Ананасът, лютото и секса на вълна са, МАЙ-че, днеска! - Тема 25

  • 26 342
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 318
elissee, free_spirit, hohiho, честити ви рожби!
Нелка, дръж се мила, не остана Simple Smile
И аз бях днес на доки и маи този път ще си дочакам термина, въпреки непрестанните контракции.

# 661
  • Мнения: 790
Ето и моето предложение за заглавие: Последните дни на Май се задават,а 15 бебока зор не си дават.
Писах 15 защото гледам че от дежурния ви списък има 15 майки:
Нинс- ,
Жира ,
Силвия111,
Жужи,
Даная_лв,
Нелка,
Десинце,
ВикторияМГ,
Златттка,
Елфи,
Myst,
Мис Монк,
Джени_Б,
бонбонката-мая,
Деси_Шиша

# 662
  • Сливен
  • Мнения: 4
Аз съм отново на линия Simple Smile

Nelka_bg много се радвам, че всичко е ок при теб... Пожелавам ти следващия път като посетиш родилното да не се задържаш повече от час там Wink

Честито бебчета на elissee, free_spirit, hohiho...  bouquet
Да са живи и здрави малките и да ви радват много Simple Smile
А на вас мами бързо възстановяване Simple Smile


Днес бях на запис на тонове... Всичко ок, имам само няколко контракции... В петък пак на запис, ако не съм родила... А в неделя може и в болницата да ме приемат, ако не е започнало раждане до тогава... До сега обикалях навън и доста се изморих... Взе да ми тежи много вече, а и болката в слабините не отминава, но... бебчето не иска и не иска да излиза... Simple Smile

Вчера една моя позната роди чрез секцио, а беше определена за 28 май... Снощи се бъзиках с мъжа и, че е избрала моята дата, а  аз още си чакам Simple Smile

# 663
  • Мнения: 111
Ето и моето предложение за заглавие: Последните дни на Май се задават,а 15 бебока зор не си дават.
Писах 15 защото гледам че от дежурния ви списък има 15 майки:
Нинс- ,
Жира ,
Силвия111,
Жужи,
Даная_лв,
Нелка,
Десинце,
ВикторияМГ,
Златттка,
Елфи,
Myst,
Мис Монк,
Джени_Б,
бонбонката-мая,
Деси_Шиша

Харесвами заглавието,ама може за да няма сърдити,които не са включени в дежжурния списък да се напише "Последните дни на Май се задават,а последните  бебоци  зор не си дават.

# 664
  • Мнения: 23
момичета тъмо се връщам след 2рия курс изкачване на стълби до 8мия етаж.Simple Smile оххх дано да тръгне вече... а за заглавието аз съм ''за'' както и да го формулирате...  bouquet

# 665
  • София
  • Мнения: 294
Добър ден от нас!
Честити бебчета на Елиссе, Фри спирит и хохихо! Да са живи и  здрави и бързо възстановяване на мамите!   Hug  bouquet
За заглавието нещо много се повтаря "последни' и не ми звучи добре  Thinking
Това с 15 -те пък е много нечестно спрямо останалите чакащи 99 мами
Това на Буба "Чакаме и последното МАЙ-ско човече и в "родени" ще се местим вече! " ми харесва повече  Peace
От вчера и ние сме с колики  Tired . Не плаче много , но се гърчи милата като червей.
Жени,  сподели повече за Спасдиди. Как е минало раждането, добре ли се чувства. Аз я чакам с нетърпение да се отчете , но явно не намира време за форума


П.П.: Ей, уж родих а продължавам да съм си разсеяна  ooooh!
Честит рожденик на Нинс86. Да  е жив и здрав и много да помага за бебето  Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 18 май 2011, 16:11 от nellyli

# 666
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
момичета тъмо се връщам след 2рия курс изкачване на стълби до 8мия етаж.Simple Smile оххх дано да тръгне вече... а за заглавието аз съм ''за'' както и да го формулирате...  bouquet

Nins,а ти къде ще раждаш? Simple Smile

# 667
  • Мнения: 1
Честити бебчета на всички родили,не изброявам защото не съм чела скоро и ще изтърва някой:) smile3525 Живи и здрави да са и да слушкат много.
Искам да питам нещо тези които хранят с изкуствено мляко или дохранват с такова,кое е по-добре според вас НАН или Фризолак?
Ние се кърмим но нещо не ни стига кърмата,все сме гладни и дохранвам с НАН,защото в болницата я хранеха с това,но чувам че Фризолака бил по-добре.
За коликите,не знам дали имаме,защото не се гърчи и реве от болка както описвате всички с този проблем.Стомахчето и къркори и се свива,но повечето време само пъшка.Аз и давам Еспумизан на капки,това предписа педиатърката.

