter

целувка  Heart Eyes

Наистина много хубава целувка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Колкото напредва сериала все по добре се целуват Сигурно репитират тайно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy

# 679
  • Мнения: 61
Брей тая лелка, че те си имат и други модели, не по-грозни от Чаги. Тая яко е хвърлила око на момчето. Тя направо го боготвори и идеализира. Направо, вече ме дразни.
Тя му е мениджър - нормално е да му прави реклама. Thinking Wink


Тинче, лека нощ. Hug
Peace Все пак печели пари от него

Лека Тинче  Hug

# 680
  • Варна
  • Мнения: 2 381
Каквото щът да правят но накрая искам Фери  и Емир да си имат бебе и това е  hahaha

Сестро , викаш отказване няма tooth

видя ли ми молбата newsm78

Видях я молбата ти



брей, че си строга , даже няма да кажеш дали е одобрена Sick
Нали знаеш че винаги приемам твоите молби  Hug Hug Hug

Душко знам  Hug, а ти нали си знаеш , че си те обичкам Heart Eyes
Знам знам  newsm03 newsm03 newsm03

# 681
  • Варна
  • Мнения: 2 381
Лека Тинче  Hug Hug Hug

# 682
  • Мнения: 21 201
Нека си му прави жената реклама, няма лошо, но тя все по врата му виси. Не прави сметка, че е няколко пъти колкото него физически, може нещо да го нарани, като виси по него, като закачалка.

# 683
  • Мнения: 21 201
Лека нощ и от мен, че сутрин в 6,20 съм на крак. Пък след този хубав фрагман, лесно ще заспя, няма да ги мисля. Я да Ви питам-преди малко за около минута не успях да влезна, а Вие?

# 684
  • Мнения: 8 643
Нека си му прави жената реклама, няма лошо, но тя все по врата му виси. Не прави сметка, че е няколко пъти колкото него физически, може нещо да го нарани, като виси по него, като закачалка.
Joy Joy Joy
Лека. Hug

# 685
  • Мнения: 21 201
Вие имахте ли проблем с нета?

# 686
# 687
  • Мнения: 61
Вие имахте ли проблем с нета?
не съм, но аз не бях  в темата  Peace

# 688
  • Мнения: 21 201
Явно, нещо при мен. До утре! smile3507

# 689

Общи условия

Активация на акаунт