Ананасът, лютото и секса на вълна са, МАЙ-че, днеска! - Тема 25

  • 26 287
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
добро утре и от мен ами момичета това напъване което го има са си колики не му ли каркорят черавцата слагайте го по очички дръжте го така аз моя дани даже го слагам да спи така при момченцата били минавали по трудно а вие щом сте на суха храна защо не им давате водичка на 100мл една чаела лажица захар аз му слагам и чайче от копър или от 2рия месец и с анасон който много успокоява недейте така без вода
ако незнаете кръвчицата става по гъста като несе пие вода аз вечер като се сабуди към 3-4 му давам само вода.. и си спи до 6-7 различно и вече закусваме и си яде много добре а когато бебето няма колики трябва като яде да ака но щом започва да се напъва значи има газове

# 721
  • Мнения: 2
Добро утро,

и пр имен така за тоновете, лекичок я побутвам и готово, защото видя ли вчера като пи кафета и коли и какво чудо настана. Аз за това никакви такива неща не си позволявам, вчера хапнах шоколад и направо ми разказа играта после, такова ритане, че днес всичко ме боли. Стискам ти палци да не те приемат в болницата...

# 722
  • Мнения: 111
ами аз пих кафета и коли,щото иначе не я събуждаме...ама днес ще пробвам да я побутам,мерси момичета:)да се надявам ,че по късно ще пиша  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 723
  • София
  • Мнения: 75
ами аз пих кафета и коли,щото иначе не я събуждаме...ама днес ще пробвам да я побутам,мерси момичета:)да се надявам ,че по късно ще пиша  Praynig Praynig Praynig Praynig


Стискаме палци всичко да е наред и да не се налага да оставаш в болница, освен ако не си тръгнала да се започнаваш с малкото човече! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 724
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
Добро утро и от мен! Hug

Ох,вече започна да ме хваща страх.Абе момичета,само мен ли не ме викат един ден предварително в болницата преди секциото,а на самия ден,т.е.утре newsm78
Вече май започвам да съжалявам,че исках секцио,страхът е голяма работа...,все се надявах да започне да излиза бебо,но...няма Rolling Eyes

# 725
  • София
  • Мнения: 293
Една щъркелова вест от juji2704:" Родих в 12,15 през нощта момиченце Елена , тежи 3,600кг. и 49 см. Всичко мина нормално и сме добре!" Станало е много бързо , но има няколко шева. Поздравява всички и пожелава леко раждане и късмет на останалите

Да е жива и здрава малката Елена и бързо  възстановяване на мама  Hug  bouquet

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 10:02 от nellyli

# 726
  • Мнения: 99
Добро утро и от мен! Hug

Ох,вече започна да ме хваща страх.Абе момичета,само мен ли не ме викат един ден предварително в болницата преди секциото,а на самия ден,т.е.утре newsm78
Вече май започвам да съжалявам,че исках секцио,страхът е голяма работа...,все се надявах да започне да излиза бебо,но...няма Rolling Eyes
Не се притеснявай и не съжалявай! Аз родих секцио и мен ме викаха в деня на операцията. Само дето ми изтекоха водите 3 дни по рано но това е друга тема. Много бързо се възстанових станах още вечерта на другия ден ми донесоха малката нямах проблем да се грижа за нея само се движи повече. На 5 ден нищо вече не усещах успех Peace

# 727
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
Благодаря за подкрепата. Hug А да попитам,колко време преди секциото не трябва да се яде и пие? Rolling Eyes

Честито на juji2704!  bouquet Нека дъщеричката и да расте здрава и щастлива! Hug

# 728
  • Мнения: 2 172
Честита дъщеричка Елена на Жужи!Да и е жива и здрава и много послушна!!!КАзах и аз ,че това са си контракции  Crazy

# 729
  • Мнения: 1 130
Честито бебенце Елена!  smile3525

# 730
  • Мнения: 251
Жужи,честита ти радост!  bouquet



За пъпчето-много исках пъпа на Ева да го метна в Саарбрюкен,Германия.Живяла съм там и ми е най-любимото място на света.Нищо,че на който кажа и е бил там се опулва с ей такива #Crazy очи.Мразя големи космополитни градове.
Та имам една приятелка,на която  дадох пъпчето да го метне  там,но тя не успяла.Премести се да живее в Брюксел.И го хвърлила в едно паркче до Брюксел.
Смешното обаче е,че мъжът и който е немец и не е чувал бг традициите да мятаме пъпове насам-натам,ровил нещо в чантата и попаднал на нещо абсолютно странно-сбръчкано,засъхнала кръв по него и т.н.Попитал я е какво е и като разбрал се пулил три дни от почуда.Още ме подиграва щом се видим Laughing

# 731
  • гр. София
  • Мнения: 2
Честито бебче на Жужи!!!

# 732

Общи условия

Активация на акаунт