# 668
  • Мнения: 85
Момичета... аз да се отчета- връщам се от консултация... 3-4 см. разкритие... Имам високо кръвно и това разтревожи лекарката... Ако се задържи така и тая вечер, ще се наложи да се предизвиква раждане... не ми се ще, ама.... аз съм си с ниско кръвно принципно и сега 140/90 е много... Ох, тревожа се, ама ще видим...  Rolling Eyes Дано да се оправят нещата...

# 669
  • Сливен
  • Мнения: 4
Момичета ако знаете как се шашнах преди малко... Така се притесних... Влязох да си взема душче и гледам има няколко капки кръв по бельото ми... И понеже незнам дали е нормално или не звъннах на доктора... Каза, че няма проблем... Да продължа да се наблюдавам, ако има кървене да отивам в болницата... Ако не в петък на запис... Попита ме за контракции... Обясних му че единственото, което усещам е втърдяване на корема и после лека болка в слабините, но незнам дали е това... Той каза, че имало случаи да има контракции без да са толкова болезнени... Всичко зависело от прага на поносимост на болка... При всеки различно...
Дали бебка вече има желание да излиза? Сега остава да се следя само... Но ми се струва, че кървенето май пак ще продължи... newsm78

# 670
  • гр. София
  • Мнения: 2
Да се отчета след днешния запис на тонове: Лекарката каза, че имам леки контракции и ме прегледа за разкритие, което се оказа 1 см. (абсолютно недостатъчно). Ако не съм родила до термин трябва да отида пак на запис и чакането продължава. Искам вече да си го гушкам Simple Smile

# 671
  • София
  • Мнения: 75
Jira, ти последно къде се насочи да раждаш?

Ето ме и мен на линия: след тонове, разходка, обилен обяд, сешоар и пак разходка... Освен прекрасни тонове и бегло подобие на падаща тапа, нищо ново покрай мен. Мисля да заведа бебата на бал тая вечер. Може пък това да чака. През цялата бременност не съм се чувствала толкова добре и не съм миткосвала толкова много, колкото последните 2 седмици.

jenny_b, към Вита съм се запътила, защото Богословова само там изражда. На мойта калпазанка обаче още не й се ходи май... newsm78. Чакам nins86 и после се мятам в боя.

nins86, да ти е жив и здрав рожденикът, много да те обича, да те слуша и да ти помага!  Wink

Честити бебчета на Хохито, Елис и Фри спирит! Да са много здрави и послушни!

Нелка, добре дошла, че те омислихме. Дано истинското раждане мине много бързо и безшевно!

# 672
  • Мнения: 0
Ето ме и мен, като настъпана котка съм. ЦЯл ден се разнасяме с малката на ръце- тия колики ще ни убият направо  ooooh! Сега спи и аз докато ви изчета тя ще вземе да се събуди.
Честити нови бебчета. Списъка доста намаля. Пожелавам леко раждане на останалите мами.
Лек ден от мен, че май се събуждаме.

# 673
  • Мнения: 338
Здравейте момичета,честито на новите мами!
Днес ни беше първата консултация качили сме за 20 дена 600 гр. и 4 см. сме пораснали.
В това хубаво време не мога да ви изчета че миткаме по улиците.

# 674
  • Мнения: 0
Здравейте Май-чета!  Hug
Честито на обебелите се мами, малките сладурсковци да растат здрави  и хубави, а на мамите бързо възстановяване.  Heart Eyes
Благодаря Ви за хубавите пожелания!  Hug Hug Hug
Поздрави и целувки от мен и малката Йоана!

Общи условия

Активация на акаунт