Какъв крем за лице използвате - тема III

  • 90 437
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 63
Предложения за слънцезащитен крем/флуид за лице? Некомедонен, лек и с фактор 30 или 50 не съм сигурна. Досега съм ползвала на Авен от серията Клиананс 30 фактор и ми пасваше добре, но имам малко лунички по носа и бузите,кожата ми е светла, ходя и на солариум от скоро и се чудя дали да не увелича фактора. Намерих много варианти на различни козметични марки - Vichy, La Roche, Uriage, Bioderma, Eucerin, Planters, Lierac  Вие от кои сте доволни  newsm78

# 61
  • Мнения: 3 675
Намерих много варианти на различни козметични марки - Vichy, La Roche, Uriage, Bioderma, Eucerin, Planters, Lierac  Вие от кои сте доволни  newsm78
Аз съм много доволна от Clarins  newsm47
Ако ще го сменям, то бих го сменила само с Chanel.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 835
Досега винаги съм била резервирана към по-евтините серии на повечето марки. Но ми попадна много изгодно мострен крема на Аvon Solutions Complete Balance - дневен и нощен, за смесена кожа. Вече повече от седмица го ползвам и съм много доволна - кремовете са леки, попиват добре, кожата ми е освежена, дори ми се балансира омазняването на лицето.
Определено ще си купя серията, която сега обновяват.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 37
coolady, ако искаш крем за градска среда може http://www.clinique.co.uk/product/1661/5861/Sun/Sun-Protection/C … SPF-25/index.tmpl или  http://www.clinique.co.uk/product/1661/6236/Sun/Sun-Protection/S … SPF-40/index.tmpl. За плажа 100% защитава и не прави никакви пигментации серията на Ла Рош. Ползвала съм крем с 50 фактор без парфюм и лицето ми оставаше бяло цяло лято. Кремът не се разваля като го носиш в чантата на плажа за повторна апликация. Виши ми се пресече веднага от слънцето и не бях доволна от защитата. Минус е, че леко омазнява, но аз държах на формулата без парфюм. Има варианти и за по - мазни кожи.

# 64
  • Мнения: 0
Аз ползвам професионални продукти по съвет на моята козметичка и съм безкрайно доволна. Нямат нищо общо с тези по магазините нито като качество нито като ефект - много по-добри са, но естествено са и по-скъпички. Препоръчвам ви професионалните продукти на МАТИС, но само след като се посъветвате с козметик или дерматолог и той определи какво е най-подходящо за вашата кожа. Сайтът им е www.matisbg.com.

# 65
  • Мнения: 2 843
Това делене на "професионални" и други ми е малко странно. Тези, които наричаш "професионални", не са чак толкова недостъпни, поръчваме си ги ето от тук:

http://www.feelunique.com/brands/matis

И то без обезателния съвет на козметичките.

# 66
  • Мнения: 0
Това делене на "професионални" и други ми е малко странно. Тези, които наричаш "професионални", не са чак толкова недостъпни, поръчваме си ги ето от тук:

http://www.feelunique.com/brands/matis

И то без обезателния съвет на козметичките.

Не съм казвала, че са недостъпни - просто се продават в селектирани козметични салони, а професионален съвет никога не е излишен. Има хора, които разбират от всичко, но аз не съм от тях Laughing

# 67
  • Мнения: 2 843
Убедена съм, че посредничеството на козметичните салони и на козметичките (а също и на българските вносители) неминуемо се отразява върху цената на продукта.

# 68
  • Мнения: 0
Това делене на "професионални" и други ми е малко странно. Тези, които наричаш "професионални", не са чак толкова недостъпни, поръчваме си ги ето от тук:

http://www.feelunique.com/brands/matis

И то без обезателния съвет на козметичките.

Между другото сайтът, който посочвате предлага цени далеч по-високи от тези на които се предлагат в България. Аз имам салон и предлагам тази марка, както и други професионални линии, но клиентът е винаги прав да избира.

# 69
  • GYM
  • Мнения: 814
През зимата бях със СуперДифенс на Клиник, страхотен крем, в момента съм на Нукс - Нирванеск Енриш, от който също съм много доволна. Кожата ми е много суха, но като че ли от Нирванеск-а си пооправи и сега я чувствам доста по-свежа и хидратирана Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 2 843
Това делене на "професионални" и други ми е малко странно. Тези, които наричаш "професионални", не са чак толкова недостъпни, поръчваме си ги ето от тук:

http://www.feelunique.com/brands/matis

И то без обезателния съвет на козметичките.

Между другото сайтът, който посочвате предлага цени далеч по-високи от тези на които се предлагат в България. Аз имам салон и предлагам тази марка, както и други професионални линии, но клиентът е винаги прав да избира.

Да, тъкмо това очаквах - във форума непременно да се включи собственик на салон или някоя козметичка.

# 71
  • Мнения: 0
Убедена съм, че посредничеството на козметичните салони и на козметичките (а също и на българските вносители) неминуемо се отразява върху цената на продукта.

Някои салони може би постъпват така, но далеч не всички са "маскари". За немалкия ми опит в професионалната козметика съм разбрал, че всяка марка има определена пазарна политика за съответната държава и условието за да я продаваш е да спазваш стриктно тази политика. Разбира се, че винаги ще има хора, които да опорочават нещата и да се стремят да извлекат полза за сметка на клиента - такъв е живота ...

# 72
  • Мнения: 45
В момента съм с дневен Lumene Sensitive Touch за чуствителна и склонна към зачервяване кожа. Много лек и приятен за намазване, води се натурален, пък не знам колко е такъв, с някви извлеци от ленено семе, уж без парабени и консерванти... Единственият недостатък е, че няма фактор или поне не пише да има, което за мойта кожа е бич. Взех слънцезащитен на Виши 30 фактор Capital Soleil, но бързо свърши, по празниците дни голямо мазане му ударих... Като свърши вишито мисля да взема на La Roche или на Loccitane слънцезащитен да ги пробвам

# 73
  • Мнения: 23
Най-доволна съм от AVЕNE за суха и чувствителна кожа.
 

# 74
  • Мнения: 0
Здравейте, нов съм във форума и имам нужда от съвет. Бихте ли ми препоръчали някакъв лек хидратиращ(не че знам много точно какво означава тая дума  Grinning ) крем за лице, който също да има и превантивно действие срещу ранните бръчки. На 29 години съм и вече се появяват ситни бръчици около очите и по челото. Кожата ми е светла и не е мазна, ако това има значение.
Поздрави.

Общи условия

Активация на акаунт