Какъв крем за лице използвате - тема III

  • 90 404
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 372
Кремовете ми привършват и се колебая дали отново да взема любимите ми на SVR или пък по-евтините Eveline , Magic of the Youth, за които виждам много положителни отзиви във форума.

# 46
  • Мнения: 77
Кремовете ми привършват и се колебая дали отново да взема любимите ми на SVR или пък по-евтините Eveline , Magic of the Youth, за които виждам много положителни отзиви във форума.
и аз в момента се чудя дали да си взема Eveline , Magic of the Youth newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 901
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/lumene_tint … d_moisturizer.php

Някой да е ползвал този? Много ми допадна, добре че беше малко над 20 лв и за това не го купих веднага, а първо питам тук  Mr. Green тонален крем е, за през деня може и без фдт евентуално да се ползва, продавачката ми каза, че хидратира добре и има 6ти фактор, което ми се струва малко, но като цяло кремчето много ме изкушава  Rolling Eyes Чудя се само дали няма опасност да стана на петна, не съм ползвала до сега тонален крем и не знам точно как действа  Embarassed освен това е само един цвят, който предполагам е универсален и се приспособява към индивидуалния цвят на лицето, защото след още няколко посещения в солариума ще съм по-тъмна отколкото сега...

# 48
  • Варна
  • Мнения: 535
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/lumene_tint … d_moisturizer.php

Някой да е ползвал този? Много ми допадна, добре че беше малко над 20 лв и за това не го купих веднага, а първо питам тук  Mr. Green тонален крем е, за през деня може и без фдт евентуално да се ползва, продавачката ми каза, че хидратира добре и има 6ти фактор, което ми се струва малко, но като цяло кремчето много ме изкушава  Rolling Eyes Чудя се само дали няма опасност да стана на петна, не съм ползвала до сега тонален крем и не знам точно как действа  Embarassed освен това е само един цвят, който предполагам е универсален и се приспособява към индивидуалния цвят на лицето, защото след още няколко посещения в солариума ще съм по-тъмна отколкото сега...

Идеален е, мниналото лято изкарах само с такъв без ФДТ. Изравнява перфектно тена, дори сега ми напомни да си взема пак такъв.

# 49
  • Мнения: 2 149
Аз ползвам на Лореал,с тройния ефект.Много съм доволна.
Днес си взех тоналния на Олай с 15 фактор,засега съм доволна Peace

# 50
  • Мнения: 702
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/lumene_tint … d_moisturizer.php

Някой да е ползвал този? Много ми допадна, добре че беше малко над 20 лв и за това не го купих веднага, а първо питам тук  Mr. Green тонален крем е, за през деня може и без фдт евентуално да се ползва, продавачката ми каза, че хидратира добре и има 6ти фактор, което ми се струва малко, но като цяло кремчето много ме изкушава  Rolling Eyes Чудя се само дали няма опасност да стана на петна, не съм ползвала до сега тонален крем и не знам точно как действа  Embarassed освен това е само един цвят, който предполагам е универсален и се приспособява към индивидуалния цвят на лицето, защото след още няколко посещения в солариума ще съм по-тъмна отколкото сега...
Аз го имам този крем и въобще не ми хареса,така си стои пълна тубичката,според мен не е много подходящ за бели кожи,каквато е моята,стои ми на петна с него лицето и някак неестествено като цвят.

Момичета и моят крем на Биодерма свършва и съм в голяма чуденка какъв да си взема.
С комбинирана кожа съм нормална по цялото лице само на брадичката се омазнява,искам нещо много леко като консистенция да попива веднага и да хидратира,за сега съм се спряла на Нукс крема Фреш лайт,Авен Хидранс лек и Ла Рош Хидрафаз лежере,последният го ползвах миналото лято и много ми хареса,но все пак ми се иска да пробвам и нещо ново,приемам всякакви предложения от вас!

# 51
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
И аз да се присъединя към отбора на свършващите кремовете.
Чудя се какъв крем да си взема за лятото, да е лек, хидратиращ и срещу първи линии и бръчици.
Цяла есен и зима бях с Youth Serge на Клиник, но честно казано искам да го сменя. Мнения?

# 52
  • Перник
  • Мнения: 195
Здравейте  Hug Започнах да ползвам Нукс-фреш лайт и срещу първи бръчки-супер попадение се оказа за мен,направо съм очарована,а ги ползвам само от около седмица.Околоочния също е супер Peace Кожата ми е нормална и лятото върви към смесена,така че горещо ги препоръчвам тези кремчета за хора с такава кожа  Simple Smile

# 53
  • Варна
  • Мнения: 37
Кажете как се понасят кремовете на Nuxe. За чувствителна кожа с леки зачервявания в Т - зоната подходяща ли е? Имам впечатления само от продуктите за около очи.

Последна редакция: сб, 21 май 2011, 18:21 от didaka

# 54
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Аз се обринах точно от Нукс-фреш лайт.
Сега си взех Ultra-Matte Rebalancing Lotion на Clarins и засега съм доволна.

# 55
  • Мнения: 278
Момичета, а някой ползвал ли е този крем гел на Clarins или нещо от самата серия. Ще се радвам на отзиви. Simple Smile
http://www.cheznico.net/wp-content/uploads/2010/06/clarins-gelee … eclat-du-jour.jpg

# 56
  • Мнения: 3 675
Момичета, а някой ползвал ли е този крем гел на Clarins или нещо от самата серия. Ще се радвам на отзиви. Simple Smile
http://www.cheznico.net/wp-content/uploads/2010/06/clarins-gelee … eclat-du-jour.jpg
Аз го имам.
Много го харесвам. Според мен е страхотен, но е предназначен за млади момичета, а аз не съм в първа младост.  Confused
Ако бях на 18г.  с удоволствие щях да го ползвам  Simple Smile
За по-възрастни дами е крайно неподходящ.
Аз съм на 31 и като се намажа с този крем си чувствам кожата много добре но след 10-20 минути вече нямам усещането, че съм се мазала с крем и трябва отново да се мажа с нещо.

# 57
  • Мнения: 278
Мерси за отговора. Аз съм на 24. Някъде бях прочела, че е за 20+. Аз имах пробичка на крема от същата серия и ми допадна. Мирише и много приятно, но тъй като това не е крем, а гел се замислям...

# 58
  • Мнения: 3 675
Мерси за отговора. Аз съм на 24. Някъде бях прочела, че е за 20+. Аз имах пробичка на крема от същата серия и ми допадна. Мирише и много приятно, но тъй като това не е крем, а гел се замислям...
Да, наистина мирише много приятно  Simple Smile
Това, че е гел не бива да те притеснява. Гелът е по-лекият вариант и е подходящ за смесена и мазна  кожа. Ако си чувстваш кожата по-суха, тогава можеш да си вземеш крема. Той също е хубав.
Все още си млада и ако пробичката ти е допаднала, купувай смело.  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 702
Аз пък се обринах от Виши Акуалия антиокс,иначе много ми хареса как озарява лицето,но не ми понесе.

Общи условия

Активация на акаунт